*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Xavi
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2012
    • 346

    #1561
    Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

    Kui tihti housekeepingut tuleks teha database´ile?

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #1562
      Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

      PT3 on iga 10k käe tagant vacuum & analyze.

      Comment

      • Xavi
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2012
        • 346

        #1563
        Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

        PT 4 siis ilmselt suht sama. Ma tihemini tegema hakkama pean. Siiani olen kord kuus ainult.

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #1564
          Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

          Milles asi võib olla, alguses paneb HUDi õige koha peale alati, aga poole sessi pealt kui uusi laudu juurde võtta siis vales kohas kõik, aitab ainult kui restart trackerile või stop getting hand

          Comment

          • Xavi
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2012
            • 346

            #1565
            Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

            Tere!

            Pokertracker 4 small stakes ei kuva Sit and go ja turniiri laudades hudi. Ei teki seda Pokertrackeri icooni lauale. Käsi impordib ilusti ja handhistoryst vaadates on hud olemas ja statsid arvutatud. Mis mul valesti, et lauda aga hud ei tule??

            Tänud abi eest!

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1566
              Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

              HEM1 ostsid siis oli nii, et said 2-s arvutis kasutada. Kas PT4-ga on ka nii või legaalselt kahes arvutis kasutamiseks tuleb kaks PT4 osta?

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #1567
                Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                Saab kasutada kahes arvutis.

                Comment

                • Xavi
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2012
                  • 346

                  #1568
                  Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                  Algselt postitas Xavi Vaata postitust
                  Tere!

                  Pokertracker 4 small stakes ei kuva Sit and go ja turniiri laudades hudi. Ei teki seda Pokertrackeri icooni lauale. Käsi impordib ilusti ja handhistoryst vaadates on hud olemas ja statsid arvutatud. Mis mul valesti, et lauda aga hud ei tule??

                  Tänud abi eest!
                  Kellegil ideid?

                  Comment

                  • Chevy
                    FPP Pro
                    • Mar 2009
                    • 208

                    #1569
                    Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                    Probleemiks erinevate kasutajate ühise Aliase alla panekuga PT4-s, kas saan õigesti aru, et ainus variant selleks on nii nagu siin lehel on kirjeldatud: https://www.pokertracker.com/guides/...r-name-aliases
                    Ehk siis ühisele aliasele ei saa ise nime panna ning kui sa paned erinevad kasutajad ühe aliase alla, siis samal ajal eraldi nende vastu resultse ei saa vaadata? HEM1-s oli vähe parem süsteem selleks, kas PT4-s tõesti paremat moodust pole?

                    Comment

                    • Xavi
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2012
                      • 346

                      #1570
                      Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                      Algselt postitas Xavi Vaata postitust
                      Tere!

                      Pokertracker 4 small stakes ei kuva Sit and go ja turniiri laudades hudi. Ei teki seda Pokertrackeri icooni lauale. Käsi impordib ilusti ja handhistoryst vaadates on hud olemas ja statsid arvutatud. Mis mul valesti, et lauda aga hud ei tule??

                      Tänud abi eest!
                      Viitsisin lõpuks Supporti kirjutada. Lahendus lihtne: Pokerstarsi lobby oli mul eesti keelne, peab olema inglise.

                      Comment

                      • trasadonkad
                        Grinder
                        • May 2014
                        • 672

                        #1571
                        Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                        Tervist. Selline küsimus, et PT4 ei impordi käsi ega näita hude.

                        PokerStars: Hand observed but not imported (#115754081585) from 903156535 113

                        Igasugune abi tuleks kasuks, kasvõi teamviewer või mis iganes. Pange PM palun, tänud!

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1572
                          Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                          Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                          Tervist. Selline küsimus, et PT4 ei impordi käsi ega näita hude.

                          PokerStars: Hand observed but not imported (#115754081585) from 903156535 113

                          Igasugune abi tuleks kasuks, kasvõi teamviewer või mis iganes. Pange PM palun, tänud!
                          Observitud käsi impordib ainult X kätt Y aja vältel. Üldiselt imporditud käte põhjal ära mingeid järeldusi tee. Ikka võta julgelt istet, postita blindid ning siis räägime edasi.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #1573
                            Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                            Kas mingit vägevamat discounti on võimalik veel saada NL+Omaha trackerilt. (Kuigi siit targemat vastust vast ei saa)
                            Support ütles, et teeks pokerstrategy kasutaja ja sealt saaks 10% off ja teine võimalus kuskil urkas grindida mida obv ei tee.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #1574
                              Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Kas mingit vägevamat discounti on võimalik veel saada NL+Omaha trackerilt. (Kuigi siit targemat vastust vast ei saa)
                              Support ütles, et teeks pokerstrategy kasutaja ja sealt saaks 10% off ja teine võimalus kuskil urkas grindida mida obv ei tee.
                              usaldusväärse inimesega 2-peale on ainus variant

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #1575
                                Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                                Okay.
                                Keegi kellega min koos õli teinud tunneb huvi siis PM. NL & Omaha see kõige kirvem variant.

                                Comment

                                Working...