*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • brunn
    Jube Noob
    • May 2013
    • 105

    #1621
    Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

    mis siis viga kui on enable zoom hudis on linnuke olemas, aga statse ikka ei tule lauda.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #1622
      Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

      PT3 ei kasuta? Seal ei töötagi ZOOM alates mingist kindlast versioonist.

      Comment

      • brunn
        Jube Noob
        • May 2013
        • 105

        #1623
        Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
        PT3 ei kasuta? Seal ei töötagi ZOOM alates mingist kindlast versioonist.
        tegin arvutile resa ja nüüd ok. sorry risustamise eest :)

        Comment

        • brunn
          Jube Noob
          • May 2013
          • 105

          #1624
          Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

          Selline küsimus veel pt4 kohta
          Kuidas ma saan käsi järgi vaadates oma hudi defauldina sinna? mul viskab default statsid peale koguaeg.
          zoom laudades sama jama. pean ümber lülitama koguaeg. jube tüütu.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #1625
            Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

            Kas selline asi on võimalik, et Starsis muudan laua suurust aga HUD-i suurus jääb samaks? Mul igavene jurakas HUD mis ei mahu standardsuuruses lauale ära, aga kui lauda suuremaks teen siis HUD liigub ka kaasa...

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1626
              Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Kas selline asi on võimalik, et Starsis muudan laua suurust aga HUD-i suurus jääb samaks? Mul igavene jurakas HUD mis ei mahu standardsuuruses lauale ära, aga kui lauda suuremaks teen siis HUD liigub ka kaasa...
              IMO jah.

              PokerTracker > Hud > Hud Options > Advanced ja linnuke eest ära valikult «Allow Vector Scaling» lahtrist.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #1627
                Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                IMO jah.

                PokerTracker > Hud > Hud Options > Advanced ja linnuke eest ära valikult «Allow Vector Scaling» lahtrist.
                Tänud, pro oled!

                Comment

                • rrrr
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 904

                  #1628
                  Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                  Ei leia featuret, et kui sample on väike, siis statti ei näidata. PT4 proovin.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1629
                    Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                    Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                    Ei leia featuret, et kui sample on väike, siis statti ei näidata. PT4 proovin.
                    hud - edit hud options - filters - minimum hands required

                    Comment

                    • rrrr
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 904

                      #1630
                      Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      hud - edit hud options - filters - minimum hands required
                      Stati kaupa ei saa?

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #1631
                        Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        hud - edit hud options - filters - minimum hands required
                        Leidsin juba stati kaupa - oh sa perse kui raskeks on asi tehtud:
                        Last edited by rrrr; 12.12.14, 07:07.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #1632
                          Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                          vb siin olnud, aga küsimus PT4-st handconverter.com lehele käe copymise kohta - statideta converdib kenasti ära aga koos statidega kui panna siis ei õnnestu. ideid?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1633
                            Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            vb siin olnud, aga küsimus PT4-st handconverter.com lehele käe copymise kohta - statideta converdib kenasti ära aga koos statidega kui panna siis ei õnnestu. ideid?
                            Sa ise vastasid. Ei saagi ja see ainus võimalus. Võib-olla kui HH-d edititada, siis võimalik.

                            Comment

                            • reggie
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 1705

                              #1634
                              Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                              Miks sa sinna seda üldse kopid, otse ei saa?

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #1635
                                Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                                mismõttes "otse"? kui tahad kellelegi saata skype kaudu kätt stattidega ntx

                                Comment

                                Working...