*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ints453
    Räme Fish
    • Apr 2010
    • 15

    #1636
    Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

    Laudadesse kuvab statse jube aeglaselt viimasel ajal, milles võib probleem olla? Kas trackitud käsi liiga palju, peaks ära kustutama osa? Kasutan siis ptr3 alles.

    Comment

    • Nylander
      Jube Noob
      • Oct 2009
      • 175

      #1637
      Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

      Selline probleem, et ei kuva mtt-sng-de graphe,resulte jne, teisisõnu ekraanil valitseb tühjus (though statside jne kuvamisega lauda pole probleeme), mainin ära, et cash graphe jne. näitab ilusti. Üritasin ise mässata, settingutes jne, aga ei midagi, vb keegi targem oskab midagi kommenteerida.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #1638
        Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

        Algselt postitas Nylander Vaata postitust
        Selline probleem, et ei kuva mtt-sng-de graphe,resulte jne, teisisõnu ekraanil valitseb tühjus (though statside jne kuvamisega lauda pole probleeme), mainin ära, et cash graphe jne. näitab ilusti. Üritasin ise mässata, settingutes jne, aga ei midagi, vb keegi targem oskab midagi kommenteerida.
        Starsis? options ->tournament summary options on linnuke ees et salvestaks kokkuvõtteid?

        Comment

        • Nylander
          Jube Noob
          • Oct 2009
          • 175

          #1639
          Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

          Algselt postitas ment52 Vaata postitust
          Starsis? options ->tournament summary options on linnuke ees et salvestaks kokkuvõtteid?
          Oli olemas linnuke. see kala küll oli, et ainult 30 päeva, aga mingi graphi oleks pidanud ikka välja manama :(

          trackeris tundub ka legit asi settingu kohapealt http://gyazo.com/9916965311974b65bf36a821501abf14
          Last edited by Nylander; 20.02.15, 17:49.

          Comment

          • Nylander
            Jube Noob
            • Oct 2009
            • 175

            #1640
            Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

            Vahepeal ise edasi mässanud ja üritanud lahendust leida, ja jõudnud nii kaugele, et folder kuhu tourney summaried peaks minema on tühi millegipärast?? :S

            Comment

            • Nylander
              Jube Noob
              • Oct 2009
              • 175

              #1641
              Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

              nii kaua kui pokkeriprod magavad, või suruvad kätt variatsiooniga kings of tallinnal, või võtavad päikest palmi all taimaal, on progress olnud, et kõik folderid ja asjad korda saanud, aga resulte ja graphe ikka ei kuva.....import tehtud....?
              Last edited by Nylander; 22.02.15, 09:49.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #1642
                Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                avastasin pt4 pange, vähemalt imo on pang. 3-handed game, ma shipin turni, vastane 1 call, vastane 2 call. riveris vastane 1 paneb ai, vastane 2 foldib. vastane 1 sai riveris nutsu, enne mida olin mina turnis 95% ees. EV'd aga arvestatakse showdownil, mitte turnis, kus ma AI läksin. ehk 95% on 0% ev'd. kirjutasin ka supporti, ütsid, et nemad ei saa midagi teha, elu on selline ja nende arvates on nii õiglane. just sayin'
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Juhhei
                  Jube Noob
                  • Jul 2009
                  • 154

                  #1643
                  Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid &amp; Küsimused ***

                  Jõudu.Küsimus oleks et sai Pt4 soetatud ja alati kahel arvutil mängitud sellega.Nüüd aga sai 1 arvuti välja vahetatud natuke uuem ja vahvam:). Kui ainult ise olen kasutanud seda prog kas saan ka siia lisata PT4'ja ?
                  Proovisin aga ütles et PostgreSQL ei saanud alla laadida ja katkestab ära. Kas see võib põhjuseks olla ? Või on ehk PostgreSQL d/l lk maas, mis kõlab üsna ebatõenäoliselt. Any Ideas ?

                  Edit : Tracker lasi koodi ära kirjutada ja viskas mu nime ja maili ette. Aind PostgreSQL'iga on jama.
                  Last edited by Juhhei; 02.04.15, 14:21.

                  Comment

                  • saugakarel
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 288

                    #1644
                    Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid &amp; Küsimused ***

                    Algselt postitas Juhhei Vaata postitust
                    Jõudu.Küsimus oleks et sai Pt4 soetatud ja alati kahel arvutil mängitud sellega.Nüüd aga sai 1 arvuti välja vahetatud natuke uuem ja vahvam:). Kui ainult ise olen kasutanud seda prog kas saan ka siia lisata PT4'ja ?
                    Proovisin aga ütles et PostgreSQL ei saanud alla laadida ja katkestab ära. Kas see võib põhjuseks olla ? Või on ehk PostgreSQL d/l lk maas, mis kõlab üsna ebatõenäoliselt. Any Ideas ?

                    Edit : Tracker lasi koodi ära kirjutada ja viskas mu nime ja maili ette. Aind PostgreSQL'iga on jama.
                    Installli postgres eraldi

                    Comment

                    • Juhhei
                      Jube Noob
                      • Jul 2009
                      • 154

                      #1645
                      Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid &amp; Küsimused ***

                      Algselt postitas saugakarel Vaata postitust
                      Installli postgres eraldi
                      Tänud, töötas :)
                      Aga kuidas nad siis kontrollivad üldse seda mitmel avuti/inimese vahel ühte parooli jagatakse ?

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #1646
                        Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid &amp; Küsimused ***

                        kellelgi PT4 full versiooni ühte koodi on müüa?

                        Comment

                        • Hiiter
                          Räme Fish
                          • Jun 2015
                          • 24

                          #1647
                          Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid &amp; Küsimused ***

                          Algselt postitas Juhhei Vaata postitust
                          Tänud, töötas :)
                          Aga kuidas nad siis kontrollivad üldse seda mitmel avuti/inimese vahel ühte parooli jagatakse ?
                          HEM teeb vähemalt nii, et laseb esmase koodi sisestamisel läbi neti see ära regada. Träkkeri kohta ei tea täpselt.

                          Comment

                          • Don lukken
                            Julm Donk
                            • Jan 2014
                            • 74

                            #1648
                            Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid &amp; Küsimused ***

                            Tervist!
                            Probleem järgnev aga ise ei suuda lahendust leida lihtsalt ehk siis lauas kuvab kõikide mängijate HUD`i va minu enda omad,kuidas ma selle tagasi saaks?Kasutan muidu blackrain hud profile.
                            TÄnud ette!

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #1649
                              Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid &amp; Küsimused ***

                              hud-edit hud profiles-table groups-group properties-name kõrval "everyone"

                              Comment

                              • Xavi
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2012
                                • 346

                                #1650
                                Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid &amp; Küsimused ***

                                Kuidas saab nii Hudi kuvada, et lauas näitab enda kohta ka alltime hudi. Praegu näitab ainult ühes lauas mängitud käte kohta. Kas on võimalik panna ka nt viimane aasta filtriks enda hudile?

                                Comment

                                Working...