PokkeriProd.com Forum Celebration

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #211
    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

    Algselt postitas Helmps
    kes Estpatricku skalbi võttis?
    mafioss

    Comment

    • 2Godfather1
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 101

      #212
      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

      Algselt postitas Helmps
      kes Estpatricku skalbi võttis?
      Q6s vs 66 - mina.

      See suur, et ma just kirjutasin foorumisse, et ükskõik siis millega callin.. no ja ma ei jõudnud veel "post" panna - aken hüppas ette ja "post" nupu asemel vajutasin "call" happi daisi

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #213
        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

        neliku saamine tundub flopist strandard olema eriti väikse pocketiga

        Comment

        • PokerDevil
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1177

          #214
          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

          Juba ka ühe outerine trios ära nähtud. :D

          EDIT: riverisse.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #215
            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

            njahh JJvs77 ja loomulikult trioriver oli seekord minu poolt ehk hitisin kolmiku oma seitsmetega

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #216
              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

              njaa QQ vs AK ei tulnud ära
              lendasin A5o vs K9s

              Comment

              • doublemint65
                Grinder
                • Oct 2008
                • 695

                #217
                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                Algselt postitas ranka
                Mul ka mitte. Anusin, karjusin, röökisin ja roomasin isegi jalge vahel aga ei - ei saanud chatti tagasi!
                Mitu korda sul chati juba lahti on tehtud?
                Mul tehti kolmas kord ka veel lahti ja siis öeldi, et nüüd on tõsi taga, see on viimane kord.

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #218
                  Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                  Njah mul tuli pärast esimest kätt juba tilt ja sinna see turniir läkski. Terve päev on niigi nii perses, lootsin et turniir läheb paremini, aga pärast esimest kätt nägin, et sellest ikka head nahka ei tule. ;D

                  Comment

                  • Friiko
                    Jube Noob
                    • Feb 2009
                    • 158

                    #219
                    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                    su avatar on nii frustreeriv

                    Comment

                    • cacapall
                      Julm Donk
                      • Aug 2009
                      • 31

                      #220
                      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                      mind 2 korda ära petnud see kuradi kärbes

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #221
                        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                        Kas leits on sitout või ongi selline kaardisurm tal?

                        Comment

                        • Davy
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1341

                          #222
                          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                          loose player kadunud vasakult saab tegusid tegema haka...


                          opaaa nick

                          Comment

                          • Friiko
                            Jube Noob
                            • Feb 2009
                            • 158

                            #223
                            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                            sit out vist, ranka hoiab ka kole madalat profiili

                            Comment

                            • miksnii
                              Grinder
                              • May 2009
                              • 580

                              #224
                              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                              Ebaõnn, tõmmati 800 peale,
                              AJ vs 64, ja vend luckis endale 4 seti minu poisi paar vastu riveril.

                              Comment

                              • Timpz
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2029

                                #225
                                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                                Algselt postitas cacapall
                                mind 2 korda ära petnud see kuradi kärbes
                                4 korda siin :D

                                Comment

                                Working...