PokkeriProd.com Forum Celebration

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #196
    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

    yes

    Comment

    • janek174
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1078

      #197
      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

      Krdi kahju, et chat ei toimi. Suured tänud svenzale selle eest ;D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #198
        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

        Algselt postitas janek174
        Krdi kahju, et chat ei toimi. Suured tänud svenzale selle eest ;D
        Mul ka mitte. Anusin, karjusin, röökisin ja roomasin isegi jalge vahel aga ei - ei saanud chatti tagasi!

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #199
          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

          no tra friiko tuleb peale raise ja reraise allinni ofc suckis ära. tra

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #200
            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

            ähh, nii küll ei saa :(

            Comment

            • Matu
              FPP Pro
              • Aug 2009
              • 284

              #201
              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

              mul clienti chat ei funga
              pean mingi vabandukirja saatma vms

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #202
                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                heh.. minu lauas bounty duubeldas.. AK vs QQ ja flopis KKx

                Comment

                • Friiko
                  Jube Noob
                  • Feb 2009
                  • 158

                  #203
                  Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                  andestust :D

                  Comment

                  • Friiko
                    Jube Noob
                    • Feb 2009
                    • 158

                    #204
                    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                    Algselt postitas Matu
                    mul clienti chat ei funga
                    pean mingi vabandukirja saatma vms
                    enamustel see viga :D

                    Comment

                    • Davy
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1341

                      #205
                      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                      sellepärast mul trio ei meeldi, et 88% aktiivsematel useritel on chatblock peal.

                      Mõtlemisainet veidi.

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #206
                        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                        rohvel tra
                        UTG open teen J3s ja kobsiatsin masti keleegi nut rea vastu riverisse

                        sry pokker112 flop oli AQK mastidrawga

                        Comment

                        • Helmps
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 828

                          #207
                          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                          kes Estpatricku skalbi võttis?

                          Comment

                          • Davy
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1341

                            #208
                            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                            Algselt postitas Davy
                            sellepärast mul trio ei meeldi, et 88% aktiivsematel useritel on chatblock peal.

                            Mõtlemisainet veidi.
                            Starsi on sama lihtne pappi saada kui triosse ju ?

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #209
                              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                              ah mul juba tilt peal.

                              Comment

                              • Mandre
                                Jube Noob
                                • Mar 2009
                                • 196

                                #210
                                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                                Algselt postitas Helmps
                                kes Estpatricku skalbi võttis?

                                Mafioss

                                Comment

                                Working...