PokkeriProd.com Forum Celebration

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $$$
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1072

    #166
    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

    Algselt postitas jrgn hell
    tra dollarionu räme lucker, hittis rea mu kolme paari vastu riverisse
    hästi checkid seal :) .

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #167
      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

      -andres-, ära muretse ongi vähem klotsi maksta :P

      Comment

      • PokerDevil
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1177

        #168
        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

        Algselt postitas 2Godfather1
        Sama siin. :D

        Mafioss olen - boonuseks mu väljalöömise eest saate privaatse mölina osaliseks(pm nagu Tom Olympsis[Kes on näinud, see teab]). ;D
        Nice suckout riveril. :D

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #169
          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

          pfff, jäin ka hiljaks aga ma õnneks olin varem regatud :D

          Comment

          • oitarvi
            Vana Tegija
            • Jan 2009
            • 1231

            #170
            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

            Algselt postitas Friiko
            kes on kuhnja?
            Mingi noob on.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #171
              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

              Algselt postitas janek174
              Palju õnne pokkeriprode foorumi eestvedajatele ja kõigile kasutajatele.
              Väga vahva tõesti, et niipalju rahvast tuli ;D

              Comment

              • Friiko
                Jube Noob
                • Feb 2009
                • 158

                #172
                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                Algselt postitas TIGRANO
                Väga vahva tõesti, et niipalju rahvast tuli ;D
                dead man talking :D

                Comment

                • 2Godfather1
                  Jube Noob
                  • Oct 2008
                  • 101

                  #173
                  Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                  Algselt postitas PokerDevil
                  Nice suckout riveril. :D
                  Ega, kui ükskord suckijaks saand, ega siis enam pidama saa.. ;D ;D

                  Comment

                  • Friiko
                    Jube Noob
                    • Feb 2009
                    • 158

                    #174
                    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                    Omg teadsin koguaeg et see kuhnja peksab tühja

                    Comment

                    • olavike
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1269

                      #175
                      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                      cool... AA vs KK...turn K, river K :D

                      Comment

                      • Friiko
                        Jube Noob
                        • Feb 2009
                        • 158

                        #176
                        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                        MIDA MA TEEEN >:(

                        Comment

                        • cacapall
                          Julm Donk
                          • Aug 2009
                          • 31

                          #177
                          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                          olavike, ei vedanud:D:D

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #178
                            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                            AA pidas ja double up juba :)

                            Comment

                            • olavike
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1269

                              #179
                              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                              Algselt postitas cacapall
                              olavike, ei vedanud:D:D
                              No mis teha...polnud ette nähtud :P

                              Comment

                              • Davy
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1341

                                #180
                                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                                IRW, poolnittide lauas ja vaskul käel vist turniiri ainuke station, cmon :P No hard feelings though, ma ei saa nüüd inetusi teha lihtsalt.

                                Comment

                                Working...