PokkeriProd.com Forum Celebration

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #136
    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

    tra ma jätsin jälle viimasele minutile ja nüüd ajan parooe taga ja püritan installida osfti

    fail, kui ei jüõua

    Comment

    • vinney
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 473

      #137
      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

      Algselt postitas jrgn hell
      tra ma jätsin jälle viimasele minutile ja nüüd ajan parooe taga ja püritan installida osfti

      fail, kui ei jüõua
      jess, 1 down 149 to go

      Comment

      • Sanjok001
        Räme Fish
        • Aug 2009
        • 5

        #138
        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

        Algselt postitas vinney
        jess, 1 down 149 to go


        :D:D::D:DD:D

        Comment

        • Friiko
          Jube Noob
          • Feb 2009
          • 158

          #139
          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

          puhh 8 mindi varuga, piece of cake ! 8)

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #140
            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

            Algselt postitas Davy
            U must have buns of Mel Gibson.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #141
              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

              Kohe läheb andmiseks ja ESTpatrick jõudis ka kohale Saate EPT-l head mängu näidanud Priiduga madistada 8)

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #142
                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                Algselt postitas vinney
                jess, 1 down 149 to go

                toucheeee

                JÕUDSIN RAISK


                SUUR TÄNU MAREK K.

                Comment

                • Helmps
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 828

                  #143
                  Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                  yes, estpatrick ka ilmus, seega 4 bountyt. rahu poisid, jätan teile ka ühe..

                  Comment

                  • QKulgur
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 484

                    #144
                    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                    nonii hakkas siis ;D

                    Comment

                    • Marek K.
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1477

                      #145
                      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                      :D

                      Comment

                      • Friiko
                        Jube Noob
                        • Feb 2009
                        • 158

                        #146
                        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                        pekku mul see chatblokk peab olema -.-

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #147
                          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                          njah ühtegi bountyt minu lauas pole. metsapull ja leits on vähemalt

                          Comment

                          • Vegnagun
                            Räme Fish
                            • Jul 2009
                            • 5

                            #148
                            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                            Oi kurat tigrano pole minu lauas, veab tal lol.

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #149
                              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                              krdi türpaedad teine käsi KK ja kõik folfivad minuni, siis ma limp sb-l ja bb check, flop jQK ja ain tra aijuntl blindid
                              kolmas käsi QQ kohe otsa raise call ja ma squees megarohvel allini kõik fold
                              minge persse

                              Comment

                              • Friiko
                                Jube Noob
                                • Feb 2009
                                • 158

                                #150
                                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                                kõik kardavad mu reise, väga hea väga hea :D

                                Comment

                                Working...