*** Probleemid foorumiga ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #136
    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Imelik, mul küll kuskil firefoxiga probleemi pole ehk kuskil mingi tickbox tõesti.

    Comment

    • räim
      Jube Noob
      • Jun 2009
      • 135

      #137
      Re: *** Probleemid foorumiga ***

      remember me tickbox aitas, aga tavaliselt see tähendab midagi muud

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #138
        Re: *** Probleemid foorumiga ***

        Kuidas muuta pealehe värvi ??

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #139
          Re: *** Probleemid foorumiga ***

          Algselt postitas räim Vaata postitust
          remember me tickbox aitas, aga tavaliselt see tähendab midagi muud
          Mul kusjuures see ei toimi. 15 minti hiljem olen ikka välja logitud...

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #140
            Re: *** Probleemid foorumiga ***

            Ei viitsi välja logida aga loogilsielt. Remember me tic külge. Ja keep me logged in for 15 min tic ära. Tundub ju loogiline imo.

            Hmm ei leia hetkel seda valikut siit foorumist aga imo oli vBulletil kuskil selline valik.
            Last edited by Oliverk; 29.09.10, 09:15.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #141
              Re: *** Probleemid foorumiga ***

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Mul kusjuures see ei toimi. 15 minti hiljem olen ikka välja logitud...
              Mul funkab ka ideaalselt, olen kuid sisselogitud. Äkki sul FireFox (või mõni muu brauser) on seadistatud kustutamaks alati kõik cookies kui sulged/välja logid vms?

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #142
                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Mul funkab ka ideaalselt, olen kuid sisselogitud. Äkki sul FireFox (või mõni muu brauser) on seadistatud kustutamaks alati kõik cookies kui sulged/välja logid vms?
                Isegi kui ma akent kinni ei pane, aga ntx 15min pärast refreshin - ikka sama jama. Viga siiski kindlasti minu Firefoxi seadetes kuskil, sest IE-ga kõik toimis.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #143
                  Re: *** Probleemid foorumiga ***

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  Isegi kui ma akent kinni ei pane, aga ntx 15min pärast refreshin - ikka sama jama. Viga siiski kindlasti minu Firefoxi seadetes kuskil, sest IE-ga kõik toimis.
                  Firefoxile pane juurde, et ta mäletaks su parooli vms. see ehk aitab

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #144
                    Re: *** Probleemid foorumiga ***

                    Chatbox võiks meil ka olla. Saaks kiirelt infi ala kus mida.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #145
                      Re: *** Probleemid foorumiga ***

                      Algselt postitas antnx Vaata postitust
                      Chatbox võiks meil ka olla. Saaks kiirelt infi ala kus mida.
                      Mina seda ideed ei toeta. PM OT ongi ju chatbox :)

                      Comment

                      • räim
                        Jube Noob
                        • Jun 2009
                        • 135

                        #146
                        Re: *** Probleemid foorumiga ***

                        Kuida saab kätt postitada nii, et ta selle spoiler nupu alla peitu jääks? Kuidas seda nuppu tekitada?

                        Comment

                        • taavi
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 684

                          #147
                          Re: *** Probleemid foorumiga ***

                          Algselt postitas räim Vaata postitust
                          Kuida saab kätt postitada nii, et ta selle spoiler nupu alla peitu jääks? Kuidas seda nuppu tekitada?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • räim
                            Jube Noob
                            • Jun 2009
                            • 135

                            #148
                            Re: *** Probleemid foorumiga ***

                            Algselt postitas taavi Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Käe postitamisel see muudab käe lihtsalt graafiliselt loetavaks, aga ta ei pane seda sinna spoiler nupu alla? Kas ma pean selle käe siis enne pildina salvestama ja siis pildi siia panema?

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #149
                              Re: *** Probleemid foorumiga ***

                              Algselt postitas räim Vaata postitust
                              Käe postitamisel see muudab käe lihtsalt graafiliselt loetavaks, aga ta ei pane seda sinna spoiler nupu alla? Kas ma pean selle käe siis enne pildina salvestama ja siis pildi siia panema?
                              loetavaks muudab käe konverter, kas siis PT3/HEMi sisseehitatu või mõni veebipõhine, näit. http://weaktight.com/

                              Comment

                              • räim
                                Jube Noob
                                • Jun 2009
                                • 135

                                #150
                                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                                loetavaks muudab käe konverter, kas siis PT3/HEMi sisseehitatu või mõni veebipõhine, näit. http://weaktight.com/
                                sain aru nüüd, tuleb 2. korda ka kogu tekst aktiivseks teha ja uuesti "Sp" klikata

                                Comment

                                Working...