*** Probleemid foorumiga ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #151
    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Algselt postitas räim Vaata postitust
    sain aru nüüd, tuleb 2. korda ka kogu tekst aktiivseks teha ja uuesti "Sp" klikata
    Või siis kõigepealt vajutad SP ja siis paste :)

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #152
      Re: *** Probleemid foorumiga ***

      Imo võiks olla spoiler ja youtube nupp kohe Quick Reply all. Või on see spammimise ärahoidmiseks Go advancedi all?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #153
        Re: *** Probleemid foorumiga ***

        Algselt postitas antnx Vaata postitust
        Imo võiks olla spoiler ja youtube nupp kohe Quick Reply all. Või on see spammimise ärahoidmiseks Go advancedi all?
        Minu teada quick editori ei saa ise muuta, ainult advanced editori. Praegu just googeldan leidmaks võimalust seda muuta. Vist midagi leidsin, kui tööle saan on hommikuks olemas.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #154
          Re: *** Probleemid foorumiga ***

          Kas sellist varianti ei ole võimalik rakendada, et kui ma olen kellegi ära blokeerinud, siis ma ei näeks ka tema teksti, mis teiste kasutajate poolt quotetud on?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #155
            Re: *** Probleemid foorumiga ***

            Arvan, et ei ole.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #156
              Re: *** Probleemid foorumiga ***

              Kuidas saan pollile nö "reset" teha, et senised hääletamised kaoksid ja kõik saaksid uuesti hääletada?

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #157
                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Kuidas saan pollile nö "reset" teha, et senised hääletamised kaoksid ja kõik saaksid uuesti hääletada?
                Ei oskagi öelda, kustutada ja uus teha toimiks kindlasti
                Last edited by pastilaa; 01.11.10, 07:28.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #158
                  Re: *** Probleemid foorumiga ***

                  Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                  Ei oskagi öelda, kustutada ja uus teha toimiks kindlasti
                  Ei leia ka kohta hetkel, kus pollile kinga saan anda :D. Niipalju kui netist leidsin, siis see vist ainult adminide privileeg? Kui nii, siis on veidi jamasti ja polle vist ei saa ikka kasutada korduvatel üritustel kohalkäimise registreerimiseks...

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #159
                    Re: *** Probleemid foorumiga ***

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Ei leia ka kohta hetkel, kus pollile kinga saan anda :D. Niipalju kui netist leidsin, siis see vist ainult adminide privileeg? Kui nii, siis on veidi jamasti ja polle vist ei saa ikka kasutada korduvatel üritustel kohalkäimise registreerimiseks...
                    jah saan ise muuta, kasvõi tühistada andmed, mis pollist juttu on võin ära teha.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #160
                      Re: *** Probleemid foorumiga ***

                      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                      jah saan ise muuta, kasvõi tühistada andmed, mis pollist juttu on võin ära teha.
                      Kaks korda nädalas vaja resetida nii tartu kui tallinna jalkatrennide pollid. St asjal oleks jumet, kui saaksid mõlema teema algatajadki seda teha. Eraldi sulle selline lisakohustus vaevalt rõõmu valmistab :).

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #161
                        Re: *** Probleemid foorumiga ***

                        Äkki praegu kustutab keegi adminidest Tallinna trenni teemast polli ära. Seni kuni moded või teema algatajad neid editida ei saa. Netist niipalju inffi sain, et kuidagi peaks vbulletinis saama pollide muutmist muuta laiemale kättesaatavaks. Ideid?

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #162
                          Re: *** Probleemid foorumiga ***

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Äkki praegu kustutab keegi adminidest Tallinna trenni teemast polli ära.
                          done

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #163
                            Re: *** Probleemid foorumiga ***

                            Mis ma ajavööndiks pean panema, et foorumi kell õigeks saada? Mitu h taga on koguaeg

                            Comment

                            • Sebastian_du
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 232

                              #164
                              Re: *** Probleemid foorumiga ***

                              Ikka õige vööndi GMT +2

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #165
                                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                                Ei arvanud lihtsalt, et Kaliningradi ja Lõuna-Aafrika ajavööndis oleme...

                                Comment

                                Working...