*** Probleemid foorumiga ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #181
    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Mõni hetk tagasi ei funganud foorum.
    Vastasin ka juba bännimise teemas: foorumis oli lihtsalt overload, mida tegelt juhtub suht igapäev. Pärast nädalavahetust kui serveri omanikud taas tööl lasen paketti uuendada ja ühenduste arvu suurendada ning overload peaks ära kaduma.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #182
      Re: *** Probleemid foorumiga ***

      Mul on osade foorumi alateemadega selline kamm, et kui liiga palju lehekülgi on tekkinud, siis on kole raske sellele viimasele leheküljele pihta saada:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      See linnuke seal ees segab klikkimast ja jube täselt peab hittima seda

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #183
        Re: *** Probleemid foorumiga ***

        Miks Sa seda ikooni ei taha klikkida, mis viib esimese uue postituseni?

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #184
          Re: *** Probleemid foorumiga ***

          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
          Miks Sa seda ikooni ei taha klikkida, mis viib esimese uue postituseni?
          Ma olen snoob :D

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #185
            Re: *** Probleemid foorumiga ***

            Alloleva riba pealt muuda foorumi kuvamisstiil laiemaks.

            Comment

            • SANGPOMM
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 479

              #186
              Re: *** Probleemid foorumiga ***

              ei ava pilte spoilerites. tuleb see katkise logoga pilet. proovsin googeldada aga ei aidanud. milles keiss.Gyazoga proovisin screeni teha aga see avab nüüd üldse IE-ga, muidu kasutan chrome. Kas võib olla asi selles et tõmbasin endale AVG viirusetõrje ja see blokib millegi pärast?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #187
                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                ei ava pilte spoilerites. tuleb see katkise logoga pilet. proovsin googeldada aga ei aidanud. milles keiss.Gyazoga proovisin screeni teha aga see avab nüüd üldse IE-ga, muidu kasutan chrome. Kas võib olla asi selles et tõmbasin endale AVG viirusetõrje ja see blokib millegi pärast?
                Kas probleem on kõikide piltidega või ainult osadega? Kas probleem on ainult spoileritega? Lisan kaks test pilti - ütle kas neid näed. Probleemiks peaksin, kas juhuslikult pildid, mis enam ei tööta (Gyazo oli eile maas) või paigaldatud AVG-s.

                SPOILER
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                SPOILERITA

                Comment

                • SANGPOMM
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 479

                  #188
                  Re: *** Probleemid foorumiga ***

                  Mõlemat pilti näen. Täna töötab kõik laitmatult. Ei kujuta ette milles keiss oli.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #189
                    Re: *** Probleemid foorumiga ***

                    Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                    Mõlemat pilti näen. Täna töötab kõik laitmatult. Ei kujuta ette milles keiss oli.
                    Võis vabalt olla ka juhus, et vaatasid ainult Gyazo-ga uploaditud pilte ja eile oli Gyazo pikalt maas.

                    Comment

                    • armiido
                      Julm Donk
                      • Nov 2010
                      • 57

                      #190
                      Re: *** Probleemid foorumiga ***

                      Ei tea kas on sellest räägitud juba aga androidi peal ei ava mul spoilereid. Telefon Nexus 5, android 5.01 ja chrome 39.0
                      Kui avan telefonis desktop versiooni siis kõik töötab.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #191
                        Re: *** Probleemid foorumiga ***

                        Algselt postitas armiido Vaata postitust
                        Ei tea kas on sellest räägitud juba aga androidi peal ei ava mul spoilereid. Telefon Nexus 5, android 5.01 ja chrome 39.0
                        Kui avan telefonis desktop versiooni siis kõik töötab.
                        mul ka telefonis ei ava

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #192
                          Re: *** Probleemid foorumiga ***

                          Algselt postitas armiido Vaata postitust
                          Ei tea kas on sellest räägitud juba aga androidi peal ei ava mul spoilereid. Telefon Nexus 5, android 5.01 ja chrome 39.0
                          Kui avan telefonis desktop versiooni siis kõik töötab.
                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          mul ka telefonis ei ava
                          Teada tuntud probleem, mida olen uurinud ja ei ole ainus sama murega ning lahendust ei ole veel siiani leidnud. S.t. probleem on sügavam - tõenäoliselt Mobile Suite themes ning vBulletin ei uuenda oma themes'id custom BBCodede pärast, mida ka spoiler on.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #193
                            Re: *** Probleemid foorumiga ***

                            Mis asi see on? Kes vastutab?

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #194
                              Re: *** Probleemid foorumiga ***

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Mis asi see on? Kes vastutab?

                              Vales teemas oled, mina küll probleemi ei näe.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #195
                                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Mis asi see on? Kes vastutab?

                                Oih. Siin ka!

                                Comment

                                Working...