*** Probleemid foorumiga ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #166
    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    miks postkasti sent items tühi on kuigi olen saatnud poste?
    kust ma leian saadetud postid?

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #167
      Re: *** Probleemid foorumiga ***

      Algselt postitas Char Vaata postitust
      miks postkasti sent items tühi on kuigi olen saatnud poste?
      kust ma leian saadetud postid?
      User CP>Settings&Options>Edit settings>Messaging & Notification>linnuke Save a copy of sent messages in my Sent Items folder by default. Kui sa saates manuaalselt pole lisanud "save to outbox", siis neid enam ei ole ka.

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #168
        Re: *** Probleemid foorumiga ***

        IE9-ga hetkel nii, et iga kord pean uuesti sisse logima.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #169
          Re: *** Probleemid foorumiga ***

          no IE kohta on see isegi hästi.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #170
            Re: *** Probleemid foorumiga ***

            Algselt postitas Char Vaata postitust
            miks postkasti sent items tühi on kuigi olen saatnud poste?
            kust ma leian saadetud postid?
            Minul on ilusasti alles, seega foorumi uuenemisega ei ole see seotud. Ilmselt ikka oli sul linnuke puudu.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #171
              Re: *** Probleemid foorumiga ***

              Kas foorumi skini värvi saab muuta( umebs nagu hv-s, valge, must ..) ?
              Kui ma praegu oma blogi ära ei liiguta, kas ma saan seda teha umbes poole aasta pärast ja seal on olemas kõik eelnevad postitused ?

              Comment

              • levis
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1557

                #172
                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                Algselt postitas levis Vaata postitust
                IE9-ga hetkel nii, et iga kord pean uuesti sisse logima.
                Sain tööle, mingi põhjusel IE9 kuvab hetkel asja nii:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Seal on "remember me" ja kast linnukese jaoks

                Ja tegelikult on see IE9 beta, seega süüdistada nagu polegi kedagi kui ainult ennast :)
                Last edited by levis; 13.12.10, 13:36.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #173
                  Re: *** Probleemid foorumiga ***

                  Algselt postitas levis Vaata postitust
                  Sain tööle, mingi põhjusel IE9 kuvab hetkel asja nii:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Seal on "remember me" ja kast linnukese jaoks

                  Ja tegelikult on see IE9 beta, seega süüdistada nagu polegi kedagi kui ainult ennast :)
                  beetad ongi neile, kes tahavad oma elu keerulisemaks elada :P

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #174
                    Re: *** Probleemid foorumiga ***

                    Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                    Kas foorumi skini värvi saab muuta( umebs nagu hv-s, valge, must ..) ?
                    Kui ma praegu oma blogi ära ei liiguta, kas ma saan seda teha umbes poole aasta pärast ja seal on olemas kõik eelnevad postitused ?
                    Veel mitte. Tahan lähipäevil addida.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #175
                      Re: *** Probleemid foorumiga ***

                      Kui ma olen loonud uue grupi ja seal grupile pildi/ikooni lisanud, siis kas ta kohe alguses groups all ei pea seda pilti näitama? Kui konkreetne grupp lahti võtta, siis näeb seda pilti aga muidu previews mitte.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #176
                        Re: *** Probleemid foorumiga ***

                        Ei oska hetkel aidata, sest ei ole gruppidesse süvenenud.

                        Comment

                        • Madis_89
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 841

                          #177
                          Re: *** Probleemid foorumiga ***

                          Nooleke, mis muidu lugemata postituste juurde suunab ei tööta enam. Suunab kuhugile suvalise potituse juurde topicu keskel.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #178
                            Re: *** Probleemid foorumiga ***

                            Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                            Nooleke, mis muidu lugemata postituste juurde suunab ei tööta enam. Suunab kuhugile suvalise potituse juurde topicu keskel.

                            Huvitab, mul küll töötab, kas kellegil veel probleeme?

                            Comment

                            • Madis_89
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 841

                              #179
                              Re: *** Probleemid foorumiga ***

                              sain enam-vähem korda.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #180
                                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                                Mõni hetk tagasi ei funganud foorum.

                                Database error
                                The database has encountered a problem.
                                Please try the following:
                                Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser.
                                Open the foorum.pokkeriprod.com home page, then try to open another page.
                                Click the Back button to try another link.

                                Comment

                                Working...