FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rein
    Julm Donk
    • Jan 2012
    • 34

    #196
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Pumper andis teada muudatusest, et mäng on Punane 45 ja algus aeg on vist 17.
    Peaks siis vist kohale tulema :D

    Härra Kohtunik.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #197
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Palun tule, unustasin just su nr sebimise ära, õnneks sa soccernetis aktiivne nagu monk. ey.

      Comment

      • Rein
        Julm Donk
        • Jan 2012
        • 34

        #198
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Tulen, tulen, ärge pabistage. Kõik on Ooo-Kooo.
        Pokkeriprod on mu lemparsats.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #199
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Algselt postitas jozik Vaata postitust
          ma võtan seda kui räiget vihjet ja lööki allapoole vööd. Õnneks olen heas tujus kuna vaatan filmi <<Noored kotkad>>. Eks ma homme anna Kympale vajaminevad nimekirjad üle ja siis saab edasi vaadat mis teha.

          Katsun homsele mängule kingakarpi peidetud maalivad päkapikud ka kaasa võtta. Siis saab meie ässadele ,kes kunagi ei eksi, kuidas saaks paremini! ehk siis katsun videoülesvõtet teha meie mängust edasiste taktika lihvimiseks.
          kui raske ja mõttekas oleks teha meie mängudest mingit online striimi?
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #200
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Suht mõttetu, voola oma mumpsuga platsile vaatama.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #201
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Müür võtku siis kõik vabad võitskonna särgid kaasa, mis tal olemas on. Igaks jaoks, uued kutid võiksid lihtsalt punased särgid ka kaasa võtta vms, Trvp, Andrias jne.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #202
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                ei saa täna, mängin rahvakat
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #203
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  kui raske ja mõttekas oleks teha meie mängudest mingit online striimi?
                  see oleks väga peen. võiks ka jooksvalt hakata fänniklubi peale mõtlema sel aastal (lipuhoidjat juba vaja) ja see oleks ka hea viis toetajate leidmiseks. autsaideritele ju elatakse alati kaasa :D.

                  Comment

                  • afro_siil
                    Julm Donk
                    • Oct 2011
                    • 78

                    #204
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    eriti kui kast õltsi poolehoidjatele jagati nagu eelmise hooaja viimasel mängul Kalevis, Pokkeriprode tribüünipoolel käis siis ikka päris tuline kaasaelamine.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #205
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      testisin - saan oma telefonist igatahes videostriimi USTREAMiga igatahes üles lasta. täna siis katsetame mängu ajal. sa niki kodus mängu ajal? saan sulle lingi anda ja testime.

                      Comment

                      • The_Meer
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 765

                        #206
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        saan mängida aint 1.poolaja, kuna aeg muutus

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #207
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          testisin - saan oma telefonist igatahes videostriimi USTREAMiga igatahes üles lasta. täna siis katsetame mängu ajal. sa niki kodus mängu ajal? saan sulle lingi anda ja testime.
                          foorumist sorm pakkus välja, temalt võib täpsemalt küsida kuidas asi käib
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #208
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            FC Pokkeriprod 3:2 FCF Järva-Jaani SK.

                            Alustasime poolaega agressiivselt ja järgisime treeneri poolt antud mängujoonist, kasutasime palju ääri, hoidsime palli ja ka keskelt liikus sööt plaanipäraselt. Kui üldiselt oli mängu pilt võrdne, siis esimene poolaeg domineerisime siiski rohkem. Läksime juhtima, kui äärelt sai ilusti jooksu peale, kas Henri või Pastilaa, kes andis terava maast söödu kasti, kust tagant postist Andrias palli kindlalt võrku suunas. Järvakate värav tuli nurgalöögi või küljeaudi olukorrast, kui meie mängija puhtaks lüües palli käega maha võttis ning kohtuniku poolt määratud penalti Järva-Jaani mängija kindlalt nurka realiseeris, seisuks 1:1.

                            Teine värav oli tõeline mammu. Olukord tekkis, kui ründaja jooksu peale antud palli kasti nurgast ikka kuidagi kätte sai, väravavaht oli ka pisut juba välja tulnud, Andriase löögi üritus põrkas väravavahist taga ootavale Andersile, kes umbes 24m trahvikasti nurga poolt palli üle VV taha nurka keerutas, ilus sooritus tõepoolest.

                            2 poolaeg alustas aga Järva-Jaani paremini. Viigivärav sündis meile üsna õnnetul kujul, kui kaugelt poole platsi pealt antud kasti tsenderdus meie keskkaitsja Piirojalikult palli omaväravasse suunas, pole viga, ikka juhtub. Teine poolaeg olid väljakutingimused kehvemaks läinud, sadas vihma ja päris korralik müttamine oli. Võiduvärav sündis mängu viimasel kolmandikul, kui meie keskväljamängija andis ideaalse söödu äärest jooksu peale minevale Maxile, kes väravavahiga 1 vs 1 palli ette nurka suunas.

                            Tänud Järva-Jaanile viisaka mängu eest ning kingitud meene eest võistkondade tervitamisel. Järgmine nädal, aga uus sõprusmäng, Eston Villaga.
                            Last edited by inward; 11.03.12, 09:39.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #209
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Panen omapoolse hinnangu mängule.

                              Kehv ilm ja natuke vigu kogunes meie mängijate arvele tänu sellele, mängu hindeks 5-.

                              Meeldis et 1. poolajal mängis meie tuumik väga ilusat mängu ja lõime ka 2 väravat, kahjuks löödi meile ka 1 pennalt, milles kellelgi süüd ei näinud. Siin väike noomitus Gerdile kes sai pahaseks, et meile pennalt anti - me ei saa solvuda iga otsuse peale mis pole sinu arvates õige, peame edasi mängima ja üritama mängu võita, oma tujutsemisega sa keerad käkki üksnes oma meeskonnale, loodan et kõik loevad seda ja mängime ikka isuga kõik mängud lõpuni. Arvan et Ida-Virumaal saame me väga hulle vilesid näha ja seal tuleb jalad ja hambad ristiś lõpuni mängida. Palli liigutati ilusalt ja mängu kontrollisime meie. Mehed võiksid ainult ikka 30 minutit vähemalt varem kohale tulla, eriti väravavaht. Andke siis enne teada vähemalt et võite hilineda või tulete hiljem, liigamängus on see väga tähtis.

                              Teine poolaeg sai korraga palju vahetusi tehtud (mis oli muidugi minu viga) ja mängu rütm läks sassi, ning omavärav oli ka kohe olemas ja seis viigistus. Vastasel tekkis vägapalju võimalusi. Meie kaitseliini ja ründeliini vahele tekkis liigasuur auk ja vastased said keskväljal rahulikult palli vallata. Kaitseliin peab ikka järgi liikuma ja poolkaitse peab rohkem töötama, mitte ainult ründesse tormama, ka kaitsetöö on tähtis. Samuti ei kasutanud me äärevahetusi, kui selleks võimalus ja lausa vajadus tekkis. Tuimalt lükkasime palli ühe ääre kaudu, kus vastased juba teadsid meie liigutusi ja ohtlikud olukorrad elimineeriti. Samas paremal äärel istus Max täiesti vabalt ja ootas palli.

                              Üldjoontes võib siiski rahule jääda ka vahetustega, kuna suutsime seisu hoida ja isegi suurendada, kuigi vastased domineerisid teist poolaega oma rohkete võimalustega, mis siiski tänu väravahile võimalusteks jäidki - kiitused Markusele ja ole teinekord täpsem oma saabumisega. Ka Mariot peab kiitma, kes ennastsalgavalt 1. poolajal väravasse tormas ja seejärel 2. poolajal edukalt kaitses mängis.

                              Ründefaasis täitsid mängijad oma ülesanded, pall püsis ees ja kaitses meil niipalju rabelemist ei olnud. Keskel liikus pall suhteliselt hästi, vahel hoiti natuke üle, tuleks ikka võimalusel pall kiiremini äärtesse või nurkadesse lahti mängida. Kaitse esimesel poolajal oli tugev, teisel poolajal oli raskusi, kuna keskväli jäi tühjaks.

                              Järgmine mäng enam niipalju vahetusi ma korraga ei tee, proovima leida ideaalset tuumikut (kuigi mõnele positsioonile on 2 võrdset meest), millega alustada ka liigat.

                              Kes täna vigastada said neil soovitan homme puhata ja trenni mitte tulla - jalale peab puhkust andma.

                              Kiitus kõigile kes kohale tulid ja andsid oma panuse.
                              Last edited by Pumper; 10.03.12, 18:03.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #210
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Jah, tegin lühikokkuvõte ära ka. Väga hea konstruktiivne kriitika ja hinnang treeneri poolt. Üldiselt, hea töö mehed.

                                Comment

                                Working...