Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Kasakad elasid ka Volgamaal, ei ole ainult Ukrainlased muuseas. Teiseks nagu aru saan on Raimo ameerikas olles meie pühapäevase 12:00 aja ära andnud, peame siis mingi lambiaja saama või stata vahetama.
Kasakad elasid ka Volgamaal, ei ole ainult Ukrainlased muuseas. Teiseks nagu aru saan on Raimo ameerikas olles meie pühapäevase 12:00 aja ära andnud, peame siis mingi lambiaja saama või stata vahetama.
Comment