FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #181
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ma siis organiseerin kohtuniku meie sõprusmängudele, et ei dubleeriks oma tegevusi.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #182
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Litsentsi saab osta siin:

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #183
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        1. Margus :)
        2. Pumper :D
        3. Joosep<<noeiannateistelesöötu>>Poom
        4. Rando
        5. Lauri.
        6. Henri
        7. pastilaa
        8. Mairo (tglt loodan, et mängin EMV Main Evandi Final day-d)
        9. fyte
        10. Postiljon<<2xnullimäng>>
        11. Veeretas (seda muidugi juhul kui juhtub anomaalia ja ma EMV main eventi final day-le ei jõua)
        12. Andrias N.

        Pumpan.
        Last edited by inward; 06.03.12, 11:26.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #184
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          1. Margus :)
          2. Pumper :D
          3. Joosep<<noeiannateistelesöötu>>Poom
          4. Rando
          5. Lauri.
          6. Henri
          7. pastilaa
          8. Mairo (tglt loodan, et mängin EMV Main Evandi Final day-d)
          9. fyte
          10. Postiljon<<2xnullimäng>>
          11. Veeretas (seda muidugi juhul kui juhtub anomaalia ja ma EMV main eventi final day-le ei jõua)
          12. Andrias N.
          13. muruntau

          Comment

          • Max
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2010
            • 339

            #185
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            1. Margus :)
            2. Pumper :D
            3. Joosep<<noeiannateistelesöötu>>Poom
            4. Rando
            5. Lauri.
            6. Henri
            7. pastilaa
            8. Mairo (tglt loodan, et mängin EMV Main Evandi Final day-d)
            9. fyte
            10. Postiljon<<2xnullimäng>>
            11. Veeretas (seda muidugi juhul kui juhtub anomaalia ja ma EMV main eventi final day-le ei jõua)
            12. Andrias N.
            13. muruntau
            14. Gerd 77
            15. Max

            Comment

            • Andriano
              Julm Donk
              • Aug 2011
              • 85

              #186
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              1. Margus :)
              2. Pumper :D
              3. Joosep<<noeiannateistelesöötu>>Poom
              4. Rando
              5. Lauri.
              6. Henri
              7. pastilaa
              8. Mairo (tglt loodan, et mängin EMV Main Evandi Final day-d)
              9. fyte
              10. Postiljon<<2xnullimäng>>
              11. Veeretas (seda muidugi juhul kui juhtub anomaalia ja ma EMV main eventi final day-le ei jõua)
              12. Andrias N.
              13. muruntau
              14. Gerd 77
              15. Max
              16. Andri

              Comment

              • Hardi
                Räme Fish
                • Feb 2012
                • 20

                #187
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                1. Margus :)
                2. Pumper :D
                3. Joosep<<noeiannateistelesöötu>>Poom
                4. Rando
                5. Lauri.
                6. Henri
                7. pastilaa
                8. Mairo (tglt loodan, et mängin EMV Main Evandi Final day-d)
                9. fyte
                10. Postiljon<<2xnullimäng>>
                11. Veeretas (seda muidugi juhul kui juhtub anomaalia ja ma EMV main eventi final day-le ei jõua)
                12. Andrias N.
                13. muruntau
                14. Gerd 77
                15. Max
                16. Andri
                17. Hardi

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #188
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Võiks mängule termostega teed võtta ? (nii 2 või rohkem). Praegu on ikka üsna ebameeldiv higisena isegi jope seljas, vahepeal platsi ääres seista, kui sind välja vahetatakse.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #189
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Arvan, et sellise ilmaga teeme 1x vahetused, 2. poolaja vahetused ei saa küll palju mängida, aga vähemalt ei riski me haigustega, õnneks 2 mängu tulekul ja ilmad soojenevad.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #190
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Tähelepanu! Mängu aeg ja koht muutus. SPK ei suutnud enda väljakut korda saada mänguks, seal on pmst jääkamakad veel peal. Nüüd toimub mäng: Lasnamäe KJH kunstmuruväljakul - Punane 45, Tallinn ja algusaeg on 17.00.

                      Andke neile ka teada, kes foorumis ei käi!

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #191
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Liiga kalender lõpuks väljas: http://www.upload.ee/files/2146065/IV_Ida.doc.html

                        Hiljem täiendan ka esimest posti, hetkel liigun. Esimene mäng meil igatahes Kiiuga võõrsil, aga arvatavasti seda muudetakse, kuna neil on murustaadion ja nii vara ei tohiks lõhkuda seda.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #192
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Loodetavasti Pumper annab kohtunikule ka teada siis ,et mängupaik on muutunud. Ja palun 3 inimest võtku 5€ kaasa, et saaks kohtunikule pärast mängu ära maksta.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #193
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Seda kalendrit vaadates, paar "huvitavat" tähelepanekut. Kalev juunioriga on laupäeval kell 10:00 nt. mäng. Ja Jõhvi ja Narvaga võõrsil on mõlemad kell 12:00. Otse klubist ühesõnaga.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #194
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Joss - lubasid eelmisel esmaspäeval Sparta turniiri videosi avaldada. Sõbralik meeldetuletus lihtsalt :).

                              Comment

                              • jozik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2011
                                • 437

                                #195
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                ma võtan seda kui räiget vihjet ja lööki allapoole vööd. Õnneks olen heas tujus kuna vaatan filmi <<Noored kotkad>>. Eks ma homme anna Kympale vajaminevad nimekirjad üle ja siis saab edasi vaadat mis teha.

                                Katsun homsele mängule kingakarpi peidetud maalivad päkapikud ka kaasa võtta. Siis saab meie ässadele ,kes kunagi ei eksi, kuidas saaks paremini! ehk siis katsun videoülesvõtet teha meie mängust edasiste taktika lihvimiseks.

                                Comment

                                Working...