Väga super! Tubli töö kutid! Vabandan, et ei tulnud mängule, aga poolvigasena poleks ma kasuks olnud, pigem kahjuks. Tundub, et pole lihtsalt põrutus...
Super poisid! Täna võib õelda et oli meeskonnavõit, vigastusi oli mitmeid ja vahetused aitasid ilusti välja, keegi kuskilt järele ei andnud. Ütleme nii, et kõige füüsilisem ja ülbem vastane seni, kohtunik oleks neile võinud paar punast küll vajutada.
Aitäh kõigile kes kohale tulid ja punnid välja tõid võõral väljakul!
Comment