FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jozik
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2011
    • 437

    #211
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Siinkohal nendin vanade eestlaste tarkusi: tavaliselt nähakse pindu teise silmas, aga palki enda silmas ei nähta. Pumper sa isegi võtad kohtuniku otsuste üle suhteliselt kõvasti sõna. Mitte midagi halba aga nii on. Eks me kõik peame arenema mingitel aladel =)

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #212
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Män of the match oli kindlasti meie uustulnuk Andrias, kes vist elus esimest korda ründes mängis (kiidan oma skaute, kes mulle teda soovitasid). Samuti kiidan Mairot väga kindla mängu eest, Maxi comeback oli väga viisakas. Eeskujuks peab tooma ka meie uue täienduse Tarvo, kes rügas ees tööd ja tegi ka korralikult häält, nii et ma kinnisilmi sain talle sööte jagada. Teised mehed kes eriti häält ei julge teha peavad temalt seda õppima, laske see karu 1x püksist välja aidake häälega meeskonnakaaslasi ning teavitage neid enda olemasolust kui te vabad olete - sellest on platsil väga palju abi.

      Kahjuks rikkusid väikesed vigastused meie alatitublide Villu ja Henri esitust.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #213
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Algselt postitas jozik Vaata postitust
        Pumper sa isegi võtad kohtuniku otsuste üle suhteliselt kõvasti sõna.
        Ma ei mõelnud seda absoluutselt niimoodi nagu see esmakordsel kirjutamisel välja paistis, ma mõtlesin seda pigem Gerdi vaatevinklist , kes arvas et otsus oli vale. Muutsin oma teksti. Mina isiklikult seda situatsiooni ei näinud ja ei saagi seda kommenteerida. Kohtunik oli üldiselt korralik ja võtame ta vilistama järgmiselegi mängule, las harjutab enne liigahooaega.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #214
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Hääle tegemine on oluline jah, ja mitte ainult söötu küsides, vaid ka kaitseliini juhendades. Mängija ise ei suuda alati näha kõike enda ümber toimuvat. Seega kommunikeerime ja juhendame üksteist rohkem.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #215
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Super mäng tõesti. Tänu headele trennidele ja ka liitunud uutele mängijatele on mängupilt ikka oluliselt teine vs eelmise hooaja mängud. Teine poolaeg valitses jah kerge kaos ja liiga palju lasime vastasel kasti juurde palliga jõuda - aga see seletatav pidevate vahetustega, mis sõprusmängul kindlasti vältimatud.

            Kahjuks endal peale kolmnurka vastase küünarnuki saamist võttis hapniku suht kinni - oleks pidanud kohe väljakult ära tulema. Pärast ka suht uimane enesetunne, aga mänguisu nii suur, et pidi tagasi ronima ikka :P.

            Comment

            • kardpleier
              Grinder
              • Jul 2009
              • 699

              #216
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              ilus

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #217
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
                ilus
                kuidas enda seisund?

                Comment

                • kardpleier
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 699

                  #218
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  kehatemp stabiilselt plussis. paar kuud kanget antibiootikumi kuuri. enesetunne on okei :P

                  Comment

                  • difender
                    Jube Noob
                    • Sep 2011
                    • 149

                    #219
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Hea mäng oli. Endal lipsas korra küll üks valus eksimus, kui lasin ühe vastas mängija endast liiga kergelt mööda ja oleks peaaegu värava maksnud, kuid õnneks lõi vastane mööda.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #220
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Väike kokkuvõte mängust: http://pokkeriprod.com/est/strategy/item?id=4777

                      Kui Teil on mängusituatsioonide pilte vms. siis võiksite ka neid anda.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #221
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Joss filmis esimest poolaega muidu. Aga igatahes - mäng jäi 3:2 meie kasuks siiski

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #222
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          jaani algrivistust saaks ka teada,huvitaks kes seal veel alles on

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #223
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Ranka - mänguseis jäi 3:2, seega tee paremat uurimist ja siis saad ka täiuslikuma uudise, oleks võinud anda mulle uurida seda ennem.

                            PS Andersit ka unustasin kiita - lõi värava, andis värava söödu jne. Alati stabiilne mängija, siis tavaliselt oled harjunud temaga ja ei oska enam esile tõsta.
                            Last edited by Pumper; 11.03.12, 08:13.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #224
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Ja kapten on Veeretas, Alvin on treener siiski.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #225
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Uudis uuendatud.

                                Comment

                                Working...