Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Siinkohal nendin vanade eestlaste tarkusi: tavaliselt nähakse pindu teise silmas, aga palki enda silmas ei nähta. Pumper sa isegi võtad kohtuniku otsuste üle suhteliselt kõvasti sõna. Mitte midagi halba aga nii on. Eks me kõik peame arenema mingitel aladel =)
Siinkohal nendin vanade eestlaste tarkusi: tavaliselt nähakse pindu teise silmas, aga palki enda silmas ei nähta. Pumper sa isegi võtad kohtuniku otsuste üle suhteliselt kõvasti sõna. Mitte midagi halba aga nii on. Eks me kõik peame arenema mingitel aladel =)
Comment