FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #46
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    1 variant teha avalik POLL teemasse. St iga liigasse registreerunu on seal nimekirjas ja enne igat mängu saab enda nime taha panna kas tuleb või ei. Muud möla ja infot saab teemas vabalt juurde ajada.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #47
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Nojah, sest ega FB ürituse all kutsume ju kõiki teisi inimesi ka (pealtvaatajaid jne), läheb liiga segaseks. Eelnevatel mõtetel jumet on.

      Comment

      • Karelkorm
        Grinder
        • Nov 2009
        • 856

        #48
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Algselt postitas jozik Vaata postitust
        ja kui sa kirjutad kas sa tuled või ei, siis võiks alati lisada ennast nimekirja, et siis viimases postis oleks alati ülevaatlikult, nagu tartlased oma satsi kokku ajavad, umbes täpselt nii:

        Tulen

        1.the Meer
        2.nikitheone
        3.ummamuudu


        ei tule

        1.Muruntau


        ehk siis alati peaks tegema sinu jaoks viimasest postis copy ja enda postitusse paste ja enda nimi lisaks. Muidu krt scrolli ülesse ja all ja arvuta
        Muru jälle joob v

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #49
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          teeme nii, et ei analüüsi jalka teemades minu suhet alkoholiga. Joosep on seda pikka aega teinud ja näete ise, kui sügavale pingile ta langenud on. Kes tahab järgmine olla?

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #50
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Järgmine oled sina, see võib vastupidist efekti ka tekitada. Demokraatia bitch.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #51
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Kust sa võtad, et meil siin demokraatia on? See, et ma vahest demokraatilikel ilmingutel lasen läbi lipsata ei tähenda veel demokraatia olemasolu. Libu!

              Comment

              • jozik
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 437

                #52
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                mina lihtsalt tegin tabeli arvestades viimaseid mängudel kohalkäimisi......... järeldusi tegid teised mehed

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  1 variant teha avalik POLL teemasse. St iga liigasse registreerunu on seal nimekirjas ja enne igat mängu saab enda nime taha panna kas tuleb või ei. Muud möla ja infot saab teemas vabalt juurde ajada.
                  Polli saab teha ka nii, et tulemused ehk hääled ei ole salajased.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #54
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Ranka, eks pastilaa ka teab seda. Avaliku polli point olekski see, et saab ära näha, kes tulemas (hääletasid, et tulen). Mõistlik variant tegelt.

                    Jozik, statistikaga mitte manipuleerimine läheb ka arvesse :D Tegelikult olin ma liigas meie võistkonnast mänguminutite arvu poolest teisel kohal veeretase järel, kuni eelmise aasta keskpaigani olin koos veeretasega kaugelt kõige rohkem trennis käinud. Ka praegu käin 2-3x nädalas aktiivselt jooksmas, mistõttu mu reaalne trenniskäimine on ka hetkel võistkonna esireas. Kui veel arvestada seda, kes palju võistkonna eelarvesse/treeneripalgaks panustanud on ja palju võistkonna organiseerimisega tegeleb, siis peaksin ma saama vähemalt 2-3 kohta põhikoosseisus endale :D

                    Comment

                    • Max
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2010
                      • 339

                      #55
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                      Ranka, eks pastilaa ka teab seda. Avaliku polli point olekski see, et saab ära näha, kes tulemas (hääletasid, et tulen). Mõistlik variant tegelt.

                      Jozik, statistikaga mitte manipuleerimine läheb ka arvesse :D Tegelikult olin ma liigas meie võistkonnast mänguminutite arvu poolest teisel kohal veeretase järel, kuni eelmise aasta keskpaigani olin koos veeretasega kaugelt kõige rohkem trennis käinud. Ka praegu käin 2-3x nädalas aktiivselt jooksmas, mistõttu mu reaalne trenniskäimine on ka hetkel võistkonna esireas. Kui veel arvestada seda, kes palju võistkonna eelarvesse/treeneripalgaks panustanud on ja palju võistkonna organiseerimisega tegeleb, siis peaksin ma saama vähemalt 2-3 kohta põhikoosseisus endale :D
                      Joobes seisund võtab 5-6 kohta ära ehk jääb alles -3 kohta :D Matemaatika on karm :D

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #56
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                        Ranka, eks pastilaa ka teab seda. Avaliku polli point olekski see, et saab ära näha, kes tulemas (hääletasid, et tulen). Mõistlik variant tegelt.

                        Jozik, statistikaga mitte manipuleerimine läheb ka arvesse :D Tegelikult olin ma liigas meie võistkonnast mänguminutite arvu poolest teisel kohal veeretase järel, kuni eelmise aasta keskpaigani olin koos veeretasega kaugelt kõige rohkem trennis käinud. Ka praegu käin 2-3x nädalas aktiivselt joomas, mistõttu mu reaalne trenniskäimine on ka hetkel võistkonna esireas. Kui veel arvestada seda, kes palju võistkonna eelarvesse/treeneripalgaks panustanud on ja palju võistkonna organiseerimisega tegeleb, siis peaksin ma saama vähemalt 2-3 kohta põhikoosseisus endale :D
                        fyp

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #57
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Päris mahedalt pandi ära küll :D :D. Pastilaa made my day.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #58
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Ohsaaa :)

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #59
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Polli saab teha ka nii, et tulemused ehk hääled ei ole salajased.
                              aga siis kaob seesama võimalus ära, mis sa ütlesid - jään 15 min hiljaks, tulen kui saan auto kätte jne.
                              kas seal saab häält ka muuta?
                              ja kuidas me saame garanteerida, et trollide ei hakka hääletama?:P
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                                aga siis kaob seesama võimalus ära, mis sa ütlesid - jään 15 min hiljaks, tulen kui saan auto kätte jne.
                                kas seal saab häält ka muuta?
                                ja kuidas me saame garanteerida, et trollide ei hakka hääletama?:P
                                Kui tulemused on näha siis näed, kes trollib või mitte. Kellel on vaja midagi lisada (ala jääb hiljaks) saab lisada kommentaariumis.

                                Comment

                                Working...