FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #1

    FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

    Selles teemas on FC Pokkeriprode 2012 aasta sõprus-, liiga- ja turniirimängud.
    Siin teemas palume arutada kõike mängudega seonduvat.

    Liigamängude ajakava
    Liiga tabel ja tulemused

    TULEMAS

    Tallinna FC Levadia III : FC Pokkeriprod
    Laupäev, 26.mai kell 13.00

    Maarjamäe kunstmuruväljak, Kose tee 4, Tallinn.
    8. voor tabeliliidriga vastu. Kohal olla 12:15
    Facebooki event




    TULEMUSED

    7. vooru mäng:
    Narva JK Trans II 3:3 FC Pokkeriprod
    20.05 kell 12.00 Narvas
    Kokkuvõte

    6. vooru mäng:
    FC Pokkeriprod 1:2 Ambla Vallameeskond
    13.05 kell 12.00 Kalevi Kunstmurustaadion
    Kokkuvõte

    5. vooru mäng:
    Jõhvi FC Lokomotiiv II 3:1 FC Pokkeriprod
    Laupäev, 5.mai kell 12.00 Ahtmes
    Kokkuvõte

    Väikeste karikavõistluste 1/32 finaal
    FC Pokkeriprod 1:3 Viimsi FC Igiliikur
    Kolmapäev, 2.mai kell 18.00 Kalevi kunstmurustaadion
    Kokkuvõte

    4. vooru mäng:
    FC Pokkeriprod 1:2 SK Eestimaa Kasakad
    29.04 (Pühapäev) Kalevi staadon, algus kell 12.00
    Kommentaar

    3. vooru mäng:
    JK Tallinna Kalev Juunior 1:0 FC Pokkeriprod 21.04 20:15 Kalevi Kunstmuru
    Mängu kokkuvõte

    2. vooru mäng:
    FC Pokkeriprod 3:1 Viimsi FC Igiliikur
    Mängu kokkuvõte

    15.04.12 12:00 KALEV

    1. vooru mäng:
    FC Pokkeriprod 1:2 FC Kiiu
    Mängu kokkuvõte

    Lasnamäe SPK kunstmuruväljak 19.30 - 21.30
    Facebooki event

    SÕPRUSMÄNGUD

    Viimane sõprusmäng laupäeval 31.03 18:15, Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul.

    FC Pokkeriprod - JK Jalgpallihaigla 4:2 (4:0)

    JK Jalgpallihaigla platseerus eelmine aasta IV P tsoonis tublil 6ndal kohal, täpselt keskel siis.

    Facebooki event

    24.03 FC Pokkeriprod 7:2 FC Inter Drink
    Lasnamäe SPK kunstmuruväljak 14.15 - 16.15
    Facebooki event

    17.03 FC Pokkeriprod 1:1 Eston Villa
    Lasnamäe SPK kunstmuruväljak 16.00 - 18.00
    Facebooki event

    10.03 FC Popkkeriprod 3:2 FCF Järva-Jaani SK
    Lasnamäe KJH kunstmuruväljak 17.00 - 19.00
    Facebooki event
    Kokkuvõtte ja uudis Pokkeriprod.com lehel

    11.02 - FC Pokkeriprod 11:1 MG Keemik
    18.00 - 21.00 Kotka sisehall
    Taaskord katsume jõudu rahvaliiga satsiga. Tulge kohale ja teeme koos säru!

    Mäng on Kotkas, mis pole päris täismõõtmetes, ehk mängime tõenäoliselt 8+1 fomaadis.
    Facebooki link

    Kokkuvõtte mängust

    15.01 - Suema II Cup
    11.00 - 17.00 Rocca al Mare kooli võimla
    4+1 formaadis 1x18 mänguaeg, mänge alagrupis kolm, et mänguaega jagub. Arvastage ka €5 näkku hinnaga, sest turniiri maksumus on €50/sats. Kolm esimest pidid raha tagasi saama. Eelmisel aastal käisime seal kahel turniiril ja väga mõnusad tšhillid tunad olid, ühe võitis isegi meie sats ära, tase umbes meie aastalõpuka sarnane.

    Tulemused:

    Alagrupp:
    Kalev 5-0 FC Pokkeriprod
    Arte Gümnaasiumi jalgpalliklass 6-4 FC Pokkeriprod
    JK Suema II 0-4 FC Pokkeriprod

    5-6. Koha mäng
    JK Suema I 4-6 FC Pokkeriprod

    Facebooki event

    14.01 - FC Pokkeriprod 2:3 Harku JK Sparta (Normaalaeg 2:2)
    19.00 - 22.00 Männiku Sisehall
    FC Pokkeriprod võõrustab aasta esimeses sõprusmängus rahvaliiga uustulnuka vastu. Saamegi esimest korda eeldatavalt natuke nõrgema rahvaliiga taseme ära proovida. Äkki saame esmakordselt domineerida? Olge kohal!

    Tulemus:
    FC Pokkeriprod 2:3 Harku JK Sparta (Normaalaeg 2:2)

    Facebooki event
    Last edited by nikitheone; 22.05.12, 13:54.
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Mina osalen 14 jaanuari mängul. Tulen (loodetavasti) sama päev rootsi kruiisilt :P
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Hetkel mõlemal käpp!

      Comment

      • PraS
        Julm Donk
        • Jan 2011
        • 65

        #4
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Postitan siis Suema Cupi reeglid ja ajakava:)

        A:Suema I, Kalju III, Märjamaa Futsali team, HP Autohooldus
        B:Suema II, Pokkeriprod, Kalev, Arte Jalka
        11:00 A Suema I – HP Autohooldus
        11:20 A Kalju III – Märjamaa
        11:40 B Suema II – Arte Jalka
        12:00 B Pokkeriprod – Kalev
        12:20 A Märjamaa – Suema I
        12:20 A HP Autohooldus – Kalju III
        12:40 B Kalev – Suema II
        13:00 B Arte Jalka – Pokkeriprod
        13:20 A Suema I – Kalju III
        13:40 A Märjamaa – HP Autohooldus
        14:00 B Suema II – Pokkeriprod
        14:20 B Kalev – Arte Jalka
        14:40 ½ finaal
        15:00 ½ finaal
        15:20 7-koht
        15:40 5-koht
        16:00 3-koht
        16:20 finaal

        Mängitakse saalijalgpallireeglite järgi.

        http://www.fifa.com/mm/document/affe..._2010_11_e.pdf



        Mõningad täpsustused:
        • Väljakul on korraga 5 mängijat (4 väljakumängijat ja väravavaht).
        • Mänguaeg on 1x18 minutit (nn. jooksev aeg).
        • Meeskond võib teha 3 viga. Neljas viga tähendab 10 meetri penaltit.
        • Kaks kollast kaarti ühes mängus ühele ja samale mängijale tähendab automaatselt
        punast kaarti.
        • Kaks kollast kaarti saanud mängija võib järgmises mängus osaleda, kui korraldaja ei otsusta teisiti.
        • Punane kaart tähendab mängija eemaldamist mängu lõpuni ja tema meeskond mängib vähemuses
        2 minutit.
        • Punase kaardi saanud mängija võib järgmises mängus osaleda, kui korraldaja ei otsusta teisiti.
        • Kahe minuti karistus lõpeb, kui karistusaja jooksul lüüakse karistatud meeskonnale värav.
        • Meeskonna mängijad ja treenerid on kohustatud viibima mängu ajal väljaku ääres tehnilises alas.
        • Mängitakse jooksvate vahetustega.
        • Mängijate lahkumine väljakult ning minek väljakule on lubatud ainult vahetusalast. Sellest nõudest mittekinnipidamine toob kaasa meeskonna karistamise kollase kaardiga.
        • Kohamängude viigilise lõpptulemuse korral lüüakse parema selgitamiseks penalteid.
        • Mängitakse 4 sekundi ja väravavahi topeltpuute reegliga.
        • Võrdsete punktide korral kasutatakse järgmisi kriteeriume:
        a) omavahelise mängu või omavaheliste mängude punktid,
        b) omavaheliste mängude väravate vahe,
        c) üldine väravate vahe alagrupis,
        d) üldine löödud väravate arv,
        e) liisk.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #5
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          FC Pokkeriprod 2:3 Harku JK Sparta (Normaalaeg 2:2).

          Esimene üle väljaku mäng on peetud ja kindlasti on kaasa võtta tänasest mängust palju positiivset. Vastaseks oli siis rahvaliiga uus sats, kes on kokku komplekteerinud väga asjaliku ja ühtlaselt hea meeskonna. Kiidaks kohe alustuseks neid (vabandused vabandused, eks ta ole).

          Mängust siis, algus oli pisut konarlik ja vajas sisse elamist, ning vaikselt suutsime oma mängu ka üles ehitada. Esimesel poolajal oli kindlasti üsna võrdne ning teises pooles isegi domineerisime. Läksime ootamatust olukorrast juhtima, kui vastaste keskkaitsja ebaõnnestunud peaga puhtaks löömisest pall ebamugavalt nende vv ette põrkas vist oli Henri, kes varbaga võimalust kasutamata ei jätnud ja seisuks 1:0. Kaua ei saanud eduseisu nautida, kui nurgalöögi olukorrast vastased mängisid kiirelt lahti ning tõstsid palli taha posti, kus uhkes üksilduses nende ründaja peaga palli väravasse suunas (või jalaga), 1:1. Varsti peale seda lükkas meie kaitsja läbi purjetanud vastase kastis õlaga maha (Inglise liigas vile oleks vaikinud :D), aga see selleks, ei kõik cool. Penalt realiseeriti ja seisuks 2:1. Siis oli veel Gerdil hea võimalus kasti joone pealt vabalt löögile saades viigistada, kuid kahjuks löök üle värava. Teine kord siiski Gerd ei eksinud, ilus diagonaal pall sügavalt keskväljalt vasakusse äärde, kust peaga pall edasi penalti ala lähistele ning Gerd vajutab võimsalt taha ristnurka. Esimene poolaeg 2:2.

          Teine poolaeg jätkus suures plaanis sarnaselt, vb tõesti väsisime rohkem, kuid jätkuvalt meie ääred nii äärekaitsjad, kui ka poolkaitsjad olid teravad ning valmistasid peavalus vastastele üksjagu. Söödumäng toimis, ning äärepoolkaitsjad purjetasid päris edukalt vabasse tsooni ning võtsid mehi ette. Tihti peale jäi see viimane täpp I-le, see viimane täpne sööt puudu, et ründaja ohtlikusse olukorda mängida.
          Vastased aga tulid meie väsinud keskväljast aina tihedamini läbi samas kaitse pidas ja värav jäi puutumatuks. Olukordi oli vastastelgi üksjagu. Vaieldav olukord oli, kui nende ründaja läbi saades paiskus meie vv kokku, mistõttu vv palli käest lasi ning vastased värava lõid, kohtuniku vile samas kõlas ja seis jäi samaks. Sparta poisid vaidlesid muidugi, et vv puterdas palli ennem, kui ründaja vv kokku paiskus, raske otsus kohtunikul olukorra ajastust täpselt hinnata, usun kohtunik tegi õige otsuse.
          Parematest võimalustest, kui meie vasakäär läbi purjetas ning diagonaalis väravale sööstis ning taha nurka üritas palli lüüa, vv oli olukorrast juba väljas, kuid poole meetri jagu kahjuks mööda.

          Lisaajal taaskord karistati meid standard olukorra ajal kastis valitsenud segaduse tõttu, kui vastane vabalt olles kindlalt värava lähistel ära lõi. (kõik väravad löödi meile standard olukordadest, mis kahtlemata ka eelneval liigahooajal valmistas meile parajalt peavalu). Oli võimalus ka lisaaja viimastel minutitel viigistada, kui meelis üsna raskes olukorras ääre poolt vv mööda mängis ning ka löögi väravale suutis teha, kuid nende kaitsja super tackle päästis neid väravast üsna joone pealt.

          Kokkuvõtlikult on mängust kaasa võtta positiivset üksjagu. Ei mäleta, et liigamängus suutsime kunagi nii parajalt palju ohtlike võimalusi tekitada ning ründetsoonis terav olla, palli liigutada seinasööte teha jne, just eriti oluline - initsiatiivi hoida. Tavaliselt piirdusime paari võimalusega ning kiire palli kaotusega. Eks kaasa on aidanud ka paar head täiendust ning üleüldine treening hakkab ka vilja kandma. Tänasestki mängust paar-kolm-neli head venda oli puudu. Nagu ikka ei saa ju mainimata jätta.

          Tore mäng oli, võrdsete heitlus, kus seekord jäi peale Sparta poisid. Edu teile rahvaliigas, lammutate seal kindlasti ja järgmiste lahinguteni.

          Last edited by inward; 15.01.12, 00:14. Põhjus: lõigud korda. FB copymine imeb.

          Comment

          • Postiljon
            FPP Pro
            • Sep 2011
            • 203

            #6
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Mängitakse 4 sekundi ja väravavahi topeltpuute reegliga.

            Mida see kujutab endast?

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #7
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Keegi tehku siis siia kokkuvõte ka Suema cupi turniirist, võib ka lühidalt paari sõnaga kokku võtta iga mäng eraldi. Ei pea sellist esseed kirjutama nagu mina. Tase kuuldavasti pidi päris hea olema, et mõnes satsis lausa esiliiga tüübid olevat mänginud.

              Comment

              • The_Meer
                Grinder
                • Apr 2010
                • 765

                #8
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                1.mäng saimegi tala 0:5. Seal vist mängisidki need esimese liiga vennad. Ma võistkonna nime ei mäleta.
                2.mäng 4:6. Kusjuures läksime alguses 2:0 ette. See oli ka korralik võistkond,jõudsid pärast päris kaugele. Jällegi nime ei mäleta, äkki pärast keegi täpsustab.
                3.mäng oli FC Pokkeriprod-Suema 2. Selle võitsime 4:0 ning pääsesime 5-6 koha mängule.
                4.mäng siis Suema 1 vastu kus alguses jäime 1:3 taha, aga võitsime lõpuks 5:3. Lõpuks siis 5 koht ning minumeelest võib rahule jääda. Meil polnud niipalju vendasidki kaasas, et saaks korraga välja vahetada ning 18 minti mäng ple ka väga lyhike.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #9
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Siis läks päris hästi ju, vastasseisus Suemaga jäime peale mõlemal korral. Peab meeldima (Y). Teised kaks meeskonda, kellele alagrupis kaotasite oli Kalev ja Arte Jalka vist.

                  Comment

                  • The_Meer
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 765

                    #10
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    ma vaatsin jah kava tagant järgi

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #11
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Võib igati rahule jääda tõesti. Imestama paneb muidugi taas, et arvestades trennides käivat massi ainult 9 venda kohale viitsisid tulla. Sellega seoses tuli ka kellelgi väga hea idee (joss vist?), et liigahooajal hakata rakendama trahvisüsteemi. Põhineks sellel, et kui mängule tulla ei saa, peab treenerile helistama ja ütlema, miks tulla ei saa. Vastasel juhul rakenduks kerge trahv.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #12
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Võibolla oleks see natukene liiga karm pastilaa, aga üldiselt olen ma sinuga nõus. Mingid meetmed peab ette võtma. See minu kohustuslik FB variant poleks ka paha mõte.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #13
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Täpsed tulemused siis.


                          Alagrupp:
                          Kalev 5-0 FC Pokkeriprod
                          Arte Gümnaasiumi jalgpalliklass 6-4 FC Pokkeriprod
                          JK Suema II 0-4 FC Pokkeriprod

                          5-6. Koha mäng
                          JK Suema I 4-6 FC Pokkeriprod
                          Last edited by inward; 15.01.12, 21:27.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #14
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Võibolla oleks see natukene liiga karm pastilaa, aga üldiselt olen ma sinuga nõus. Mingid meetmed peab ette võtma. See minu kohustuslik FB variant poleks ka paha mõte.
                            Ei ole karm imo. St kui treenerile või kaptenile teada annad, et ei tule näiteks, kuna tööl vms või et oled 2 nädalat vigastatud ilmselt, siis kõik korras. Trahv rakenduks siis, kui üldse endast märku anda ei suvatse.

                            Comment

                            • veeretas
                              • Apr 2010
                              • 412

                              #15
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              ok, midagi võiks välja mõelda küll. Kui oleks teadnud et nii vähe kohale tuleb siis oleks ka ennast kohale vedanud aga mõtlesin, et kuna väike vigastus mann siis las teised mängivad. Laupäeval oli hea näide, mida ei tahaks liiga hooajal nähe: Muru lubab, et tuleb ja tema käes olid veel ka osad mängu särgid ning on arvestatud temaga aga siis ennem mängu selgub, et on hoopis kuskil Tartus ja joogine. Alati saab ju paar päeva ennem öelda, et ärge minuga arvestage kuna see nv on mingi üritus vms, millel tahan osaleda.

                              Comment

                              Working...