***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Angelo
    Julm Donk
    • May 2012
    • 71

    #4816
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

    Algselt postitas jozik Vaata postitust
    Katsun nüüd kolm nädalat jalkast eemal hoida ja hüppeliigest ravida/treenida. Piraaja vastu mängides sai selgeks et päris terve see veel ei ole.

    Katsun korralikult ratast sõita ja paar korda jooksmaski käia. Vajadusel vean ka platsi äärde kohale, kui pink peaks lühike olema, muidu katsun lihtsalt kaasa elada mängudel.

    raudest tervist kõigile
    You too Joos!
    Don´t rush it.

    Here too, taking a bit of break this week too I guess.
    Will check with physio what progresses are. Missing training :(

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #4817
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

      Kes homme väga ilusa ilma puhul ennast liigutada tahab, siis Lasnamäe kunstmurul teeme vutti kell 15:00

      FB link.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4818
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

        Lol 22 vs 11 - http://m.youtube.com/watch?v=KtIb-HK7NcA
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #4819
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

          Algas Eesti - Läti 100+ maavõistluse avalik registreerimine.

          Mis arvate sellest ? Kas osaleme ka oma võistkonnaga ? Ise ütlen kohe ära, et osaleda ei saa (üliõpilaste suvemängud). Iseenesest päris huvitav. Juhul kui osaleda soovime, oleks tänulik kui Müür (meie teine esindaja) ja Marek näiteks võtaksid asja organiseerimise enda õlule. Ega seal suures plaanis midagi keerulist polegi. Endal varsti eksamid tulemas jne, ei hakkaks vahele torkima ennast.
          Last edited by inward; 07.05.13, 15:22. Põhjus: Peaks korras olema link.

          Comment

          • TrvP
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2012
            • 409

            #4820
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

            Näitab tühja blank'i, kui klikkida, vb asi minus...

            Comment

            • jozik
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 437

              #4821
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

              Mul juba selle üritusega raames mäng soolas lätlastega. Ühe vana satsiga on mäng juba eelmisest aastast plaanis ! seega slele ürituse puhul ei saa minuga arvestada.

              Comment

              • TrvP
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2012
                • 409

                #4822
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                Ei tulnud täna trenni, kuna viimased asjad vaja veel kooliga joonde ajada.

                Comment

                • Marduk
                  Julm Donk
                  • Sep 2011
                  • 34

                  #4823
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                  Mul on 23.05 - 02.06 USA reis, 4. juunil trennis näeme!

                  Martin T

                  Comment

                  • Eero
                    Räme Fish
                    • Nov 2012
                    • 19

                    #4824
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                    Mul reedel magistritöö tähtaeg, seega sel nädalal trenni ei jõua

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #4825
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                      EJL vangerduse tõttu ei saa me homme Männikul trenni teha (Nõmme Kalju mingil satsil on mäng sellel ajal). Anname operatiivselt homme hommikul/päeval teada, kus trenn toimub. Tõenäoliselt Wismari või SPK.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #4826
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                        Trenn toimub täna kell 18:30 Wismaris. Tulge kõik kohale ikka! (teine variant oleks olnud 21:30)

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #4827
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                          See hetkel veel 100% kindel ei ole siiski, Wismari esindaja ütles, et see aeg peaks olema vaba ja siis pidi üle kinnitama ja tagasi helistama, aga ta on blokkinud siin paar tundi. Loodetavasti saan kohe kinnituse ära.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #4828
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                            Eks anna teada jah. Pidin nö aja ära ütlema, muidu läheb liiga hiljaks.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #4829
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                              Olemas, kell pool seitse Wismaris toimub!

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #4830
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                                Ja ajame kohale ennast!!! Saamegi aegsasti koju.

                                Comment

                                Working...