***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karu
    Julm Donk
    • Sep 2011
    • 63

    #4801
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

    Tarvo võin su kristiinest peale võtta.
    Sul mu number on ? helista või saada oma number võtan suga ühendust.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #4802
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

      Algselt postitas TrvP Vaata postitust
      Kristiine kandist keegi autoga trenni liigub? Joiniks...
      Algselt postitas Karu Vaata postitust
      Tarvo võin su kristiinest peale võtta.
      Sul mu number on ? helista või saada oma number võtan suga ühendust.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • TrvP
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2012
        • 409

        #4803
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

        Lol,saatsin PM'i

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #4804
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

          Homsest trennist jään eemale. Kubemelihas, mille eelmine N ära tõmbasin annab ikka tunda. Jossile ka kiiret paranemist.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #4805
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

            homme peaksin trenni tulema, jipikajee
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #4806
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

              Seoses sellega, et 3. vooru kohtumine toimub kolmapäeval (01. mail), siis aprillikuu viimane trenn toimub esmaspäeval (29.aprillil) SPK-l 19:30-21:00.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #4807
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                Keegi pärast trenni mustamäe poole ei lähe? Tahaks mängu alguseks ikka koju jõuda...
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #4808
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                  Kas me ei peaks see aasta ka FC PP MTÜ tegemistest maksuametile ette kandma? Kuidas seis on sellega?

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #4809
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                    Kas me ei peaks see aasta ka FC PP MTÜ tegemistest maksuametile ette kandma? Kuidas seis on sellega?
                    Nikiga teeme ära. Ma ise pole küll veel ühtegi majandusaastaaruannet koostanud, aga küll me selle varsti ära teeme.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #4810
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                      Alates maist neljapäevased trennid hakkavad toimuma Männiku staadionil (Võidu tn 16), kell 20:30.

                      Maikuu trennid.

                      Comment

                      • Angelo
                        Julm Donk
                        • May 2012
                        • 71

                        #4811
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                        Sorry guys, I´m leaving for tonite. My calf muscle is still strained I´ll give it a bit of additional rest and try to get some physio working on it with a massage. Have fun!

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #4812
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                          18. mai toimub siis Eesti karikafinaal ja uue karikasarja loosimine. Eelmine aasta oli lipuga esindaja Rando. See aasta on vaja samuti kedagi.

                          Uue karikasarja paaride loosimine ja lipukandjad

                          Läbi lippude kujundliikumise toimub uutel karikavõistlustel osalevate paaride loosimine ning lõppevate võistluste veerandfinaali läbimäng. Nagu eelmiselgi aastal, on lippude kandmiseks ja loosimiseks iga võistkonda oodatud esindama üks lipukandja (kaasa arvatud duubelmeeskonnad). Lipukandja peab olema riietatud klubi vormi (särk-püksid-kedrad, aga kindlasti sileda tallaga jalanõud) ning osalema proovis 18. mail kell 10.45-14.00
                          (aeg täpsustamisel)

                          Lisaks, kes tahab mängu vaatama minna tasuta, siis andku mulle teada. Igale klubile on piiramatu kogus pileteid tasuta. Mäng algab 17:00.
                          Last edited by inward; 25.04.13, 14:33.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #4813
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Seoses sellega, et 3. vooru kohtumine toimub kolmapäeval (01. mail), siis aprillikuu viimane trenn toimub esmaspäeval (29.aprillil) SPK-l 19:30-21:00.
                            !!!!

                            Comment

                            • jozik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2011
                              • 437

                              #4814
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                              Katsun nüüd kolm nädalat jalkast eemal hoida ja hüppeliigest ravida/treenida. Piraaja vastu mängides sai selgeks et päris terve see veel ei ole.

                              Katsun korralikult ratast sõita ja paar korda jooksmaski käia. Vajadusel vean ka platsi äärde kohale, kui pink peaks lühike olema, muidu katsun lihtsalt kaasa elada mängudel.

                              raudest tervist kõigile

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #4815
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                                tubli ibra

                                Comment

                                Working...