***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TrvP
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2012
    • 409

    #4771
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

    Kuidas trenn oli ja palju rahvast?

    Comment

    • Andriano
      Julm Donk
      • Aug 2011
      • 85

      #4772
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

      meid oli vast 10 kokku ja trenni oli intensiivne...tegime isegi miniturniiri

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4773
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

        siuke põnev asi oli vahepeal - http://www.soccernet.ee/hiidlased-al...lalt-saarlased
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #4774
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

          Keegi täna kesklinna saab visata, peale trenni ? Tahaks kiiresti ülipõnevatele CL mängudele jõuda.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #4775
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

            Vabandan kutid, mul jääb täna jälle tulemata. Pühapäeval suutsin mänguks enda putsad maha unustada ja kohapealt laenatud paar numbrit väiksemad kalossid tegid - oi bljääd - nahka. Kannad nagu katkuhaigel praegu. Loodetavasti neljap kannatab juba jalanõudega liikuda ja saan tulla.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #4776
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

              endal sama juhtum uute jalatsitega - comeback nihkub järgmisesse nädalasse

              Comment

              • jozik
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 437

                #4777
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                pastilaa sa hakkad juba vaikselt OWEN meenutama. muudkui ainult vigastused ja suured sõnad.......

                Comment

                • Karu
                  Julm Donk
                  • Sep 2011
                  • 63

                  #4778
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                  Ma jätan see nädal trennid ja arvatavasti ka mängu vahele, kuna eelmisel nädalal teisipäeval trennis hakkas puusaliiges tunda andma. Ja neljapäeval tegi see trennis kõvasti valu.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #4779
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                    Mingi needus on peal vist, Andriasel läks ka hüpekas. :/

                    Comment

                    • jozik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2011
                      • 437

                      #4780
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                      kiiret paranemist !

                      Comment

                      • Max
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2010
                        • 339

                        #4781
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                        Hei,
                        Neljapäeviti ei jõua mingi valemiga trenni peale tööd; ja teisipäeviti kui autoga saan siis jõuan muul korral läheb raskeks (nagu nt täna) aga teisipäevad üritan kindlalt kohal olla. Ehk niisama kadunud pole.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #4782
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                          Maist hakkab neljapäeviti kell 20:00 olema.

                          Comment

                          • Max
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2010
                            • 339

                            #4783
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Maist hakkab neljapäeviti kell 20:00 olema.
                            SBK-l samuti või mujal?

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #4784
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                              T- SPK - 21:00
                              N - Wismar - 20:00

                              Müür sa uurida ei viitsi, kas Wismar plaanib uue kummi kihi ka panna ? Talv on selle kummipuru imo nii ära uhunud, et väljak on jälle same shit, betoon.

                              Comment

                              • veeretas
                                • Apr 2010
                                • 412

                                #4785
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                                Lauri uuendasin litsentsi ära ja maksin liigatasu ja muud võlgnevused ka hetkeseisuga nii, et võid mind ka ära regada vast. Aga hetkeseisuga pean Brasiilia Ronaldost vist eeskuju võtma ja kuhugi telesaatesse või paksukeste suvelaagrisse kaalu kaotama ja vormi koguma minema :D siin olles lisandunud ca 5-6 kg aga noh pääsen vist vähemate lisakilodega tulema kui fyte :) Samas motti trenni teha ja grindida pole varem vist nii palju olnudki.

                                Comment

                                Working...