***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #4846
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

    keegi, kellel on omanäoline suhtumine ja otsib peale eilset trenni taga oma särki (kirjaga "original attitude"), siis tea, et leidsin selle enda kotist ja see on mu pesumasinas hetkel.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #4847
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

      Hei, Vergis toimub ka see aasta kaluritepäeva jalgpalliturniir. Kas läheme tiitlit kaitsma? Hetkel mul veel väga palju infot ei ole, Hardi ema pidi lähiajal meilile saatma, aga kuupäev on igatahes 13.07., laupäev. Teeks nimekirja, et palju huvilisi oleks

      1) Madis (50-50 hetkel, muidu üks üritus plaanis sel ajal, aga kui saame kamba kokku, oleks ikka tulija)


      Kes eelmisel aastal ei käinud, siis üritus toimub Põhja Eestis Võsu lähedal Vergis, sealsete kaluripäevade raames. Külasimman pmst. Väljak oli väike, mängisime vist 4+1 või 5+1 ja plats oli ebatasane ja selle peal oli ka kanalisatsioonikaev ühe väikse künka peal, lol. Turniiri tase oli küllaltki ebaühtlane, aga paar IV liiga tasemele vastavat mängu saime ikka. Eks see olekski rohkem sotsialiseerumise ja funi eesmärgiga väljasõit, kuhu tasub pigem 1-2'ks õhtuks minna kui ainult turniiriks. Eelmine aasta läksime ka reedel ja tagasi pühapäeval, paljud olid küll ühe õhtu. Telkimine, laevaga lahe peal sõit, õhtul Võsule pittu. Andke siis teada, kellel huvi oleks.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #4848
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

        Tegelikult mul oli planeeritud 14. juulil teha Suemaga sõprusmäng. Pühapäeval siis.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #4849
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

          Arutab läbi, andke teada, kes on Vergist huvitatud, kes sõprusmängust. Tahaks selle nädala jooksul ära otsustada. Mulle sobiksid mõlemad variandid, sõpakas lähekski esialgse plaaniga paremini kokku.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #4850
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

            ei viibi eestis sel ajal kahjuks

            Comment

            • difender
              Jube Noob
              • Sep 2011
              • 149

              #4851
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

              Mina oleks sõprusmängust huvitatud pühapäeval 14. juulil.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #4852
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                fuck vergi oli epic eelmine aasta. purupurjus müür ja eufooria, 8 pohmas matsi joogat tegemas pumperiga põlveni vees jms paska.
                a ma ei tule, quittisin jalka nkn
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • TrvP
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2012
                  • 409

                  #4853
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                  Tahan trenni!

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #4854
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                    Sellest nädalast hakkame uuesti trenni tegema. Homme juba SPK-l kell 21:00.

                    Comment

                    • Marduk
                      Julm Donk
                      • Sep 2011
                      • 34

                      #4855
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                      Trenni tulen järgmisest nädalast, see nädal teen tööd ja kooriga esinemine.

                      Martin

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #4856
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                        Homme siis FC Flora Euroopa Liiga mängu tõttu treener ja nii mõnedki teised mängijad trenni ei jõua.

                        Teeme mängutrenni ja need, kes mängu vaatama ei lähe, olge kindlasti kohal!
                        Last edited by inward; 03.07.13, 07:24.

                        Comment

                        • Eero
                          Räme Fish
                          • Nov 2012
                          • 19

                          #4857
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                          Ma olen nüüd ka hüppekaga natuke eemal. Pole hullu...vasaku jalaga ei oska mängida nagunii :D

                          Comment

                          • TrvP
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2012
                            • 409

                            #4858
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                            Algselt postitas Eero Vaata postitust
                            Ma olen nüüd ka hüppekaga natuke eemal. Pole hullu...vasaku jalaga ei oska mängida nagunii :D
                            Oli miskit väga hullu või piisab mõnest nädalast eemalolemisest?

                            Comment

                            • Eero
                              Räme Fish
                              • Nov 2012
                              • 19

                              #4859
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                              Tavaline venitus. Vast saab paari nädalaga korda.

                              Comment

                              • jozik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2011
                                • 437

                                #4860
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                                ravi korralikult terveks ja siis tule müttama!

                                kiiret paranemist

                                Comment

                                Working...