***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Erki
    Räme Fish
    • Oct 2013
    • 1

    #4966
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Tuletan meelde, et laupäeval (30.11) toimub trenn Spartas 19:00. Andke hiljemalt reedeks teada, kes tulemas ning lisage siia listi oma nimi juurde.
    Hetkel tulemas:
    1. Kaupo
    2. Andrias
    3. Karl
    4. Gerd
    5. Andri
    6. Marek
    7. Karel
    8. Martin
    9. Alvin - haige natuke veel, aga loodan selleks terveks saada.
    10. Rasmus (uus kutt)
    11. Marko (uus kutt)
    12. Olavi (uus kutt)
    13. Erki

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #4967
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

      Kalevi trennide kohapealt on seis selline, et antud aeg kehtib meil märtsi lõpuni, mis on väga hea. Alates aprillist on neil paraku ainult teisipäeviti ja neljapäeviti veerand väljakut (20:30) ja pool väljakut vaid esmaspäeviti. Mõtlemise koht, pühapäeviti on meil alati liigamängud ning vähemalt 16 mehega jääb veerand väljakut ikkagi väikseks.

      Comment

      • Eero
        Räme Fish
        • Nov 2012
        • 19

        #4968
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

        Täna trenni ei tule. Tõmmati üks kangekaelne(juurne) tarkusehammas välja

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #4969
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

          Pidasin just ühe pikema vestluse Fytega. Soovib edu meile järgmiseks hooajaks. Tervitab meid kõiki ja igatseb meie kollektiivi.

          Comment

          • Marduk
            Julm Donk
            • Sep 2011
            • 34

            #4970
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

            Täna kahjuks jätan trenni vahele - nagu ikka, tööl läheb kauem kui plaanitud. Aga kolmapäeval Kalevis näeme!

            Comment

            • marek163
              Räme Fish
              • Feb 2013
              • 11

              #4971
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

              Kutid loodan, et täna läks trenn hästi. Kolmapäeval 19:00 siis järgmine trenn Kalevis ning ma tahaks, et kõik oleksid 15 minti varem trennis kohal, täpsemalt riietusruumis ehk 18:45 siis. Teen väikse koosoleku, sest juttu on palju, mida sooviks rääkida.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #4972
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

                Pühade ajal jätame ära vähemalt kaks trenni, 25.12 ja 01.01 (kolmapäeval Kalevis).

                Küsimus, kas jätame ka 22.12 pühapäevase Männiku trenni ära ja/või 28.12 toimuva Sparta treeningu (laupäeval). Andke palun märku, kes viimaste kuupäevade puhul kindlasti trenni ei jõua (kas siin teemas või mulle sõnumiga).

                Comment

                • TrvP
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2012
                  • 409

                  #4973
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

                  22.12 trenni ei jõua kindlastik, 28ndal vist isegi saaks tulla.

                  Comment

                  • kait
                    Julm Donk
                    • Mar 2011
                    • 68

                    #4974
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

                    Üsna tõenäoline, et sel aastal peamiselt tööasjade tõttu enam trenni ei jõuagi.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #4975
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

                      Käesoleva kuu JALKA ajakirjas oleme põgusalt esindatud. Uute särkide rubriigi all on roosa vormi pildid ning minu lühidad kommentaarid.




                      Sorry pildi kvaliteedi pärast.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #4976
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

                        Viimane selle kuu trenn (enne lühikest 2 nädalast pausi) toimub 22.12 Männikul 20:30. Uuel aastal jätkame 5. jaanuaril taas Männikul.
                        Last edited by inward; 12.12.13, 09:15.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #4977
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

                          Kas kellelgi siit foorumist Olybeti inimestega kontakti pole (sponsoritaotluse osas) ? Üks peaks veel olema, kellele me veel pole saatnud taotlust - kas oli Tonybet või Unibet ?
                          Last edited by inward; 13.12.13, 10:57.

                          Comment

                          • difender
                            Jube Noob
                            • Sep 2011
                            • 149

                            #4978
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

                            Ka mina ei jõua enam sellel aastal trenni. Kohtume uuel aastal, 5ndal jaanuaril Männikul!

                            Comment

                            • TrvP
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2012
                              • 409

                              #4979
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

                              Pühapäeval trenni ei jõua. Tööasjus Eestist ära. Teisipäev olen 110% kohal.
                              Kuna pühapäeval teete mängu, siis kindlasti suhelge ja juhendage üksteist platsil. Samuti kui keegi teeb ees pressingut, peab terve tiim pressingut tegema. (Auguri poisid suht murdusid, kui tegime koheselt lahtimängu ajal pressingut- töötas).
                              Marek ütles eile hästi, et saalivutis võidab see tiim, kes rohkem võitleb. Niiet paneme täiega, häid mehi vahetuses jagub alati, koosseis super.

                              Mahedat trenni!

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #4980
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

                                4 MEEST TRENNIS ??? Kui selline olukord peaks korduma, siis ma vahetan kohe Kalevi või Männiku trenni odavama väljakuga ära. Õnneks saime Kalevi trenniga liituda ja teha üle väljaku trenni.

                                Niigi on rahadega probleeme, vaikselt hakkavad need kvaliteetsed staadionid meil üle jõu käima. Paraku uuel aastal jääme foorumi poolsest toetusest ka ilma (sellegipoolest suured tänud, et meid eelnevatel aastatel toetatud on). Ehk et uuel aastal peame vaatama tulevikku, oma reaalsete võimaluste piires. Pühapäeval viimane trenn siis enne pühi.

                                Comment

                                Working...