***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Postiljon
    FPP Pro
    • Sep 2011
    • 203

    #4861
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Hei, Vergis toimub ka see aasta kaluritepäeva jalgpalliturniir. Kas läheme tiitlit kaitsma? Hetkel mul veel väga palju infot ei ole, Hardi ema pidi lähiajal meilile saatma, aga kuupäev on igatahes 13.07., laupäev. Teeks nimekirja, et palju huvilisi oleks

    1) Madis (50-50 hetkel, muidu üks üritus plaanis sel ajal, aga kui saame kamba kokku, oleks ikka tulija)



    Kes eelmisel aastal ei käinud, siis üritus toimub Põhja Eestis Võsu lähedal Vergis, sealsete kaluripäevade raames. Külasimman pmst. Väljak oli väike, mängisime vist 4+1 või 5+1 ja plats oli ebatasane ja selle peal oli ka kanalisatsioonikaev ühe väikse künka peal, lol. Turniiri tase oli küllaltki ebaühtlane, aga paar IV liiga tasemele vastavat mängu saime ikka. Eks see olekski rohkem sotsialiseerumise ja funi eesmärgiga väljasõit, kuhu tasub pigem 1-2'ks õhtuks minna kui ainult turniiriks. Eelmine aasta läksime ka reedel ja tagasi pühapäeval, paljud olid küll ühe õhtu. Telkimine, laevaga lahe peal sõit, õhtul Võsule pittu. Andke siis teada, kellel huvi oleks.
    2) Markus oleks 100% kohal. (Väga viis oli eelmine aasta see üritus)

    Comment

    • Marduk
      Julm Donk
      • Sep 2011
      • 34

      #4862
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

      Teatan, et täna otsustasin trenni mitte tulla - tekkis ootamatu võimalus vabalangeda Muraste platvormilt http://alpinist.ee/?p=342. Neljapäeval näeb!

      Martin

      Comment

      • Andriano
        Julm Donk
        • Aug 2011
        • 85

        #4863
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

        täna trenni ei tule, kuna lähen kossu vaatama.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #4864
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

          Ise ka kahjuks täna ei jõua.

          Comment

          • TrvP
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2012
            • 409

            #4865
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

            Trenni ei tule, kuna puusaga miskit valesti. Mahedat trenni!

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #4866
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

              Eilsest trennist jäi kellegi kätte riietusruumi võti nr. 86. Palun viia see täna SPK valvelauda tagasi.

              Comment

              • Marduk
                Julm Donk
                • Sep 2011
                • 34

                #4867
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                OK viin ära

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #4868
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  OK viin ära
                  Danke.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #4869
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                    Nii nagu ikka, siis suvel maal vaja ehitada, seetõttu see nädal trenni ei jõua. Hakkan järgmisest nädalast käima. Tõenäoliselt mängule venna juubeli tõttu ka mitte. Marek ja Müür ajavad asju ühesõnaga.

                    Comment

                    • TrvP
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2012
                      • 409

                      #4870
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                      See nädal olen trennidest eemal olnud, kuna tervis käest ära, palavik jne. Järgmisest nädalast korras ehk.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #4871
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                        neljap. naasen vigastuse pausilt

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #4872
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                          juhhei,

                          krt sa kadusid nii äkki ära, hakkasime juba muretsema! hea et tagasi tuled =)

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #4873
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                            Seoses Kalju mänguga, äkki peaks järgmine nädala teisipäeva trenniaega 15 minutit edasi nihutama ? Kes autoga, peaksid kenasti trenni ka jõudma õigeks ajaks.

                            Comment

                            • veeretas
                              • Apr 2010
                              • 412

                              #4874
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                              Ärge minuga P ,kui mängijaga arvestage, hüppeliiges sai paugu ja nüüd hommikul liikuda kannatab aga väänavaid liigutusi teha ei saa. Ja üldse vist quitin hetkel jalka teadmata ajaks, pm vist sama teema mis Mairol, lihtsalt kopp ees sellest, et jalg koguaeg vigane ja liikumine raskendatud iga kergema paugu peale ja hetkel avastatud golf annab piisava kehalise koormuse. Eks vaatab vb sügisepoole naasen ei tea.

                              Comment

                              • jozik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2011
                                • 437

                                #4875
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                                väga kurb kuulda! ravi terveks, söö sibulat ja kala, siis seisab nagu tala!

                                head golfi keppide lõhkumist sulle. loodan et see viskab üle ja tuled tõelise kire juurde tagasi

                                Comment

                                Working...