***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • difender
    Jube Noob
    • Sep 2011
    • 149

    #2401
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Kui need 1000 lisapiletit müüki tulevad, äkki küsid nende kohta ka üle, kas neid oleks võimalik klubi kaudu soetada? Ma peksan praegu klaveriga vastu pead endale ja kirun maapõhja , et õigel ajal ei reageerinud.
    Minu andmetel on need 1000 piletid ka välja müüdud.
    Ise jäin samuti molutama ja nüüd peab lootma,et saaks pileti kuskilt mujalt kätte.

    Comment

    • Postiljon
      FPP Pro
      • Sep 2011
      • 203

      #2402
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

      Kui kellegil on müüa piletit siis võtaks, kuna jäin ka Jalgpallihaigla bronniga hiljaks. Siin eluaeg mängudel käinud ja nüüd jäta selline suur mäng vahele oleks väär. Ostaks 30€ max pileti.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #2403
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

        Täna veel pileteid ei saa. Helistasin jalkaliitu mõni aeg tagasi, nad rääkisid midagi sellist, et vbla peavad meie piletite arvu vähendama, kuna nad olid lasknud liiga palju bronnida. Ütlesin muidugi, et teie oma p..k, oleksite pidanud vähem pileteid käsimüüki laskma, me tahame oma pileteid (tibi jäi selle peale ainult kokutama). Ta pidi arve saatma, aga pole saatnud. Loodetavasti veel tuleb kiirelt, aga ei usu, et jõuaksin enne EJL'i kinni panemist läbi käia enam.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #2404
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

          t*rapead
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Max
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2010
            • 339

            #2405
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

            Jalkaliit arvab tõesti et kui nüüd osadelt piletid ära võtta ja teistele anda kes kiruvad end et jäid ilma ja hiljaks et siis asi laheneb. Aga mis teevad need kellelt piletid võetakse. Ei tõota küll midagi head siit.

            Comment

            • Afeen1989
              Julm Donk
              • Apr 2011
              • 76

              #2406
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

              Ohh jumal küll, rääkinud siis sellest ennem, muidu ju oleks oodanud järjekorras seda piletit või ostnud netist. Ja kas nad siis tõesti ei osanud ennem seda õelda kui palju näiteks võib inimese kohta olla või mis iganes, sellepärast ma ennemalt siin foorumiski küsisin ,et palju inimene võib osta. Ja meist keegi ei tee seda mingi kuradi raha teenimise pärast.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #2407
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                Afeen, keegi ei ole kahtlustanudki raha teenimist. Jalkaliit ei andnud enne mingit infot selle kohta, et oleks mingi maks limiit võistkonna kohta piletite suhtes, see on praegu totaalne nende kala. Samas usun, et saame ikka 100% ligidale enda piletid kätte. Ja sry, et ei kontrollinud ise põhjalikult nimekirja üle.

                Comment

                • Afeen1989
                  Julm Donk
                  • Apr 2011
                  • 76

                  #2408
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                  Ei ole hullu mul oleks nagunii see üks ju üle jäänud :) Aga mida nad siis nüüd jahuvad ise tahtsid pileteid ennem müüa klubidele ,et ei tekiks musta turgu ja nüüd siis leiavad ,et kuidagi peavad käkerdama ? Aga iseenesest hea märk ,et inimestel nii suur pileti huvi äkki hakkavad inimesed tihedamalt käimas omasi toetamas ka nendel mängudel mis pole nii tähtsad :P Aga ma usun ka ,et saame kätte piletid, sest muidu ju oleks natuke ebaaus.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #2409
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                    Neil ei olnud see piletite eelmüük eriti hästi läbi mõeldud, eelnev bronnimine oleks pidanud lõppema vähemalt tööpäev varem, et bronnid saaks kokku lugeda. Tundub, et nad ei arvestanud, et bronnitakse nii palju ja siis ei lugenud kokku ka. Arvatavasti paljud klubid saatsid soovi alles pühapäeval, nagu meiegi, tähtaeg oli 09.00. esmasp hommik ja müük läks lahti kell 10.00. obv ei jüua selle ajaga kõike kokku lugeda. Nagu spewmonkey ütles, et kui puudu jääb, siis ei tehta loodetavasti nii, et umbes meistriliiga omad saavad kõik soovitu ja IV liiga omadelt võetakse kõige rohkem ära vms. See oleks haige.

                    Muidu, täna kaotasime enda adi mängupalli, €80'nene. Kogu trenniga otsisime kakskümmend minutit kõik võsad läbi, aga lihtsalt ei leidnud. tagasi tulime kõik takjastena, veeretas oli nagu tõsine karupoeg puhh :D

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #2410
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                      Veeretase outfit oli suht solid, jah :'D

                      // Veeretas ongi pmtl eesti mõistes peaaegu Isildur ;D
                      Last edited by fyte; 18.10.11, 22:35.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #2411
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                        Sellest oleks pidanud pilti tegema :D

                        Pärast ütlesin talle ka, et oleks lihtsam riided ära visata ja uued osta :D nagu Isildur

                        Comment

                        • Max
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2010
                          • 339

                          #2412
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                          Muru proovi omme jalkaliitu peedistada. Mudu nad venitavad niikaua et neljap väidavad et me pole välja ostnud pileteid ja ongi asi aiataga. Ei imestaks kui nii hakatakse huiama. Aga loodetavasti ikkagi on seal mõistlikud inimesed ja ei hakata vett peale tõmbama.

                          Ise ma trennist eemal, kubemelihas või midagi ikka väga valus kui palli lüüa. Annan pikema puhkuse. Lisaks 2 jalga 2 auku tallaall :D Käin nagu part :D

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #2413
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                            Saame kõik 53 piletit! Aga otsatribüünile. EJL'ist ei osatud öelda, kummale otsale ja kuhu. ootan arvet, plekin ära ja loodetavasti jõuan täna ka järel käia. Nüüd tuleb mängu see hinnavahe, otsatribüüni piletid on kõik €2 odavamad. Sry, ma olen nii palju enda aega selle asja peale raisanud, ise ei viitsi küll kõikidele tagasi kandma hakata. Kes soovib enda €2 tagasi saada, siis äkki niki viitsib sellega tegeleda. Soovitaks obv jätta meie klubile tänutäheks annetuseks, ise jätan.

                            Küljetribüünile said piletid need klubid, kes saatsid enda soovid varem, arvestati meili saabumise aega. Ma saatsin pühapäeva öösel tõenäoliselt viimaste seas.

                            Comment

                            • jozik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2011
                              • 437

                              #2414
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                              otsa tribüüne on kaks. Üks, ilma katuseta, on iiri fännidele, ja teine, ilusa katusega, on eesti fännidele. Kuna selle otsatribüüni alumine korrus on tavaliselt Jalgpallihaigla pärusmaa, siis suure tõenäosusega, on minek teisele korrusele.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #2415
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                                kes tahab raha tagasi saada, andke järgmiseks teisipäevaks teada. järgmine kolmap kannan tagasi (obv kui sama pank, muidu teenustasu maha ;P)
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...