***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • margus
    Jube Noob
    • Jul 2011
    • 130

    #2251
    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!



    Rohkem pilte: http://album.ee/album/528637/50289291?

    Rando tundub pildi peal nii suur.. ta peaks oma kaalu ära kasutama ja normaalselt keha mängus andma

    Ja müür oma lemmikasendis :D

    Comment

    • Andriano
      Julm Donk
      • Aug 2011
      • 85

      #2252
      Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

      lisaks reie jamale suutsin jala ka välja väänata, mõnusalt on üles paistetanud praeguseks. Teisipäevase trenni jätan vahele, et pisike lootus säiliks Ambla mänguks. Mängu kohta lisaks, et peame rohkem võitlust ülesse näitama. Saan aru, et pole osavad piisavalt aga vähemalt võiks üritada võidelda!

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #2253
        Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

        Müür sai mängu lõpuks kaineks? ;D

        Comment

        • jozik
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2011
          • 437

          #2254
          Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

          see pilt peaks ütlema kõik:http://album.ee/node/25868717/50289291

          see on siis tehtud poolajal.

          Okei peale meie karme keelde ta seda purki ei avanud aga isu oli tal suur

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #2255
            Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
            On see juba kokku lepitud?

            Alates oktoobrist on trennid (pole veel kinnitatud siiski): teisip ja kolmap kell 20.45-22.15. Paraku ei olnud enam võimalust päevast vahet sisse jätta. Alates novembrist pühap Männikul 20.00. ja teisip @ Wismari 20.45.
            Kas see siin on nüüd lukus?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2256
              Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Küsimus veidi spetsiifilise jalgpallimängija vigastuse kohta. Naised ja lapsed ei pea vaatama:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Sul tõesti ei ole ennm olnud varba/näpu traumasid? Näiteks miski jube toru jala peale kukkunud või naelast mööda löönud. Küün sinine, nädal valus, 2 nädalat ebamugav ja ühel hetkel vana küün tuleb ära ning uus olemas. Täiesti standard.

              Kui uus küün all ja vana hakkab pealt ära pressima siis olen jõuga vana ära tõmmanud. See väga valusam kui hamba ära tõmbamine aga vähemalt on ühekordne valu.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #2257
                Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Kas see siin on nüüd lukus?
                jap. vähemalt oktoober 100%, muu ilmselt ka, aga ei julge pead anda
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #2258
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Sul tõesti ei ole ennm olnud varba/näpu traumasid?
                  Kui sa mu jutu uuesti läbi loed, siis näed, et traumasi on olnud ka eelnevalt. Enne pole olnud 2 päeva sellist valu, et valuvaigisteid peab õgima ja küüne vahelt tihti veritseb :P. Küsimus oli pigem ka selle ennetamise kohta - pallimäng pole just toru varbal.

                  Comment

                  • The_Meer
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 765

                    #2259
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

                    tulen arvatavasti järgmine nädal trenni peale pikka vigastuspausi,vaatan kas jalg peab vastu. MIllal on ?

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #2260
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

                      teisip, kolmao 20.45 wismaris sees
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Afeen1989
                        Julm Donk
                        • Apr 2011
                        • 76

                        #2261
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

                        Pastilaa ehk pead putsasi vahetama ? Või näitkes topelt sokid kedrade alla veel ühed sokid. Muidugi 1 variant on veel ,et kui varba küüned pikad siis lõika maha:D

                        Ja kas sul kindlasti putsad ei ole suured ?

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #2262
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

                          Algselt postitas Afeen1989 Vaata postitust
                          Pastilaa ehk pead putsasi vahetama ? Või näitkes topelt sokid kedrade alla veel ühed sokid. Muidugi 1 variant on veel ,et kui varba küüned pikad siis lõika maha:D

                          Ja kas sul kindlasti putsad ei ole suured ?
                          Butsad parajad ja pole päris suvad juustud ka (adi F50), pediküür alati teostatud :D.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2263
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Butsad parajad ja pole päris suvad juustud ka (adi F50), pediküür alati teostatud :D.
                            Nendega pole mingit muret ...

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #2264
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

                              Mul olid samasugused esimeses jalkatrennis.

                              Comment

                              • Afeen1989
                                Julm Donk
                                • Apr 2011
                                • 76

                                #2265
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

                                Okei pastilaa natuke pead raha välja käima.
                                Deformeerunud küüs
                                Küüs (peamiselt suur küüs) võib deformeeruda kitsaste jalanõude või spordi (tennis, jalgpall) käigus tekkinud pideva surve tagajärjel. Probleemi lahendamiseks kaitstakse varbaküünt silikooniga, valmistades vastavalt varba kujule spetsiaalne küünekaitse.
                                Lisakaitseks segatakse silikoonist ja tugevdusvedelikust mass, millest voolitakse varvastevaheline tugi, mis tahkestub mõne minutiga. Saadud õhukest ja pestavat silikooni, mis aitab hoida varbaid õiges asendis, on jalanõudes mugav kanda.

                                Hinnad vahemikus 50-200 krooni.
                                usun ,et 10€ pole kahju tundub ,et sa pole ainuke kellel see probleem.

                                Comment

                                Working...