Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall
Minu andmetel on need 1000 piletid ka välja müüdud.
Ise jäin samuti molutama ja nüüd peab lootma,et saaks pileti kuskilt mujalt kätte.
Algselt postitas Svenza
Vaata postitust
Ise jäin samuti molutama ja nüüd peab lootma,et saaks pileti kuskilt mujalt kätte.
Comment