***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Max
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2010
    • 339

    #751
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** pühap. mäng 15.00.! trenn teisip 20.45.

    Väike vigastus on aga usun et suudan endast maksimumi omme(ehk sis tegelt juba täna kellajärgi) anda, ehk peaks arvatavasti kindlalt kohal olema.

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #752
      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** pühap. mäng 15.00.! trenn teisip 20.45.

      Ma kindlasti kohal. Vb tuleb sõber ka. :)

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #753
        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** pühap. mäng 15.00.! trenn teisip 20.45.

        Jäime 0-4 taha, aga lõpuks võitsime 8-5. :D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #754
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** pühap. mäng 15.00.! trenn teisip 20.45.

          peokunn oli ka ametis? mitu väravat ta lõi?

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #755
            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** pühap. mäng 15.00.! trenn teisip 20.45.

            Peokunn oli vägagi ametis. Ta väravat küll ei löönud (vist?), aga ta korralik töörabamine tagumise poolikuna aitas meil mängu pöörde tuua ja võtta see, mis meie oma oli. Njah, mänguliselt olime korralikult üle, tänu leegionäridele taaskord ja vastaste kehvale komplekteeritusele. Nende väravad olid tihti täiesti ära hoitavad kiirrünnakud ja neist 1-2 olid kindlasti suluseisust. Siiski ei tasu mängida suluseisu peale, kui kohtunik keskringist välja ei liigu ja ainult kodusatsi kasuks vilistab. Lollus oli üldse üritada nende vastu suluseisu kätte saada. Sellest veast saime esimese kolmandiku lõpuks aru, tegime omad järeldused, ei kaotanud kordagi usku võitu ja võtsime ikkagi oma.

            Muide, kas mul jäid väravalööjad õigesti meelde? Martin 2, Meelis 2, Max 2, Heints 1 ja Raunsz 1. Kelle värav oli see, mida võiks pidada vastaste omaväravaks (latist väravavahi pähe ja sealt sisse)? Kui keegi üle kinnitaks trein FB jaoks artikli kah.

            Comment

            • ErikT
              Julm Donk
              • Mar 2009
              • 50

              #756
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** pühap. mäng 15.00.! trenn teisip 20.45.

              See latist vastu väravavahi kätt ja sisse löök oli Martini oma.
              Lasin 5 väravat sisse. Ei pea enda veaks neid :)

              Comment

              • Jack Jones
                Jube Noob
                • Aug 2009
                • 143

                #757
                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** pühap. mäng 15.00.! trenn teisip 20.45.

                Kuidas muidu trennidega on, et kui varem pole käinud ja ntx seekord tahaks tulla, tulen kohale, maksan ja mängin?

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #758
                  Re: ***Jalgpall Tallinnas*** pühap. mäng 15.00.! trenn teisip 20.45.

                  Sa kutsud Renksi ja T ka kaasa?

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #759
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** pühap. mäng 15.00.! trenn teisip 20.45.

                    Kui ka läks väravatelööjad sassi, siis pärast saab parandada, igatahes, artikkel on valmis kribatud ja asub siin.

                    Trenni saab tulla ikka, võta €5 kaasa või kui hakkad käima, siis võid ka hiljem maksta vastavalt kas €15 või €25.

                    Comment

                    • ilves
                      Julm Donk
                      • Jan 2011
                      • 48

                      #760
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** pühap. mäng 15.00.! trenn teisip 20.45.

                      Tublid :P
                      Maxi üks värv oli mulle pühendatud ka :D Pühapäev näeme

                      Comment

                      • soouni
                        Grinder
                        • Jul 2010
                        • 771

                        #761
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** pühap. mäng 15.00.! trenn teisip 20.45.

                        Kahju, et ise abistada ei saanud. Palju teid kohal oli?

                        Ning muru kas said kirja kätte siin?

                        Comment

                        • Max
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2010
                          • 339

                          #762
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** pühap. mäng 15.00.! trenn teisip 20.45.

                          Eile sai jh Ilvesele suure suuga lubatud et ühe löön enda eest ja ühe Ilvese eest et ta oma paksu perset kohale ei lohistanud :D Irw. Õnneks ei pidanud sõnu sööma :D

                          Comment

                          • peokuningas
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 444

                            #763
                            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** pühap. mäng 15.00.! trenn teisip 20.45.

                            Mõnus mäng oli ja sai päris mõnusa koormuse.
                            Peale mängu nägin bussipeatuses ühte tuttavat tüüpi, kes vastaste eest mängis. Ütlesin, et hea mäng oli. Ta vaatas ja irvitas, et "jajah" ja küsis siis, et kas algul bluffisite, kui 0:4 kaotusseisu jäite :)

                            Kuigi ma olen nüüd jaanuaris väljas treeninud päris normaalse koormusega, oli lõpuks kett ikkagi suht maas. Ma kujutan ette, et ainult saalis treenides oleks veel palju raskem olnud.
                            Igatahes kui tahate liigat mängida, siis soovitan võimalikult ruttu leida endale üks välistrenni aeg ja/või hakata jooksmas ja jõusaalis käima. 90 minutit liigas joosta on paras katsumus.

                            Võhma ja jõuga võib liigas nii mõndagi korda saata :)

                            GG

                            Comment

                            • soouni
                              Grinder
                              • Jul 2010
                              • 771

                              #764
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisip 20.45.

                              +5 peokuninga tekstile, kolime õue ära juba.

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #765
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisip 20.45.

                                Nõustun, et on vaja hakata võhmale rõhku panema, isegi käin õues jooksmas 2-3x nädalas, aga välja kolimine ei tule veel kõne allagi. Esiteks ei meeldiks see ~poolele võistkonnale, me trenniskäimine langeks oluliselt. Seega oleks ainus võimalus 1x nädalas välitrenn lisaks võtta, aga ka see ei tule välja puhtalt majanduslikel kaalutlustel, meie eelarve on ka praeguse seisuga päris pingeline. Ootaks võistkonnaliikmete paranemise, osade taas trenni tulemise ja uute liitumise ära ja siis alles vaataks. Loodetavasti saame alates märtsist ühe välitrenni lisaks võtta, seni aga teeme sees edasi.

                                Siiski soovitan ma kõigil hakata juba tegelema ise jooksmisega. See aitab suurendada/hoida teie võimalust liigas väljakule saada, sest meil tuleb mängijaid juurde veel. Ma ei taha kedagi ära hirmutada, aga võistkonnasisene konkurents on ainult normaalne ja tervitatav nähtus ja isegi väga vajalik pingutamiseks ja paremaks saamiseks. IV liigas saab teha kuni 5 vahetust, seega enamasti pole probleemi platsile pääsemisega, aga arvatavasti tuleb ka mänge, kus kandidaatide ring ulatub 20 kanti kui mitte ülegi. Siis peab tegema valiku ja üheks kriteeriumiks on ka võhm. Põhimõtteliselt, kui elad piirkonnas, kus on ka vaiksemaid tänavaid või pikki jalakäijate teesid ei võta võhmatrenn üle 20-30 minuti päevas. Ise jooksen kohe peale ärkamist ja lisanduv ajakulu on täiesti minimaalne.

                                Mõne päeva jooksul kirjutan ka pikema teksti, mida mängijatelt ootan.

                                Comment

                                Working...