Re: ***Jalgpall Tallinnas*** pühap. mäng 15.00.! trenn teisip 20.45.
Väike vigastus on aga usun et suudan endast maksimumi omme(ehk sis tegelt juba täna kellajärgi) anda, ehk peaks arvatavasti kindlalt kohal olema.
Väike vigastus on aga usun et suudan endast maksimumi omme(ehk sis tegelt juba täna kellajärgi) anda, ehk peaks arvatavasti kindlalt kohal olema.
Comment