***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #691
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Ma arvan ka et punast musta kuna juba masti värvid ja siis isiklike nimede asemel võiks olla siis tähis



    18



    Olen kohal täna
    Last edited by soouni; 18.01.11, 15:10.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #692
      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

      Palju täna tulemas? Listi enam pole aega teha vast, aga oleks tore näha kui paljud siit täna kohal.

      Comment

      • ErikT
        Julm Donk
        • Mar 2009
        • 50

        #693
        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

        Mina olen kohal

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #694
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

          ma tulen
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #695
            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

            Mina +2-3 sõpra tulemas. Ütleme, et 10 tuleb julgelt kokku.

            Muide, sain ka A. Burgetilt Triobetist kirja vastu, et neil otsustab teemat turundusosakond, ta saatis taotluse sinna edasi, aga meil ei ole enne 1. veebruari vastust eriti mõtet loota, sest nende turunduse juht on puhkusel. Vähemlt respekt Triobetile sellegi vastuse eest.

            Sellega seoses on olemas võimalus, et peab tegema liiga liitumistasu jaoks siiski korjanduse, iga trenniskäija maksaks järgmise kuu alguses 2 kuu raha ette. Kui sponsorraha on üle tulnud, siis on lihtsalt kaks kuud mureta. Loodetavasti seda stsenaariumit ei tule, aga olgem siiski valmis. Enda arust tegin küll täiesti korraliku taotluse, pakun sponsorile rohkem reklaamikanaleid ja laiemat kandepinda kui enamus madalamate liigade klubisid, aga ikka ei ole veel saanud midagi :(

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #696
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

              mainin lihtsalt, nagu ma ka varem maininud, et kui läheb väga kulukaks, siis võib mind liigamängudest välja arvestada (seoses töökoha vahetusega)
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • ilves
                Julm Donk
                • Jan 2011
                • 48

                #697
                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                Mina ka,

                ega keegi autoga mustakalt siilist, sääsest, mustikakeskuse juurest autodega läbi ei tule? kui jah siis 58114770 :P

                Comment

                • soouni
                  Grinder
                  • Jul 2010
                  • 771

                  #698
                  Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                  Päris positiivne oli täna trenn 6vs7.

                  Oi kus tahaks juba väljas mängida :)

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #699
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                    Ise ei mänginud eriti hästi täna. Rabelesin küll, ja vahest päris tühja, aga võhma jäi nii sitaks üle.

                    Igatahes. Mitte sellest ei tahtnud rääkida. Vaid meil on uus turniir tulekul! Samuti JK Suema korraldatud. Kuupäev on 12.02., laupäev. Seekord on kuus võistkonda, osavõtutasu pidi max €25 olema. Hetkel rohkem infot pole.

                    Samuti, järgmine reede, 28.01.11. teeks taas tutvumisõhtu. Algus taas 21.00., koht taas Suur-Karja Patrick, 2. korrus. Ole seal või sind pole olemas! :D

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #700
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                      12 veebruar ei sobi mitte kuidagi kohe
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • veeretas
                        • Apr 2010
                        • 412

                        #701
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                        Algselt postitas soouni Vaata postitust
                        Päris positiivne oli täna trenn 6vs7.

                        Oi kus tahaks juba väljas mängida :)
                        Tahaks ka juba täiega mängida, aga nats läheb veel aega. Veebruari turniiriks tahaks juba platsis ollla. Ja sellega seoses, kas oleks äkki võimalik panna välja 2 pokkeriprode võistkonda. Kui mäng taaskord 4+1, siis nagu esimesel turniiril välja tuli, ei jagu kõigile mänguminuteid piisavalt.(kaua muidu üks mäng kestis?)

                        Comment

                        • PraS
                          Julm Donk
                          • Jan 2011
                          • 65

                          #702
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          Ise ei mänginud eriti hästi täna. Rabelesin küll, ja vahest päris tühja, aga võhma jäi nii sitaks üle.

                          Igatahes. Mitte sellest ei tahtnud rääkida. Vaid meil on uus turniir tulekul! Samuti JK Suema korraldatud. Kuupäev on 12.02., laupäev. Seekord on kuus võistkonda, osavõtutasu pidi max €25 olema. Hetkel rohkem infot pole.

                          Samuti, järgmine reede, 28.01.11. teeks taas tutvumisõhtu. Algus taas 21.00., koht taas Suur-Karja Patrick, 2. korrus. Ole seal või sind pole olemas! :D
                          vb teeme turna 13.02 - ehk siis kuupäev pole veel päris paigas. tase on kindlasti madalam kui eelmine kord :)

                          olen märt siis ehk siis vend kes korraldas eelmist turnat kus te viiendaks tulite :)

                          Comment

                          • PraS
                            Julm Donk
                            • Jan 2011
                            • 65

                            #703
                            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                            Algselt postitas veeretas Vaata postitust
                            Tahaks ka juba täiega mängida, aga nats läheb veel aega. Veebruari turniiriks tahaks juba platsis ollla. Ja sellega seoses, kas oleks äkki võimalik panna välja 2 pokkeriprode võistkonda. Kui mäng taaskord 4+1, siis nagu esimesel turniiril välja tuli, ei jagu kõigile mänguminuteid piisavalt.(kaua muidu üks mäng kestis?)
                            kui tei huvi suur siis võib sellele täitsa mõelda.
                            15 min kesits!
                            Last edited by PraS; 18.01.11, 22:08.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #704
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                              Sellega on selline lugu, et meie väikese mängijate arvu puhul on kahtlane, kas me saame 2 võistkonda välja panna. Pühapäev on viimasel ajal madalama aktiivsusega päev olnud samuti. Kaks võistkonda tuleks kõne alla siis, kui meil oleks vahetusi ka mõlemasse 1-2 vähemalt. Ja seekord ei taha võõraid kasutada trenni raha eest, kui keegi väljastpoolt tahab tulla, siis ainult juhul, kui muidu ei saaks satsi kokku ja ka siis peab plekkima €5.

                              Korraldame siin nimekirja, kes oleks tulijad 12.02 või 13.02.
                              Muruntau (sobivad mõlemad päevad)


                              Edit: Kahe satsi variandi puhul on nt CTXrix ja teised harvemad külalised ka tiimi oodatud, kui läheme ühe satsiga, siis võtaks seekord liigaplaanidega kutid kaasa. Andke aga kõik teada soovist, meil on ainult nädala lõpuni aega selgitada, kas lähme 2 või 1 satsiga!
                              Last edited by muruntau; 18.01.11, 22:31.

                              Comment

                              • veeretas
                                • Apr 2010
                                • 412

                                #705
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                                Algselt postitas muruntau Vaata postitust

                                Korraldame siin nimekirja, kes oleks tulijad 12.02 või 13.02.
                                Muruntau (sobivad mõlemad päevad)
                                1.muruntau
                                2.veeretas-sobiksid samuti mõlemad päevad aga osalen 80-90% oleneb kuidas jalg paraneb aga pea kuu on aega.

                                Comment

                                Working...