Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.
Nende tingimus oli, et peab võistkonna särgid seljas olema. Eeldatavasti nad tahavad, et oleks Live üritus. Mul aga ei ole praegu välja pakkuda ühtegi kohta, kus saaks sellise donkamendi väljaspool kasiinot maha pidada ja sellisel juhul oleks jah vanusepiir 21.
Ok, vbla see see Kamikaze pubi variant tuleks isegi kõne alla, nagu Tallinna ja Tartu kutid vahepeal tegid. Sellisel juhul võiks keegi teine orgunni seekord enda peale võtta ja proovida asja korraldada. diiler, chipid, struktuur, levelid jnejne. Mul pole ka kõige jaoks aega ega viitsimist.
Algselt postitas raunsz
Vaata postitust
Ok, vbla see see Kamikaze pubi variant tuleks isegi kõne alla, nagu Tallinna ja Tartu kutid vahepeal tegid. Sellisel juhul võiks keegi teine orgunni seekord enda peale võtta ja proovida asja korraldada. diiler, chipid, struktuur, levelid jnejne. Mul pole ka kõige jaoks aega ega viitsimist.


Comment