***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #676
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Saatsin Triobetile kah taotluse. Enne ei saatnud, kuna ei tahtnud kahest kohast samaaegselt raha küsida sama asja jaoks (osavõtumaks + varustus), aga praegu hakkab juba asi hilja peale jääma, eriti enam võimalust ei ole. Loodetavasti sellest suuremat probleemi ei ole, kui nt saab mõlemad ja siis raha kasuamise otstarvet muuta. Pole selle teemaga kursis eriti. Kui saaks mõlemad oleks super, saaks äkki ka trenniraha alla ka viia.

    Võib ju tegelikult nii ka teha, et Trennid toimuvad kesklinnas edasi ja mängud ainult Pirital. Selles suhtes, et kunstmuru on kunstmuru, väga suur vahe vist ei ole, mis väljakul treenida (ümber harjumise mõttes mängude jaoks)? Saatsin ka emaili Florale küsimustega nende kunstväljakute kohta.

    Comment

    • CTXrix
      Grinder
      • Oct 2008
      • 689

      #677
      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

      Le Coq'il on mõlemad kunstmuruväljakud parajalt kebernussid. Sportland Arena (see, mis staadionile lähemal) on veidi parem, aga ikkagi suht vilets põlvedele ja seljale. Tagumine väljak on vabsjee mõttetu betoonilärakas - umbes nagu Tammeka kunstmuru oli kunagi (muruntau ehk mäletab seda millimeetrist vaipa, mis oli otse betoonile pandud).

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #678
        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

        Mäletan ikka. Samas seisus oli Wismari ka aegu tagasi kui seal mängitud sai, täna peab uuesti üle vaatama. CTXrix, oskad äkki ise veel mõnda statat kesklinna kandis välja pakkuda trennide jaoks? Või mängude jaoks nii 15-20 min kaugusel kesklinnast.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #679
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

          üks koht on see pelgulinna gümnaasium kristiines. seal sai eelmine suvi käidud mängimas suht tihti
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #680
            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

            Ma tean head statat kesklinnas Pärnu mnt-l. Tallina ühisgümnaasium on kooli nimi piiratud vineeri, pärnu mnt ja vana lõuna tänavaga. Väga hea kunstmuru siuke paraja suuruse plats meile arvan umbes et 50x 25 m või midagi sellelaadset olemas on ka valgustid seal. Aint et uurida tuleks kas seal pesemisvõimalus on ja seda statat rentida saaks. Arvan et väga hea koht ja plats.
            Asukoht Pärnu mnt 71.
            Ma igatahes lähen hüppan täna lõuna aeg läbi ja uurin mis võimalused seal oleks. Autodele vast oleks ka kuskil parkimis kohti kuigi täpselt ei tea, vb saaks lõunakeskuse parklas see aeg parkida või midagi.


            Võtke vaadake siit saab mingisugused pilte galeriist spordipäeva all näha midagi staadionist.http://www.tyhg.edu.ee/index.php/home/galerii

            Arvan et päris hea variant mis te arvate

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #681
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

              Uurisin Pelguka varianti. Hind eeldatavasti täiesti konkurentsivõimeline (€32/h terve staadion), ei tea küll veel, kas sama ka mängu jaoks. Suht standard kunstkate, pealtvaatajatele ruumi on, aga istekohti ei ole ja vaevalt seal õlle juua saab (kooli territoorium ikkagi). Saatsin täpsustava emaili.

              Samas iseenesest kaugus kesklinnast ühistranspordiga minnes umbes sama mis Pirital, kuna hind jääb ka suht samasse auku, siis ise eelistan viimast.

              TYHG'i statat saaaks kasutada ainult trennide jaoks, sõltub nende hinnast ja pesemisvõimalustest, aga praegu olen skeptiline nende stata suhtes (nt pole täissuuruses väravat, kus harjutada õigeid väravalööke).

              Edit: Flora vastas just, et saadab sisukama pakkumise lähipäevil

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #682
                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                kristiine kohta:
                seal on istekohad ka olemas, st olid. ühe väravata taga olid need ala trepiistmed.
                joomisega on nii, et seal on kogu aeg joodud. + imo on see ikka kesklinnale lähemal kui pirita.

                a pirita oleks ka äge
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #683
                  Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                  Pildid: Pelgukas, siit eeldasin, et istekohti pole
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Pirita:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Edit: ühe kauguse all mõtlesin umbes Viru tänava alguse ja Viru keskuse kanti. Sealt läheb mõlemasse ~15 minti.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #684
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                    ei viitsind pikalt otsida, a siin on väike nurk näha, miuke see on.

                    eks vast otsides leiab mingi muu pildi ka vms
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • soouni
                      Grinder
                      • Jul 2010
                      • 771

                      #685
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                      No kui suudad sinna kõik pallid sisse taguda siis suuremasse peaks veel vabamalt minema. Ja mõtle sellele et regulaarne käijate arv on 10 ehk siis mäng toimub 5vs5 enamus ajast kas suuremal platsil keegi joosta jaksab niipalju. Nagu siis kasutaks aind poolt platsi ja väiksemaid väravaid. Kuigi tegelt täitsa oleneb palju inimesi välja meelitame. Seega kui rohkem inimesi ei tule välja kui praegu meil seal siis pole suuremat võtta. ala 7vs7 mis meie rekord on on tuhg platsil väga luks mängida.

                      aga saadan ja küsin mis maksab ja mis võimalused on. ning küsin praegu 2x nädalas samadele aegadele.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #686
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                        Pelgulinna kooli staadion ei ole ju päris väljaku mõõtmeteski, et seal mänge korraldada.

                        Comment

                        • soouni
                          Grinder
                          • Jul 2010
                          • 771

                          #687
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                          TUHG staadion muidugi oleks aind treeninguteks ning päris liigamängude jaoks tuleks tõesti teine staadion rentida.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #688
                            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                            Ega selle harjutusväljakuga kiiret ole, meil leping aprilli lõpuni sees mängimiseks. Vaatab kuidas ilmaolud on, ehk lubab veidi varem juba välja minna. Ei pea tingimata samu aegu saama, aga praegused sobiks küll päris hästi.

                            Kohe teen eraldi teema staadionite kohta, et saaks küsitluse, pildid ja värgid ka üles panna. Praegu kaob see jutt muu info sisse ära ja paljud ei pane tähelegi.

                            Edit: teema siin: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/6389
                            Last edited by muruntau; 18.01.11, 14:01.

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #689
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                              Wismari staadion on muidu täitsa korralik. Seal kannatab mängida küll.
                              Seal Pirita velodroomi staadionil pingutatakse minu arust veidi kummipuruga üle (st üritatakse vaiba suhtelist viletsust rohke kummiga kompenseerida, kuid tulemuseks on see, et nii pall kui mängija ise "põrkavad" väga imelikult ja ega see liigestele ka hea pole). Wismari oleks suht safe bet imo, aga hindadest ma kahjuks midagi ei tea - pole ise orgunnimisega tegelenenud, ainult sõdurina platsil tuld andnud :)

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #690
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                                Punast-musta võiks kasutada särkidel-pükstel (minu arvamus).

                                Comment

                                Working...