Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.
Saatsin Triobetile kah taotluse. Enne ei saatnud, kuna ei tahtnud kahest kohast samaaegselt raha küsida sama asja jaoks (osavõtumaks + varustus), aga praegu hakkab juba asi hilja peale jääma, eriti enam võimalust ei ole. Loodetavasti sellest suuremat probleemi ei ole, kui nt saab mõlemad ja siis raha kasuamise otstarvet muuta. Pole selle teemaga kursis eriti. Kui saaks mõlemad oleks super, saaks äkki ka trenniraha alla ka viia.
Võib ju tegelikult nii ka teha, et Trennid toimuvad kesklinnas edasi ja mängud ainult Pirital. Selles suhtes, et kunstmuru on kunstmuru, väga suur vahe vist ei ole, mis väljakul treenida (ümber harjumise mõttes mängude jaoks)? Saatsin ka emaili Florale küsimustega nende kunstväljakute kohta.
Saatsin Triobetile kah taotluse. Enne ei saatnud, kuna ei tahtnud kahest kohast samaaegselt raha küsida sama asja jaoks (osavõtumaks + varustus), aga praegu hakkab juba asi hilja peale jääma, eriti enam võimalust ei ole. Loodetavasti sellest suuremat probleemi ei ole, kui nt saab mõlemad ja siis raha kasuamise otstarvet muuta. Pole selle teemaga kursis eriti. Kui saaks mõlemad oleks super, saaks äkki ka trenniraha alla ka viia.
Võib ju tegelikult nii ka teha, et Trennid toimuvad kesklinnas edasi ja mängud ainult Pirital. Selles suhtes, et kunstmuru on kunstmuru, väga suur vahe vist ei ole, mis väljakul treenida (ümber harjumise mõttes mängude jaoks)? Saatsin ka emaili Florale küsimustega nende kunstväljakute kohta.


Comment