Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.
Ma arvan ka et punast musta kuna juba masti värvid ja siis isiklike nimede asemel võiks olla siis tähis




18
Olen kohal täna
Ma arvan ka et punast musta kuna juba masti värvid ja siis isiklike nimede asemel võiks olla siis tähis




18
Olen kohal täna
Comment