Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval @ 19.00
Ei noh, seda kokku pannes mõtlesin küll rohkem selle peale, et seebiga pesemist toimub küllaltki harva. Enamasti geelid-šampoonid-asjad. Eks igaüks muidugi vaatab oma rikutuse tasemelt
Dunno, mulle selline provokatiivsem kraam meeldib.
Ei noh, seda kokku pannes mõtlesin küll rohkem selle peale, et seebiga pesemist toimub küllaltki harva. Enamasti geelid-šampoonid-asjad. Eks igaüks muidugi vaatab oma rikutuse tasemelt
Dunno, mulle selline provokatiivsem kraam meeldib.
Comment