Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast
Kui sauna värki tsekkige seda siin, suht odav ja suht palju inimesi mahub http://www.bamba.ee/ee/sauna/
mulle ka vast vb sobiks väljaminek paremini ma arvan. aga suhtkoht vahet pole
Kui sauna värki tsekkige seda siin, suht odav ja suht palju inimesi mahub http://www.bamba.ee/ee/sauna/
mulle ka vast vb sobiks väljaminek paremini ma arvan. aga suhtkoht vahet pole

Comment