***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #1201
    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

    jep! Kõik said päris hästi hakkama! Kaitses siiski nii riskida ei tohiks nagu paar korda oli, aga suudaksime BE küll joosta kui edasi treenime. Teine poolaeg oli tõesti hea!

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #1202
      Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k

      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Kusikud :D
      Mitu korda Suema eelmine aasta kaotas kuue või rohkem väravaga? Pakuks, et korduvalt.

      Üldiselt meie taseme kohta päris okei mäng. Teine poolaeg oli juba rohem mängu moodi, lihtsalt vastased jooskid üle EV veidi. Meistriliigas ei näe ka nelja risti lööki mängu jooksul, meil soouni võttis ristist ühe äragi. Wp! Ise tundsin küll, kuidas positsioonivalik ja võitlusvaim oluliselt paranes mänguga, teised tegid ikka ka paar sammu edasi selle mänguga. Aga jah, taseme vahe ikka on korralik, Levadia poistel palli omaksvõtt ja söödumäng oli hoopis teisel tasemel kui meil. Eks tasemevahet näitab ka see, kui ma pärast mängu riietusruumi ees rätiku väel ja suits ees Zelinskit hea mängu eest tänasin :D Ainult õlu oli näpust puudu.

      Praegu on küll päris sant olla. Jalad all ei liigu, libistushaav ei ole veel kinni kuivanud ja kõige krooniks sain ühes õhuvõitluses huulest ka vere välja. Aga selle pärast ma mängingi.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #1203
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

        PraSil tundub korralikult suur ego olevat - milleks nii äksi täis olla?

        --

        Aga jah, eks kindlasti olid need Levadia kutid rohkem treeninud ning tänu sellele mängisid ka omavahel paremini kokku, nii et pole hullu. Muidu loodan, et edaspidi trennides teeme pisut läbimõeldumaid harjutusi/rohkem mängu, sest viimane teisip justkui ei saanudki korralikku jalgpalli mängida..

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #1204
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

          Alati võib teha ju individuaaltrenni(metsajooks vms) ja jalgpalli mängimine ei ole trennides üldse põhiline. Võiks teha ju sooja näiteks sööduharjutust tehes, seejärel harjutada löögile minekuid jne. Trennides tavaliselt mängitakse jalgpalli viimased 20-30 minutit, kui sedagi. Ka harjutusi tehes saab palju palli puutuda. Mõelge selle peale.

          Comment

          • Prodcom
            Räme Fish
            • Mar 2011
            • 13

            #1205
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

            Oli igav ja tuhnisin ajaloos veits:D:D::DSuema esimene suurem kaotus tuli liigas alles 7 voorus.Viimsi FC Igiliikur-JK Suema Cargobus 6 - 0.Ja siis said kohe 8 voorus. JKSuema Cargobus-Kiviõli Tamme Auto II 0 - 10.Siis 10 voor.Rakvere FC Flora II-JK Suema Cargobus 9:0.Siis 19 voor.Kiviõli Tamme Auto II-JK Suema Cargobus 8:1.Siis 21 voor.JK Suema Cargobus-Rakvere FC Flora II 1:7.Need siis eelmise aasta suuremad kaotused neil.
            Aga kuttid tublid olite.Esimeses mängus lõite kohe värava ära.Reedel muidugi tuleb kah tugev pähkel kohe jälle vastu teile.
            EDU:D

            Comment

            • ilves
              Julm Donk
              • Jan 2011
              • 48

              #1206
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

              Tubid :)
              Ärge laske pead norgu, esimene hooaeg on kohanemisaeg, paljud pole ennem liigat mänginudki veel :)
              btw, teisipäev peaks üks vv ka trenni tulema, ehk väike konkurents siis vv kohale ka.
              Ta küsis muidu seda, et kas vv teevad trennis eraldi asju või sama mis väljakumehed, suht õige küsimus minu arust.

              Comment

              • PraS
                Julm Donk
                • Jan 2011
                • 65

                #1207
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

                Algselt postitas Prodcom Vaata postitust
                Oli igav ja tuhnisin ajaloos veits:D:D::DSuema esimene suurem kaotus tuli liigas alles 7 voorus.Viimsi FC Igiliikur-JK Suema Cargobus 6 - 0.Ja siis said kohe 8 voorus. JKSuema Cargobus-Kiviõli Tamme Auto II 0 - 10.Siis 10 voor.Rakvere FC Flora II-JK Suema Cargobus 9:0.Siis 19 voor.Kiviõli Tamme Auto II-JK Suema Cargobus 8:1.Siis 21 voor.JK Suema Cargobus-Rakvere FC Flora II 1:7.Need siis eelmise aasta suuremad kaotused neil.
                Aga kuttid tublid olite.Esimeses mängus lõite kohe värava ära.Reedel muidugi tuleb kah tugev pähkel kohe jälle vastu teile.
                EDU:D
                Just nii. Sul on tõitsa õigus:)
                Ma ei vabanda, et tol hetkel olime me mängimas pooliku satsiga.
                Selle aasta Lev pole võrreldavgi ei Kiviõli duubliga, kus enamus mängis vale nime all ning ega ka Rakvere satsiga, kus enamus tüüpe käis ka läbi El-st.

                Minu suurt ego võite mõõta sellega, kui äksi täis te olite kui meie varumehi võitsite ja siis õhku täis läksite ning liigat võitma hakkasite :D

                Comment

                • Prodcom
                  Räme Fish
                  • Mar 2011
                  • 13

                  #1208
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

                  Minu suurt ego võite mõõta sellega, kui äksi täis te olite kui meie varumehi võitsite ja siis õhku täis läksite ning liigat võitma hakkasite :D[/QUOTE]


                  Ja see viiamne lause läks sul täppi PraS:D

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #1209
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

                    esiteks - minul on kõige suurem!

                    aga teemasse, siis esimest aastast koos mängivalt meeskonnalt ei saa mingit super liiga tulemust oodata.
                    ma ei ole kursis, kes mida ütles,mõtles, aga neid satse, kes iga aastaga suudavad uude liigasse tõusta on väga vähe ja kindlasti ei käi nad veksleid enne välja.
                    kui jutu asemel pikem samm võtta ja vastasest lugu pidada on igasugune tulemus palju parem.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #1210
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

                      See meile hea liigakoha prognoosimine alguses oli puhtalt minu teema, teistel arvamust väga ei olnudki. Eks see tagantjärgi oli muidugi väga optimistlik, kuigi arvestades, et meiltki käis mitmeid kõrgemate liigade kogemusega kutte läbi enne hooaja algust, see niiväga põhjendamatu ei olnud. Kahjuks või õnneks ei õnnestunud meil neid siiski enda võistkonda värvata, muidu oleks meie tulemused kindlasti paremad. Aga niipea kui oli meile selge liiga üldine tase selge ja meie eeldatav paiknemine liigas, ei ole me küll rohkem kusagil õhku täis sõnu teinud (naljatades muidugi küll) ja seadsime kohe sihiks teha algavast hooajast meie tiimile sisseelamishooaeg ilma mingisuguste liigatabeli sihtideta. Ei näe väga põhjust mitu kuud peale asja toimumist seda ikka nina alla hõõruda.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #1211
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

                        sry muru, minu jutt ei olnud sinu pihta suunatud. ma pole kursis sinu prognoosidega.
                        "esiteks - minul on kõige suurem!" oli rohkem selle "kusikud" kommentaari peale.
                        need 4 tüüpi, kellel mingil siseturniiril väravas olin, olid obv väga hea tasemega ja oleks palju juurde andnud. aga....
                        point oli selles, et individuaalsed oskused ei mängi nii suurt rolli kui arvatakse. olen mänginud aastaid jalgpalli ja saalihokit ja see liiga alguse jutud, et teeme/näitame on näidanud, et ei pea paika. eriti tiimide puhul, kel kokkumäng praktiliselt puudub.
                        tihti olen kohanud suhtumist, et tabelis all pool oleva tiimi vastu minnakse võitu "vormistama" ja siis on imestus suur, kui tuleb viik või kaotus(olen isegi sellise suhtumisega varem peale läinud).
                        kokkumäng paika, motivatsioon kõrge ja hooaja lõpus saab tibusid lugeda. gl.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #1212
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

                          uskumatu - hetke seisuga olen homme tulija :)

                          Comment

                          • kait
                            Julm Donk
                            • Mar 2011
                            • 68

                            #1213
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

                            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                            point oli selles, et individuaalsed oskused ei mängi nii suurt rolli kui arvatakse. olen mänginud aastaid jalgpalli ja saalihokit ja see liiga alguse jutud, et teeme/näitame on näidanud, et ei pea paika. eriti tiimide puhul, kel kokkumäng praktiliselt puudub.
                            Väga hästi öeldud. Paljudele jõuab see kohale ainult omal nahal kogedes ja see võib võtta aastaid.

                            Tuleb lihtsalt rohkem trenni teha (prooviks selle teise korra nädalas ka kuidagi ära punnitada, et senist investeeringut kaitsta) ja liigas targasti mängida.

                            Üsna selge on ka see, et ilmselt ükski senistest vastastest pole meid piisavalt tõsiselt võtnud. Mis siin ikka rääkida, rohkem tuleb teha ja nii lihtne see ongi.

                            Comment

                            • soouni
                              Grinder
                              • Jul 2010
                              • 771

                              #1214
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

                              Õige nõustun ka vsiu-ga ja kaitiga.

                              Kes homse trenni läbi viib? veeretas?

                              Comment

                              • veeretas
                                • Apr 2010
                                • 412

                                #1215
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng reede 18.30 @ Kalevi kun

                                Algselt postitas soouni Vaata postitust

                                Kes homse trenni läbi viib? veeretas?
                                jah

                                Comment

                                Working...