Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng laup 19.30 @ Maarjamäe kunst, trenn teisip 20.00 @ W k
jep! Kõik said päris hästi hakkama! Kaitses siiski nii riskida ei tohiks nagu paar korda oli, aga suudaksime BE küll joosta kui edasi treenime. Teine poolaeg oli tõesti hea!
jep! Kõik said päris hästi hakkama! Kaitses siiski nii riskida ei tohiks nagu paar korda oli, aga suudaksime BE küll joosta kui edasi treenime. Teine poolaeg oli tõesti hea!
Comment