Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.
LOL
Me alla 10 pole veel kunagi sisse tagunud. Standardskoor on 17-14. Nii et kui te kahe värava peale mõtlete jääda, on teil insta kusemaitse suus
Algselt postitas raunsz
Vaata postitust
Me alla 10 pole veel kunagi sisse tagunud. Standardskoor on 17-14. Nii et kui te kahe värava peale mõtlete jääda, on teil insta kusemaitse suus
TC
Comment