***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #421
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Tallinn 2:1 Tartu
    LOL
    Me alla 10 pole veel kunagi sisse tagunud. Standardskoor on 17-14. Nii et kui te kahe värava peale mõtlete jääda, on teil insta kusemaitse suus

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #422
      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

      ega see 2:1 polnud õhust võetud skoor.
      me paneme 2 meest platsile, kumbki lööb ühe värava ja kui nad joogi pausi peavad saate ka auvärava kirja.
      loogiline.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #423
        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

        Ma suht kindel, et Tlna kuttidel pole shanssi :D

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #424
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          Ma suht kindel, et Tlna kuttidel pole shanssi :D
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #425
            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

            Mina olen täna kohal ja pwndre ning üks mu trennikaaslane ka võibolla. Paraku viimast korda, sest 7. kalevis trenn juba ;D

            Comment

            • $$$
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1072

              #426
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

              Njh, mõlemad ütlesid nüüd et ei saa tulla =D . Mina olen igatahes 19.00 wismaris :)

              Comment

              • kardpleier
                Grinder
                • Jul 2009
                • 699

                #427
                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                kip-iga tuleme ka täna

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #428
                  Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                  Nii, oli jälle väga timm treening! Kogusin ühe korra makse Kipilt, Kardpleierilt ja $$$-lt. Seega Muruntau - minu käes on 5 buyini praegu.

                  Comment

                  • soouni
                    Grinder
                    • Jul 2010
                    • 771

                    #429
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                    <<<<<tänane trenn oli väga kõvv ikka :) cheers mates

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #430
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                      Algselt postitas soouni Vaata postitust
                      <<<<<tänane trenn oli väga kõvv ikka :) cheers mates
                      On jah asi kena hoo sisse saanud. Ilma mitme regularita oli eile 14 meest. GG!

                      Comment

                      • Supsti
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 863

                        #431
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                        Tänase päeva veetsin siis haiglas. Öösel läks uni selle peale ära, et ei saanud külge keerata kuna kael oli nii haige. Hommikul voodist püsti enam ei saanud ja sõbrad aitasid üles. Selline valu, et tõmbas pisara silma. Arvatavasti suutsin pärast mängu külmetada, aga jamh vot sellist valu pole kunagi varem olnud, arstid ei tahtnud uskuda ka mind. Ütlesid et selline valu peaks olema 50m kõrguselt alla kukkudes või 100km/h vastu puud sõites olema. Suht sitt seis, homme mind vast pole siis. Haigla valuvaigistavad süstid ka ei toiminud.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #432
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                          Oioi - head paranemist! Ise vist ka homme ei tule - viimases trennis sai kand tõsise paugu.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #433
                            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                            Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                            Tänase päeva veetsin siis haiglas. Öösel läks uni selle peale ära, et ei saanud külge keerata kuna kael oli nii haige. Hommikul voodist püsti enam ei saanud ja sõbrad aitasid üles. Selline valu, et tõmbas pisara silma. Arvatavasti suutsin pärast mängu külmetada, aga jamh vot sellist valu pole kunagi varem olnud, arstid ei tahtnud uskuda ka mind. Ütlesid et selline valu peaks olema 50m kõrguselt alla kukkudes või 100km/h vastu puud sõites olema. Suht sitt seis, homme mind vast pole siis. Haigla valuvaigistavad süstid ka ei toiminud.

                            ai. olen sama asja tundnud. ilmselt said kõvasti külma. endal oli sama asi mingi aasta aega tagasi kui veetsin terve päeva üsnagi jahedas ruumis. järgmine hommik ei saanud voodist püsti. kaela ei olnud üldse võimalik liigutada. passisin terve päev voodis ja liigutasin selili olles kaela vaikselt vaikselt ühele ja siis teisele poole. pisara tõmbas silma küll.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #434
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                              Räägime võimalikust liigasse minekust. Liigasse registreerimise tähtaeg on 1. veebruar või sellele eelnev tööpäev, nii et pole enam väga palju aega. Et osavõtumaks tuleb tasuda juba 15. veebruariks, peakski kohe õige pea ära otsustama, kas minna või mitte.

                              Teatavat poolehoidu olen pea kõikidelt liigasse mineku ideele saanud, aga kuna see nõuab meilt kõigilt küllaltki palju vastutust meeskonna ees, nii kohalkäimise kui ka finantsilises mõttes, siis oleks kasulik uuesti üle rääkida, mida liigas osalemine endast kujutab. Et kõik saaksid aru, mida temalt kui meeskonnaliikmelt oodatakse

                              Natuke üldist infot. Kõigepealt tähendab liigasse minek seda, et nädalavahetusel trenne ei toimu, on mäng. Hooaeg algab millalgi märtsi lõpp/aprilli algus ja lõpeb oktoobri lõpus tavaliselt, vahepeal on 3-4 nv pausi juuni viimane nv ja pool juulit. Mängud toimuvad laupäeviti-pühapäeviti, enamasti pühapäeviti, kellaaegadel 12.00. kuni 20.00, sõltuvalt staadionite kasutatavusest, kohtunike saadavalolekust ja millest iganes veel. Liigad on jaotatud geograafiliselt tsoonidesse, põhja piirkond on 100% Tallinna klubidest koosnev, lääne ja ida tsoonides on 30-50% klubidest Tallinnast. Põhja piirkonnas kuhu meiegi eeldatavalt läheks, olid üle 90% mängudest pühapäeval, lääne tsoonis oli jällegi ~40% mängudest laupäeval, mil meil oleks raksem võistkonda kokku saada. Põhja piirkonnas osalemine oleks meile finantsiliselt kõige odavam, ei peaks pikki ühistrippe ette võtma nt Hiiumaale või Narva, aga samas need ühistripid ongi tavaliselt olnud meeldejäävamad hetked hooaja peale. Samas ei saa kindel olla, kas neljanda liiga põhja või ida tsooni saada õnnestub, sest neis lõppenud aastal oli 12 võistkonda ja üle 12 võistkonna ei tohiks IV liigas olla piirkonnas, eelisõigus kohale on lõppenud aasta meeskondadel. Aga vaevalt, et EJL mõne üksiku võistkonnaga hakkaks V liigat moodustama, nii et täenäoliselt saab ikka põhja piirkonda soovil.

                              Natuke ka kuludest. Võistkonna registreerimiseks neljandasse liigasse tuleb tasuda osavõtumaks suurusega 3 miinimumpalka, mis lõppeval aastal oli 278 euri stat.ee andmetel. Orienteeruvalt kaks korda kuus tuleb pidada kodumängu, mille puhul tuleb tasuda staadionimaks, mis jääb enamus staadionitel orianteeruvalt 1500-2000 EEK vahele. Ühtlasi peab ka olema võistkonnal oma võistkonnavorm, vormiriietus vms, mis läheks ka veel 500-1000 EEK/komplekt maksma. Kõige madalamas liigas ei ole mõtet särkidele nimesid panna taha, mängijad osaliselt muutuvad niigi iga mäng, seega oleks mõistlik ~18 komplekti tellida, ütleks orienteeruvaks kogukuluks ~15kEEK. Kõige madalamates liigades ei ole tegelikult ühised püksid ja kedrad vist hädavajalikud (uurin järgi, vanasti ei olnud, aga oleks muidugi ägedam, kui kõigil samad ikka), siit ehk oleks võimalik mingisugune kokkuhoid. Seega oleks enne liigasse minekut minimaalselt vaja 20-25k EEK kokku ajada (ok, särkide raha ei oleks vaja veebruariks, aga märtsi jooksul tuleb seegi raha kokku saada). Siin võiksid oma osa mängida sponsorid, Stars või mõni teine tuba lükkaks sellest enamuse ikka ära mingiks ajaks, ma usun, et sellega probleeme ei teki. Kui jätta lisaks mängule ainult ühe trenni nädalas ja me oleks Põhja piirkonnas, siis ei ole olulisi muutusi kuumakse suuruses oodata, sest välitrenn peaks veits odavam tulema ja võõrsilmängu eest plekkima ei peaks.

                              Nüüd paluksin Kõigilt regulaarsemalt trennis käijatelt, et vastaksite kõik järgmistele küsimustele. Ärge vastake kiirustades, sest vaja on võimalikult täpset infot:

                              1) Olles läbi lugenud eelneva info, kas oled huvitet liigas osalemisest? Kui vastad ei, ei ole vaja rohkem lugeda.
                              2)Hooajal on 22 mängu ~aprilli algusest oktoobri lõpuni, mitmel mängul kavatsed Sina osaleda? Arvestage sellega, palju seni olete pühapäeviti osalenud, enda NV joomisharjumustega, enda võimalike suveplaanidega (kui paljudel NV'del kainelt saaksid Tallinnas pühapäeva pealelõunal vutti mängida), enda vastuvõtlikkust vigastustele jnejne. Ärge liiga suurt numbrit pakkuge, sellega te veaksite tiimi alt, kui käite vähem kui prognoositud. ma ei taha sattuda olukorda, kus üks mäng on meid kohal 7 matsi, mäng jääb ära ja peame trahvi plekkima (mis on ka 2-3 min palka). Üldiselt ei ole mõtet liiga peale mõeldagi, kui ei ole keskmiselt 15 inimest mängule oodata, suvel on niikuinii inimesi vähem ja 10-12 inimesega ei ole mõtet mängule minna. Vahetusi saab teha 5 tükki, seega ei ole probleem selles, et mängu ei saa
                              3) Millises Piirkonnas eelistaksid mängida: Põhi, Ida, või Lääs? Piirkondade eeliseid ja puuduseid sai varem käsitletud.


                              Eeldan vastuseid neile küsimustele kõikidelt regulaarsemalt trennis käijatelt, nii pikka juttu ei jõua ja ei viitsi igaühele eraldi üle seletada!
                              Last edited by muruntau; 06.12.10, 21:35.

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #435
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                                Ise küsin, ise vastan:

                                1) Kindel jah
                                2) 17 mängu vähemalt
                                3) Ükskõik küllaltki, pigem võiks Tallinnast väljasõite olla minu poolest.

                                Comment

                                Working...