***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #436
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Aga kas rahvaliiga peale pole mõelnud?

    Kuna ise lähen juba jaanuaris (vähemalt loota on) opile siis kahjuks ei saa mängida.

    Comment

    • soouni
      Grinder
      • Jul 2010
      • 771

      #437
      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

      No see on aind väravas passimine, suht kas sul kulm polnud passida seal terve aja?

      Comment

      • Supsti
        Grinder
        • Dec 2008
        • 863

        #438
        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

        Algselt postitas soouni Vaata postitust
        No see on aind väravas passimine, suht kas sul kulm polnud passida seal terve aja?
        Kas küsimus oli suunatud mulle? Väga kehvasti väljendasid ennast igastahes. Aga kui õigesti küsimusest aru saan, siis tahtsid küsida kas mul väravas külm ei hakkand? Täitsa mõnus on, higi saab lahti ja külm ei hakka, kui väravas piisavalt aktiivne olla. Kohati võtab kopsu kokku see hüppamine ja palli taga ajamine.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #439
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

          Vaatasin just rahvaliiga kirjeldust EJL'i lehelt: http://jalgpall.ee/rj_league.php

          Mulle ausaltöeldes ei pakuks pinget mängida liigas, kus võib kuni 2 mängijat olla alla 14 aasta vanad, võistkonnas võib-olla suvaline arv naismängijaid, väljak võib olla veidi suurem kui kossuplats ja kohtunik on suvaline koduvõistkonna jorss. See ei ole jalgpall.

          Neljas liiga ei ole midagi erilist, midagi sellist, millest meie jõud üle ei käiks mängutasemelt, orgunnilt või ükskõik millelt, pigem oleks me neis kõigis seal esimese poole sats. Seal on samamoodi puujalad ja õllekõhud kõik ajamas sama löpergust palli taga. Liiga oleks minu arust väga hea väljund meie trennile!

          Finantsiliselt jäi bottom line eelmises postis välja toomata: Liigas osalemine ei muudaks oluliselt meie kulusid, kui võimalike sponsoritega varakult asi susisema saada. See aga ei tohiks probleem olla.

          Mängijate arvu pool ei oleks ka ületamatu takistus, kuna kokku võib registreerida kuni 30 mängijat, võib kasvõi Ranka kirja panna ja ta suvel mõnelt grillimiselt pantvangi võtta ja mängima tuua!


          Edit: Supsti, kui su vigastus just väga pikaajalise iseloomuga ei ole, on sul kõik võimalused olemas liigas osalemiseks, alguseni on ~5 kuud aega ja kestab kuni oktoobrini. Kui oled huvitet trenni tegemisest edaspidigi, siis miks mitte ka mängudel osaleda (kui peaksime otsustama liiga kasuks)?
          Last edited by muruntau; 06.12.10, 23:18.

          Comment

          • Supsti
            Grinder
            • Dec 2008
            • 863

            #440
            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

            Kahjuks osutub pikemaks, oleneb kuidas kõik läheb, aga aasta on miinimum koos taastumisega. Tegelikult ei tohiks praegugi vutti mängida, aga spordimehe hing on nii sügaval sees, et lihtsalt ei suuda ilma olla.

            Rahvaliigast rääkides, siis sealsed satsid on kohati ikka väga tugeva tasemega. Mina sattusin mängima ühe mängu sõbra kutsel ja juhtus vastu tallinna regiooni võitjad. Nende tase oli ikka VÄGA KÕVA.

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #441
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

              muruntau, lükka see liiga teema ka esimesse posti ehk? :P
              Pooldaks liigat ka rohkem kui rahvaliiga.
              Mis meie kodustaadioniks üldse saaks?

              Minu subjektiivne info (veel ei kinnita)
              1) Kindlat "jah" ei julge öelda, sest ei ole kindel kas ma suvel elan Tallinnas, muidu oleks küll tulemas.
              2) 10-15 mängu ikka.
              3) Sooviks ainult Tallinnas aka Põhi

              Ehk siis kui 25k-30k+ oleks vaja kokku ajada, võiks iga liigas osaleja liikmemaksuks olla ca 2k?

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #442
                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                1. suht kindel jah
                2. 15 loodaks
                3. põhi - arvan, et muid variante pole ka mõtet pakkuda, sest see vähendaks oluliselt rahva kohalkäimise %. endal raudselt pole võimalik üle nädala pühapäeva pikema tripi alla panna, aga paar tundi linnas mängul käimiseks ikka leiaks jne
                4. rämedalt kolaka eribänneri võiks panna, mille rahadest saaks klubi osalustasud - rendid tasutud, PP logoga särgid, PP logoga erabussi, joogid + suurte tissidega chickid ka igaks mänguks bussi etc

                Comment

                • jaagup17
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1090

                  #443
                  Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                  Liiga on hea mõte, aga ise ei saa osaleda, kuna mängin juba teist liigat.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #444
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                    1.jah
                    2. 10 - 15
                    3. põhi
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #445
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                      Supsti, kahju kuulda! Head paranemist sulle. See spordimehe hing on paranemisele parajalt s..t jah, tean omast käest.

                      Panin infi esimesse posti ka.

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      4. rämedalt kolaka eribänneri võiks panna, mille rahadest saaks klubi osalustasud - rendid tasutud, PP logoga särgid, PP logoga erabussi, joogid + suurte tissidega chickid ka igaks mänguks bussi etc
                      Võiks need kaks asja ühendada, meie võistkonnaga sõidaks kaasas suurte tissidega chick, kellele oleks nt Pokerstars või Pokkeriprod tisside peale tätoveeritud. Reklaamipakkuja poolt oleks kohustus kogu mäng logo nähtaval hoida. See tõmbaks tähelepanu ja positiivset reklaami raudselt! Mõni chick ikka on nii loll, et teeks ära ka.

                      Disclaimer: :P

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #446
                        Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast

                        Kuulge, vastake neile kolmele küsimusele, trenniliikmed. Vahepeal on olnud üle 250 vaataja ja ainult 4 vastust on tulnud. Meil on seda infot hädasti vaja liigasse minekuks ja trenni plaanide tegemiseks!

                        Inf ja küsimused on ka esimeses postis, algab poole pealt, kus rasvaselt kirjutatud: Räägime nüüd liigasse minekust. Muutsin pealkirja ka.

                        Comment

                        • soouni
                          Grinder
                          • Jul 2010
                          • 771

                          #447
                          Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast

                          Ei

                          mind poleks terve suvi, ulejäänud ajal vast kasu poleks.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #448
                            Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast

                            Suvel toimub ~1/3 mängudest, kuna juuni lõpp-pool juulit on 3-4 nädalat pausi sees, seega suvel ära olemine ei välista liigas osalemist!

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #449
                              Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast

                              See trenn oli päris trenni moodi, kuigi mõned ettepanekud.
                              See ring vms, seal võiks olla 1 puude sel juhul kui see nii laiaks venib või siis võiks "ring" hästi koos olla. Siis on ka asjal rohkem jumet.
                              Mängus võiksime aretada rohkem "A-game" ehk siis lühikesed passid Barcelona stiilis :D, kaugelt võib ka lüüa kui on positsioon välja mängitud, aga keskjoonelt suht pointless kui väravavaht on paigas. Siis areneb ka üksteise tundmine ning mäng lihtsam.

                              Päris hea oli täna!

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #450
                                Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast

                                Täna oli samm edasi taas jah! Harjutused läksid juba päris hästi ja mäng kulges ka korralikult, kaugelt lahmimistki oli vähem kui muidu ja täiesti nõus raunsziga, et see on suht mõttetu. Kui kellelgi on veel soovitusi, kuidas mängu parandada, andke aga julgelt teada! Ise lisaksin tähelepaneku, et meil on väljakul kommunikatsioon peaaegu olematu, mina röögin vahest, aga teised teevad max 1-2 korda trennis suu lahti. Kommunikatsioon on samuti tähtis osa mängust, inimene palliga ei suuda kõike näha, oleks väga suureks abiks, kui keegi annab siis lühikese 1-2 sõnalise seletuse, umbes: löö, vasakul, tuleb, ees vaba, oma äär, vms. See annab tegelt palju juurde. Täna tuli tavalisi lihtsaid väravaid palju vähem juba kui muidu, üle poolte väravatest olid ilusad sooritused. Selliseid ilusaid meeskondlikke sooritusi aitab aga just kommunikatsioon saavutada!.

                                Muide, järgmine nädal teeme selle aasta viimase ühise väljamineku! Plaan on selline, et alguses teeme ühise välitrenni, ja siis liiguks kuhugi edasi, näiteks oleks pastilaa pakutud ühissaun ideaalne jätk välitrennile!. Pärast edasi koos linna! Päev veel selgub, eeldatavasti kolmapäev kuni reede. Andke inffi, mis päev võiks sobida, aga see sõltub obv ka võimalusest platsi üürida. Võib muidugi ka mõnel teisel väliplatsil teha, kui oleks läheduses saun. Minu arust oleks väga kõva teema, mis Teie arvate? See üritus ei ole ainult jalkatrenniliikmetele, vaid kõigile, kes on huvitet ühisest lõbusast talveõhtust! Kõik on oodatud!

                                Edit: Kui keegi teab mõnda mõnusat sauna, võiks sellest teada anda. Ise tean ühte Tatari tänaval, Woodstockist 100m edasi, kus on mahub lavale ~8 inimest, on mullivann, päris suur eesruum, üleval korrusel on baar, kus tol õhtul kui ise käisin kedagi ei olnud peale meie ja hind on 270 EEK/h. Koha nime obv ei mäleta, sest olin ikka korralikult täis, aga leiaks üles ikka. Kas see sobiks või on kellelgi midagi paremat pakkuda?
                                Last edited by muruntau; 07.12.10, 21:49.

                                Comment

                                Working...