Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.
Aga kas rahvaliiga peale pole mõelnud?
Kuna ise lähen juba jaanuaris (vähemalt loota on) opile siis kahjuks ei saa mängida.
Aga kas rahvaliiga peale pole mõelnud?
Kuna ise lähen juba jaanuaris (vähemalt loota on) opile siis kahjuks ei saa mängida.
Comment