***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #451
    Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast

    Kui sauna värki tsekkige seda siin, suht odav ja suht palju inimesi mahub http://www.bamba.ee/ee/sauna/

    mulle ka vast vb sobiks väljaminek paremini ma arvan. aga suhtkoht vahet pole
    Last edited by soouni; 07.12.10, 21:56.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #452
      Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast

      ise oleks pigem väljamineku, kui sauna pooldaja.
      sobiks kolmap/reede, mitte neljap.
      tulen pühap trenni ka
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #453
        Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast

        Ei pea obv üldsegi sauna minema, kui soovijaid ei ole. Ma panin selle offtopicusse ka üles, et oleks suurem üritus, vaheldus tavalisele trennile ja ka väikse promoeesmärgiga, et äkki paneb see kellegi tahtma trenni tulla.

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #454
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

          Regularid ja teised, vastake!
          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          Nüüd paluksin Kõigilt regulaarsemalt trennis käijatelt, et vastaksite kõik järgmistele küsimustele. Ärge vastake kiirustades, sest vaja on võimalikult täpset infot:

          1) Olles läbi lugenud eelneva info, kas oled huvitet liigas osalemisest? Kui vastad ei, ei ole vaja rohkem lugeda.
          2)Hooajal on 22 mängu ~aprilli algusest oktoobri lõpuni, mitmel mängul kavatsed Sina osaleda? Arvestage sellega, palju seni olete pühapäeviti osalenud, enda NV joomisharjumustega, enda võimalike suveplaanidega (kui paljudel NV'del kainelt saaksid Tallinnas pühapäeva pealelõunal vutti mängida), enda vastuvõtlikkust vigastustele jnejne. Ärge liiga suurt numbrit pakkuge, sellega te veaksite tiimi alt, kui käite vähem kui prognoositud. ma ei taha sattuda olukorda, kus üks mäng on meid kohal 7 matsi, mäng jääb ära ja peame trahvi plekkima (mis on ka 2-3 min palka). Üldiselt ei ole mõtet liiga peale mõeldagi, kui ei ole keskmiselt 15 inimest mängule oodata, suvel on niikuinii inimesi vähem ja 10-12 inimesega ei ole mõtet mängule minna. Vahetusi saab teha 5 tükki, seega ei ole probleem selles, et mängu ei saa
          3) Millises Piirkonnas eelistaksid mängida: Põhi, Ida, või Lääs? Piirkondade eeliseid ja puuduseid sai varem käsitletud.


          Eeldan vastuseid neile küsimustele kõikidelt regulaarsemalt trennis käijatelt, nii pikka juttu ei jõua ja ei viitsi igaühele eraldi üle seletada!
          btw: muruntau, oled orgunninud või mõelnud juba koosolekut?

          1 nädal veel ja arvan, et mõnedpaljud lähevad jõuludeks koju. Ise osalen veel 1-2 trenni + tahaks koosviibimisel ka olla.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #455
            Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn pühap 19.00; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vasta

            ma hetkel korralikult haigeks jäänud, kui imet ei sünni, homme ka trenni ei tule
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #456
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
              Regularid ja teised, vastake!

              btw: muruntau, oled orgunninud või mõelnud juba koosolekut?

              1 nädal veel ja arvan, et mõnedpaljud lähevad jõuludeks koju. Ise osalen veel 1-2 trenni + tahaks koosviibimisel ka olla.
              Ma arvan, et eraldi koosolekut ei ole ega tule, küll aga peaks trenni alguses/lõpus mõnikord kümme-kakskümmend minutit kulutama asjade selgeks rääkimiseks. Kurb on tõesti, et siin ei viitsita vastata ja ma pean igaühelt eraldi vastuseid välja lunima. Neist on see veel arusaadav, kes enne trenni foorumiliikmed ei olnud, aga varasematelt foorumiliikmetelt ikkagi ootaks siia ka vastuseid. Liigasse minek ei ole võimalik ainult kolmelt-neljalt inimeselt saadud info pealt, samuti ka ühine väljaskäik. Me peame rohkem suhtlema. Võib-olla siis selline foorumis suhtlemine paljudele niiväga ei sobi, üritan edaspidi ka trennis rohkem sõna võtta. Sellega seoses tuli meelde Rauli väljakäidud mõte, et võiks teha PP Tallinna Jalgpallile ka Facebooki oma konto. Äkki seal liiguks inff paremini, mis arvate?

              Liigasse minek iseenesest tundub praegu päris kindel juba, olen sellest rääkinud veel trenniliikmetega, saanud kokku vastuseid +10 inimese käest ja kõik on põhimõttelise nõusoleku andnud. Kõik on olnud nõus vähemalt pooltes mängudes osalema. Liigasse minekuks on meil veel lisaks orienteeruvalt 5 tranniliiget vaja, oleks hea, kui vähemalt osad neist oleks foorumiga ka seotud. Väljastpoolt trenni poleks ka probleemi inimesi saada, nt sain kokku paari lapsepõlvehõumiga, kellega sai koos liigat taotud ja kes oleks ka huvitet liigasse tulekust. Sellisel juhul aga jääks seos foorumiga küllaltki nõrgaks, millest oleks kahju.

              Esmaspäeval saan infot välitrenni võimaluse kohta Wismaris, siis annan sellest siin ka teada ja arutab veelkord õhtust osa!

              Üks asi veel: Ärge hilinege! Praegu on standard, et pooled inimesed jõuavad 5 min enne kuni 5 min peale trenni algust kohale. Võiks teha ikkagi nii, et kohale jõudmine on neil, kel riided juba vahetatud 10-5 min enne ja vahetamata ~15 min enne. Ise tulen iga kord 15-20 min enne ja viimasel ajal olen päris tihti esimene seal olnud ja veel kümmekond minutit saanud üksinda raamatut lugeda. Kui kõik tuleksid normaalselt varem ja kohe riietehoidu, saaks seal enne trenni algust asjad ära rääkida!

              Edit: lol, vaatan, et olin ühes kohas kirjutanud kiiruga, et meil on veel ~5 tranniliiget vaja. Mõtlesin siiski trenniliiget obv :D
              Last edited by muruntau; 11.12.10, 11:55.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #457
                Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn pühap 19.00; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vasta

                Krt endliselt pole jalg veel 100% korras. Seega täna ei riski tulla veel. Kui keegi viitsib vestidele, kinnastele, 2hele pallile järgi tulla, siis andku teada. Samuti endiselt 5bi kogutud makseid muruntaule minu käes.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #458
                  Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn pühap 19.00; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vasta

                  Jätsin plaanitud reedese välitrenni vähese huvi tõttu ära, saatsin Wismarisse ka sellekohase kirja.

                  Kas teeme ikka ühse väljaskäigu ka see nädal? Ja mis päev? Andke teada, kes oleks tulija kolmapäeval, kes neljap, kes reede, siis saaks valida päeva, mis sobiks kõige rohkemale arvule. Mul endal eelistusi ei ole.

                  Ise ma rohkem see kuu trenni ei tule, sama kubemelihase suutsin veel hullemalt eile ära tõmmata.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #459
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas***

                    ma homme tuleks. kolmap sobib mulle, muud päevad mitte. või siis pühapäev.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #460
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                      Tegin meile Facebooki ka lehe. Peamiselt mõeldes siis mittefoorumiliikmetest trenniliikmete peale, kes veel foorumit ei kasuta, äkki parandab info liikumist kasvõi veidi. Sinna kopipeistin siinse tähtsama info. Võiksite liituda või I like või mida iganes seal teha saabki, ma ise ka roheline selles feisbooki värgis veel.

                      Otsige FC Pokkeriprod

                      Edit: Pastilaa ja teised, kel veel mittefoorumiliikmetest sõpru trennis, andke palun see leht sõpradele edasi kah.
                      Last edited by muruntau; 13.12.10, 15:07.

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #461
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                        Ma ka vist juba neljapäeva õhtul ära Tallinnast. (N)

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #462
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45.

                          Kuna reede päris paljudele ei sobi ja keegi neljapäeva ei pakkunudki, siis kolmapäev jääb!

                          Teeme taaskord kell 21.00. ja sama koht ehk Suur-Karja Patricku teine korrus.

                          Keegi võiks sellest trennis homme ka juttu teha!

                          Eelmängu, nagu mainitud, seekord ei toimu

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #463
                            Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn pühap 19.00; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vasta

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Samuti endiselt 5bi kogutud makseid muruntaule minu käes.
                            Tegin 5bi ülekande 425.- Prode MTÜ arvele (selgitus: Pokkeriprod jalgpall, kogutud 5 ühekorra makset).

                            Ühtlasi - kas keegi viitsib autoga meestest lennujaama kandist läbi tulla? Saaks vestid, pallid ja kindad anda. Ise veel taastun vigastusest - neljapäeval kerge tennis ja siis selge, kas kannatab mängida.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #464
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval kell 20.45.

                              Kui kellelgi võimalust on, võiks tõepoolest läbi käia. Muidugi oleks hea, kui see isik ka pühapäeval trenni tuleks.

                              Vahepeal ei ole rahade kohta rääkinud, aga eelmise nädala lõpus kandis Tigrano eelmise kuu arve üle ja neljapäevase seisuga oli laekunud 4 täiskuumakset: Pastilaalt, minult, Vsiult ja Styvenilt. Kui õigesti mäletan, siis Soouni plekkis poole. Ärge unustage maksta, kui aeg käes on!

                              Samuti on sponsorluse taotlus peaaegu valmis, Pastilaa juba vaatas üle. Saadan täna ära.

                              Edit: Tehke täna trennis esimest korda ilma minuta ka harjutusi. Soouni, vii ise läbi! Ja rääkige veelkorra homsest väljaskäigust!
                              Last edited by muruntau; 14.12.10, 14:00.

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #465
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval kell 20.45.

                                Ma ei tule täna! :(

                                Comment

                                Working...