Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall
Ma arvan, et seda asja ei ole, et sa palli puutuda ei saa, keegi ikka lööb palliga sulle pihta aga muidu ma isegi tossudega. Nii et tavaline.
Ma arvan, et seda asja ei ole, et sa palli puutuda ei saa, keegi ikka lööb palliga sulle pihta aga muidu ma isegi tossudega. Nii et tavaline.
Comment