***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #136
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

    Ma arvan, et seda asja ei ole, et sa palli puutuda ei saa, keegi ikka lööb palliga sulle pihta aga muidu ma isegi tossudega. Nii et tavaline.

    Comment

    • farik666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 834

      #137
      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

      selge see..ma pidasin rohem silmas, et tavaliste tossudega on ebamugav mängida..vähemalt minul vanal Tammeka satsi poisil...

      Comment

      • soouni
        Grinder
        • Jul 2010
        • 771

        #138
        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

        Seda küll tossudes midagi mugavat pole kahjuks jah.

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #139
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

          Palju homme õhtul tulemas on?

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #140
            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

            Mina olen ja tulge kõik liigutama ennast :)

            Teeb head mindsetile kaa!!!

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #141
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

              Oky!!
              Kellegil SIZE5 palli ei ole kaasa võtta?

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #142
                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                Palju hetkeseisuga tulijaid on? Arvan, et saaks tulla ja sel juhul ka palli kaasa võtta.

                Comment

                • soouni
                  Grinder
                  • Jul 2010
                  • 771

                  #143
                  Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                  Tulge tulge kõik kohale vahet pole palju hetkel tulijad mida rohkem seda parem, sest mängida saab nagunii. TULGE KOHALE!!!

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #144
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                    Teeme miski nimekirja vms, kes on kindlalt tulijad. Lisan OP.

                    Ma olen üks.

                    Comment

                    • soouni
                      Grinder
                      • Jul 2010
                      • 771

                      #145
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                      Ma teine

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #146
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                        Õhtuks peaks kaineks saama - seega 94% kindlalt kohal!

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #147
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                          +addone

                          to soouni. FBsse võiks tõesti mingi klubi vms teha, ülevaated ajakavad, jutud.
                          Last edited by raunsz; 24.10.10, 13:45.

                          Comment

                          • oskar
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 113

                            #148
                            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                            kohal.

                            Comment

                            • soouni
                              Grinder
                              • Jul 2010
                              • 771

                              #149
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                              Jumalast kõva oleks kui saaks siia teema peale siukse värgi leiutada mis omamoodi näoraamatus olemas on, et kes trennikäijad iga trenni kohta saavad vastata, et kas tulen jah või ei tule ei või siis võib olla. Umbes et feissbuukis saadetakse mingeid küitsusi et kas osaled sellel üritusel. Siis oleks koguaeg hea ülevaade kes tuleb ja palju üldse tuleb.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #150
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                                Tänased mängijad:
                                1. Ranka
                                2. Soouni
                                3. pastilaa
                                4. raunsz
                                5. oskar

                                (tõenäoliselt muruntau, estpatrick ja atsetoon ka)

                                Ja teeme ikka nii, et ei oleks pärast, et "oh midagi tuli vahele". 5 tundi saate ju ikka ette mõelda ning kes sõna andnud see peaks kohal olema. Pastilaa 94% läks ka 100% peale või hetkel viimane aeg muuta.

                                Comment

                                Working...