Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h
Loodetavasti tuleb meid täna ikka piisavalt kohale, ise oleks ka äärepealt ära unustanud, et täna trenn.
Loodetavasti tuleb meid täna ikka piisavalt kohale, ise oleks ka äärepealt ära unustanud, et täna trenn.
Comment