Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h
Minu nägemuses oleks 14.15. nv'l suurem rõhk sõprusmängul, millel rohkem pingutaks ja järgmine päev oleks lebo trenn või turniir. Ise olen turniiri poolt, eelmine aasta oli äge seal. trenni vbla jätame ära ka anyway, kui turniiril ei osale, turnal osalemise puhul kindlasti. Ega meil mängupäevale ei järgnegi kunagi tõsist trenni.
Minu nägemuses oleks 14.15. nv'l suurem rõhk sõprusmängul, millel rohkem pingutaks ja järgmine päev oleks lebo trenn või turniir. Ise olen turniiri poolt, eelmine aasta oli äge seal. trenni vbla jätame ära ka anyway, kui turniiril ei osale, turnal osalemise puhul kindlasti. Ega meil mängupäevale ei järgnegi kunagi tõsist trenni.
Comment