***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #2971
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Minu nägemuses oleks 14.15. nv'l suurem rõhk sõprusmängul, millel rohkem pingutaks ja järgmine päev oleks lebo trenn või turniir. Ise olen turniiri poolt, eelmine aasta oli äge seal. trenni vbla jätame ära ka anyway, kui turniiril ei osale, turnal osalemise puhul kindlasti. Ega meil mängupäevale ei järgnegi kunagi tõsist trenni.

    Comment

    • difender
      Jube Noob
      • Sep 2011
      • 149

      #2972
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

      Kui koosseisu mahun, siis mina oleks tulija mõlemal päeval toimuvatele üritustele.

      Rando.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #2973
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

        No kui laupäeval 14. pidada Harkuga üle väljaku sõprusmängu, siis Suema turniiri mängida ei ole mõtet, trenni järgmise päeva õhtul võib küll teha. Igatipidi see Suema turniir on nii halval ajal, et juhul, kui Suema cupil mängida tuleks teised kaks ära jätta.

        Pühapäevase trenni ära jätmine on igal juhul mõttetu. Kes väga tahab, see tehku laupäevane Harkuga sõprusmäng kaasa ja Suema turniir ning trenni pühapäeva õhtu ei tule. Ühesõnaga, kui saate ja tahate Suema cupiks mehed kokku, siis okei, aga sellepärast pühapäevast trenni ma ära ei jätaks, pole eriti aus teiste trenniskäijate suhtes.

        Mis kell meil Spartaga sõprusmäng on laupäeval ?

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #2974
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

          7 oli fb kirjas
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #2975
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

            Nojah, kui me tahame korralikult ja puhanuna esineda Suema cupil, siis osalejatel on mõistlik nii sõprusmäng kui ka trenn ära jätta, kolm ühest. Seega suures plaanis unustaks Suema cupi.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #2976
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

              sõprusmäng, suema cup, trenn >> ainult sõprusmäng ja suema cup >> ainult sõprusmäng ja trenn.

              Seal cupil on ju 18min mängud ja meil vahetusmängijaid jagub - see ju suht poolkõva värk, seega miks õhtul trenn ära jätta? Võiks treenida ikka nii palju kui võimalik, nii tulevad ka tulemused..

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #2977
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                Millest sa aru ei saa ? Esimene variant ei lähe ju kuidagi. Sa tahad 4h pärast turniiri trenni hakata tegema ? Oeh jah.

                Teine variant ka ei sobi, sõprusmäng õhtul 19:00-21:00 ja järgmine hommik 11:00 Suema cup. Turniir võib klubide tasemel olla võibolla poolkõva, aga kindlasti mitte tempo ja intensiivsuse poolest. 18minutit on mäng jah, aga just seepärast on seal tempo kõrge ja antakse nö täiega. Jah vahetusmängijaid jagub, aga niimoodi igas suunas natukene siristada on ka mõttetu. Üle pingutada ei ole mõtet.

                Nagu ma ennist ütlesin, kui saate mehed kokku ja kes tahab, PALUN mängige. Aga trenni ära jätta turniiri tõttu, sellega ma nõus ei ole.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #2978
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                  No korralikust trennis ei ole ka mõtet unistada peale sõprusmängu. Mängus peab ikka täiega andma. Turniir ongi imo väikseks mõnusaks vahelduseks, tulemus pole tähtis. Saaksid mänguaega kõik, kes aastalõpukal ei saanud ja saaks niisama chillida. Imo sõprusmäng + turniir ftw.

                  Turniiri kasuks räägiks ka see, et üldiselt ei tahaks klubi rahade eest 2 päeva järjest trenni või ka mängu teha, me nii aktiivsed sportlased me pole. Selles suhtes oma raha eest turniir neile kes tahavad oleks positiivsem.

                  Edit: olen jooksmas käinud omajagu ja vormiga mul endal probleemi pole, aga klubi seisukohast pole mõtet maksta klubi raha eest 2 päeva järjest +€60, kui me seda maksimaalselt ära ei kasuta.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #2979
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                    Kasutegur sõprusmängu ja trenniga on lihtsalt suurem, kui sõprusmäng ja kohe hommikul üks turniir otsa, kus mitut mängijat tilgutad. Ja ma arvan eelarve peaks lubama meil küll, üht lisa Männiku trenni, +60€ siis. Lisaks sõprusmängus Harkuga teeme ka jooksvalt edasi-tagasi vahetusi.
                    Last edited by inward; 04.01.12, 23:45.

                    Comment

                    • Karelkorm
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 856

                      #2980
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                      Trenn vb tibake parem variant kui turniir, kuna kunstmuru ja saab harjutusi vastavalt eelmisele päevale valida jne. Turnal on passimine ja sis natuke 190se pulsiga kooserdamist ja jälle passimist.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #2981
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                        Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                        Trenn vb tibake parem variant kui turniir, kuna kunstmuru ja saab harjutusi vastavalt eelmisele päevale valida jne. Turnal on passimine ja sis natuke 190se pulsiga kooserdamist ja jälle passimist.
                        Lühidalt kokku võetud, tänud Karel :D

                        Lisaks mängijad, kes sõprusmängus nende jaoks piisavalt mängida ei saa, saavad veel ilusti pühapäeval täismahus treeningu teha ja end tühjaks joosta.
                        Last edited by inward; 05.01.12, 00:22.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #2982
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                          kõige lihtsam on see, et andku teada palju rahvast on huvitatud tulema, siis saab näha mida on mõtet teha
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #2983
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                            Sain Männikult vastuse, et nende jaoks sobiks meie turniir ainult 22.01., mil terve saal on vaba hommikust (mida iganes see tähendab) kuni 16.00.'ni. Terve platsi rentimise ja mängude tegemisega üle poole platsi 2 mängu korraga on see jama, et paljudel võistkondadel tuleks kaks mängu järjest. Üle poole korraga on imo mõistlikum selles suhtes. Siis peaks algusaeg olema millalgi 10.30. paiku, saaks vabalt kõik mängud ära pidada. Mis arvate? vastust on kiirelt vaja, sest neilt küsitakse turniiride ja sõprusmängude kohta pidevalt ja järgmine võimalus pidi millalgi märtsis olema. Pakun, et võtaks poolel platsil ära.

                            Mis selle 15.01. kohta puutub, siis siin on tegu imo suht 50-50 otsusega ja kuna meil on suurte kulutuste aeg tulemas (€900 peaaegu liigasse registreerumiseks), meil sponsorluse otsimise lainel erilisi edumärke näidata ei ole ja ma ise tõepoolest ei viitsi niipalju sebida ja vaielda, kui seni jälle vaja on olnud, siis otsustan seekord ära, et 15.01. trenni ei toimu. Ma saan aru, et trenn oleks ettevalmistuse suhtes ehk isegi veidi parem, aga finantspoolelt tahaks olla pigem konservatiivne, kui selgust veel 100% majas pole, kuidas me liigatasud ära maksame. Kohe ostame uusi palle ka veel €90 eest ja pole me seis kiita midagi.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #2984
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                              Tuletan meelde, et kes tahab jalkat saada, siis tuleb litsents ära tasuda enne 12 jaanuarit
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • leinc
                                Räme Fish
                                • Sep 2011
                                • 16

                                #2985
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                                Niki,mis jalkat saada? Mis litsents tasuda?

                                Comment

                                Working...