***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Postiljon
    FPP Pro
    • Sep 2011
    • 203

    #4426
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

    Kas oleksite nõus jälle mingit nö reserv/pingiposte mängu tegema. Küsisin Sompa Jääkarudelt rahvaliiga tiimilt kas nad oleksid huvitatud meiega mängima novembris sõpruskohtumist.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #4427
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

      Imo võiks järgmisena teha pigem mõne konkurentsivõimelise satsiga mängu. Ei näe väga põhjust rohkem maksvaid ja rohkem kohal käivaid trenniliikmeid diskrimineerida mänguajaga kaks mängu järjest. Meil ei käi piisavalt palju niisama trenniliikmeid ja vähemaktiivseid mängijaid kohal, et oleks mõtet mõned korrad jututeemaks olnud rahvaliiga ideed teoks teha ja ilma selleta ei ole ka mõtet vahetusmehi nii tihti eelistada. Küllap kevadel jälle üks mäng. Kutid võiks kohal käia ja proovida põhisatsi koha eest pidem võidelda, hetkel meil mängu trennis omajagu.

      Hetkel aga ise keskendun päris tugevalt pokkerile, nii et eriti palju konstruktiivset minu poolt lähiajal oodata ei ole.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #4428
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
        Imo võiks järgmisena teha pigem mõne konkurentsivõimelise satsiga mängu. Ei näe väga põhjust rohkem maksvaid ja rohkem kohal käivaid trenniliikmeid diskrimineerida mänguajaga kaks mängu järjest. Meil ei käi piisavalt palju niisama trenniliikmeid ja vähemaktiivseid mängijaid kohal, et oleks mõtet mõned korrad jututeemaks olnud rahvaliiga ideed teoks teha ja ilma selleta ei ole ka mõtet vahetusmehi nii tihti eelistada. Küllap kevadel jälle üks mäng. Kutid võiks kohal käia ja proovida põhisatsi koha eest pidem võidelda, hetkel meil mängu trennis omajagu.
        well put.

        Comment

        • Postiljon
          FPP Pro
          • Sep 2011
          • 203

          #4429
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

          Tõin lihtsalt variandi välja aga täna trennis näeb

          Comment

          • MartinAru
            Räme Fish
            • Mar 2012
            • 21

            #4430
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

            Täna trenn toimub?

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #4431
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

              Trenn toimub, vähemalt infot pole, et ei toimu. Loodame, et plats lumest puhas jne. Wismaris kell 8 õhtul.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #4432
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                Palju see kuu trennis keskmiselt inimesi käis trenni kohta, nii umbkaudu ? Uusi nägusid, kes stabiilselt käivad ka juurde tekkinud ?

                Comment

                • difender
                  Jube Noob
                  • Sep 2011
                  • 149

                  #4433
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                  Kahjuks pole paaril viimasel nädalal ise trenni jõudnud mõjuvatel põhjustel. Täna oli lootust, et jõuab trenni aga ikkagi ei saa tulla kahjuks. Järgmisest nädalast Männikul kohtume.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #4434
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                    11-14 meest on kohal olnud, uusi väga pole olnud, Eero käib, kes meiega FB kaudu vist joinis. Ragnar juba nii uus pole ja käib stabiilselt, Viidrik foorumist sai küünele viga ja liitub trennidega varsti.

                    Seega rahvas võiks aktiivsemalt osa võtta trennist.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #4435
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                      ja ülehomme toimub ka trenn! täna taas 14 inimest. Loodaks sisehooajal juba rohkem mängumehi näha.

                      Comment

                      • TrvP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2012
                        • 409

                        #4436
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                        Käisin täna põlve opil, mitte meniski rebestus, vaid mingi ristside oli omadega õhtal. Spordist fcking 6 kuud eemal.... GL all! Eks hoian FC PP tegemistel silma peal ja võimaluse korral tulen mängudele jne kaasaelama!
                        Last edited by TrvP; 30.10.12, 21:20.

                        Comment

                        • subnav
                          Räme Fish
                          • Jan 2011
                          • 23

                          #4437
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                          Ma sooviks trenni tulla. Eelmine talv käisin paar kuud tarvoga. Mis minusugusele kuumakse on?

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #4438
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                            Algselt postitas TrvP Vaata postitust
                            Käisin täna põlve opil, mitte meniski rebestus, vaid mingi ristside oli omadega õhtal. Spordist fcking 6 kuud eemal.... GL all! Eks hoian FC PP tegemistel silma peal ja võimaluse korral tulen mängudele jne kaasaelama!
                            :/
                            Kiiret paranemist igal juhul, tihti peale liialdatakse nende soovitavate eemaoleku aegadega, nii et ära meelt heida. Vähemasti ei jäänud suvi taastumisperioodi sisse.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #4439
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                              Mul ka rebend mõlemas jalas neljapäevasest trennist, käia korralikult ei saa. Lähen homme vist taas arsti juurde. Kõndimisega saan hakkama, aga natuke pikem maa siis tuleb julm valu jalalalabasse. Loodame et homme saan targemaks.

                              Comment

                              • TrvP
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2012
                                • 409

                                #4440
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.00.

                                Meelt kohe kindlasti ei heida, küll ma trenni tagasi tulen. Keegi targem vb oskab subnavile öelda, mis trennid nüüd maksavad? Ise ma seda uut maksesüsteemi ei biidi.

                                Kindlasti see 6 kuud on jah selline umbmäärane aeg, eks näis, kuidas taastusravis asi areneb.

                                Comment

                                Working...