***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #3676
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

    Meil sinine ka olemas, aga oranz on vist pimedas parem.

    Tänane trenn on vajalik laupäevaseks mänguks, siis lubab ka -2-3 kraadi külma ja lund, seega sarnased tingumused. Külm meil ei hakka, seega tulge kohale. Loodan, et enamus põhikoosseisu mehi on kohal, saate hea praktika laupäevaks.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #3677
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

      kas täna on siis rohkem mängu?
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #3678
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        kas täna on siis rohkem mängu?
        ja nalja. kindlasti kohal.

        Comment

        • jozik
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2011
          • 437

          #3679
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

          Pumper sa siis maini ka ära, kes peaksid mängule kohale tulema. 11 põhimeest ja kuni 7 varumeest ( kui ma ei eksi siis saab teha 5 vahetust ). tehnilisel alal tohivad siis olla :
          Tehnilises alas tohib olla kuni kuus klubi/võistkonna ametnikku ja seitse
          vahetusmängijat, kokku 13 inimest. Protokollis peavad olema välja toodud
          nende isikute nimed ja funktsioonid ning nad peavad viibima mängu ajal selles
          alas.

          Tehnilisel alal ei tohi suitsu teha.

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #3680
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

            Esiteks niipalju infot: Karel on regatud, sain asja kiirelt EJL-ga mailivahetusega korda.

            Nikile siis niipalju, et mängime ka kindlasti, aga enamus trennist on täna kõhulihased, kukerpallid, sõjaline luureroomamine jne, et leida võimalikult palju lumega kontakti ja tunda end laupäevasel liigamängul lumisel väljakul koduselt.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #3681
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

              Ma teen siis ettepanekuga moodustada meeskonnad ja mängida lumesõda. Väravavaht teeb lumememme
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Postiljon
                FPP Pro
                • Sep 2011
                • 203

                #3682
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                Ma ei oska lumememme teha :(

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #3683
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                  Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                  Ma ei oska lumememme teha :(
                  siis põhikoosseisu kohta pole oodata

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #3684
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                    Selline kiri jalkaliidust:

                    LP. klubi esindaja

                    Lisasin FC Pokkeriprod võistkonna nimekirja SK FC Levadia mängijaõigustega
                    noormängja Hardi Heinvere.
                    Palume esitada nimetatud mängija med. kontrolli tõend või kui eiole veel
                    läbitud kontrolli, siis tuleb teatada selleks broneeritud aeg.

                    Lugupidamisega


                    Hardi, tee see asi ära!

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #3685
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                      Hardi ja Henri peavad selle med kontrolli tegema, ehk siis tavaline tervisetõend, arvan, et selle saab ka perearstilt. EJL kodulehelt lause: arstliku kontrolli läbiviinud arsti otsuse mängija tervisliku seisundi kohta (v.a mängijatel, kes on sündinud 1993.aastal või varem.

                      Seega pange arstile aeg ja andke mulle foorumikaudu teada ja ma teavitan jalkaliitu või muru pigem vastab. Ajast piisab, et saate mängida.
                      Last edited by Pumper; 03.04.12, 12:12.

                      Comment

                      • margus
                        Jube Noob
                        • Jul 2011
                        • 130

                        #3686
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                        Ma täna trenni kahjuks ei saa tulla :( - kuigi suur isu on lumesõda mängida :D

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #3687
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                          Henri kui sa loed, siis anna teada kui haige sa oled hetkel, äkki saad oma esindaja (vanema) jalkaliitu regama saata?

                          Comment

                          • afro_siil
                            Julm Donk
                            • Oct 2011
                            • 78

                            #3688
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                            Henri kui sa loed, siis anna teada kui haige sa oled hetkel, äkki saad oma esindaja (vanema) jalkaliitu regama saata?
                            Ma olen terve, tulen täna trenni. Homme käin ja registreerin ära.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #3689
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                              Algselt postitas afro_siil Vaata postitust
                              Ma olen terve, tulen täna trenni. Homme käin ja registreerin ära.
                              Ära seda arsti aega ka unusta.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #3690
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                                Kas väljak oli puhas täna, kui jah, siis kuidas "uus" Wismari remonditud kunstmuru oli ?

                                Comment

                                Working...