Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00
Meil sinine ka olemas, aga oranz on vist pimedas parem.
Tänane trenn on vajalik laupäevaseks mänguks, siis lubab ka -2-3 kraadi külma ja lund, seega sarnased tingumused. Külm meil ei hakka, seega tulge kohale. Loodan, et enamus põhikoosseisu mehi on kohal, saate hea praktika laupäevaks.
Meil sinine ka olemas, aga oranz on vist pimedas parem.
Tänane trenn on vajalik laupäevaseks mänguks, siis lubab ka -2-3 kraadi külma ja lund, seega sarnased tingumused. Külm meil ei hakka, seega tulge kohale. Loodan, et enamus põhikoosseisu mehi on kohal, saate hea praktika laupäevaks.
Comment