***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Postiljon
    FPP Pro
    • Sep 2011
    • 203

    #2881
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    ma võtsin punktide järgi ja väravatevahedega 10 koht
    E: teistes võistkondades oli rohkem tiime ja mänge

    Comment

    • The_Meer
      Grinder
      • Apr 2010
      • 765

      #2882
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

      ma filmisin teist mängu, aga ma olin nii hasardis, et vahepeal unustasin ära, et mul digikas käes:D. Loodame, et midagi peale jäi.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #2883
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

        Videot palun! Jalg paistes ja tuju hea. Olgu see Aastalõpukas kuidas on, igatahes tuju rikub ta alati, kõik need reeglid ja kohtunikud. Suurimad süüdlased oleme muidugi ise, kes me endale väravad lasime, kohtunikku süüdistada on raske, võimalusi me eriti ei loonud ja väravaid ei löönud, selle taha see esitus jäigi.

        Nüüdsest siis keskendume juba järgnevale hooajale ja suurele platsile. Tänud kõigile kes mängisid ja kes platsile ei saanud, kahjuks oli formaat selline, et pidime käputäie mängijatega leppima.

        Comment

        • HateCore
          Räme Fish
          • Nov 2011
          • 8

          #2884
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

          Ahoi. kas pokkeriprod oleksid huvitatud ka väiksest sõrpusmängust juba see nv näiteks ?

          Jk Harku Sparta

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #2885
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

            Algselt postitas HateCore Vaata postitust
            Ahoi. kas pokkeriprod oleksid huvitatud ka väiksest sõrpusmängust juba see nv näiteks ?

            Jk Harku Sparta
            Kas kutsute külla, räägi pakkumisest, mängudest oleme alati huvitatud, meil 30 meest on the line?

            Comment

            • HateCore
              Räme Fish
              • Nov 2011
              • 8

              #2886
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

              Oleme uus meeskond kes alles alustasid mängimist ning nüüd tahakski enne uut aastat proovile panna kas üldse suudamegi mängida.
              Trenne teeme Õismäel Endise humanitaari staadionil, ning Väike õismäe staadionil. Ilmselt kummalgi neist peaks ka mängu pidama.

              Comment

              • HateCore
                Räme Fish
                • Nov 2011
                • 8

                #2887
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                Hetkel tahakski teada, kas Pokkeriprodele sobib see NV teha mängu kuna on pühad jne ?

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #2888
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                  Meil on täna trenn , eks siis homme või täna õhtul vastan. Äkki saab mingi kontakti ka, siis saaks arutada hiljem seda mänguvärki, see Aastalõputurniir ajas ainult hamba verele ja kõik tahavad mängida.

                  Kusjuures väljas me mängida ei taha, tegime eelmine nädalavahetus väljas ja 1 põhimees sai viga. Äkki sobiks Wismari hall, kutsume teid ise külla, mitte nädalavahetusel, aga järgmine nädal?

                  Või uuel aastal juba Männiku staadionil?
                  Last edited by Pumper; 20.12.11, 15:58.

                  Comment

                  • HateCore
                    Räme Fish
                    • Nov 2011
                    • 8

                    #2889
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                    Hate85@hotmail.com
                    On mu meil. Saada sinna õhtul meil, räägin ka meie kuttidega kõik läbi.

                    Comment

                    • difender
                      Jube Noob
                      • Sep 2011
                      • 149

                      #2890
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                      Kui peaks see nv see mäng toimuma, siis mina oleks tulija. Mänguisu hetkel suurem kui lihtsalt jõulude aeg kodus laua taga:P
                      Last edited by difender; 20.12.11, 16:21. Põhjus: parandus

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #2891
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                        Tubli Rando, istu 5. Aga mängida võime küll, iseasi kas väljas.
                        Last edited by Pumper; 20.12.11, 16:16.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #2892
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                          Mängida oleks lahe ja mida suurem plats seda lahedam. Väljas hetkel küll ei viitsiks - iseasi, kui pärast sauna saaks :P.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #2893
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                            Algselt postitas HateCore Vaata postitust
                            Ahoi. kas pokkeriprod oleksid huvitatud ka väiksest sõrpusmängust juba see nv näiteks ?

                            Jk Harku Sparta
                            Kas kavatsete liigat ka mängida ? Rahvaliigas või meesteliigas ? Kui jah, kas siis on lootust uustulnukale IV liiga ida tsoonis ?

                            Edu igal juhul ja Männikul võiks uuel aastal sõprusmängu teha küll.

                            Comment

                            • HateCore
                              Räme Fish
                              • Nov 2011
                              • 8

                              #2894
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                              Esialgu alustame järgmine hooaeg rahvaliigas, ning pärast seda plaanime tulla ka IV liigasse juba jah.
                              Niiet nagu arusaan, siis ei taha te väljas mängu maha pidada ?
                              Last edited by HateCore; 20.12.11, 21:18.

                              Comment

                              • Postiljon
                                FPP Pro
                                • Sep 2011
                                • 203

                                #2895
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Kas kavatsete liigat ka mängida ? Rahvaliigas või meesteliigas ? Kui jah, kas siis on lootust uustulnukale IV liiga ida tsoonis ?.
                                Keegi peaks Ida-Virulasi anyway asendama
                                Last edited by Pumper; 21.12.11, 07:08.

                                Comment

                                Working...