Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h
ma võtsin punktide järgi ja väravatevahedega 10 koht
E: teistes võistkondades oli rohkem tiime ja mänge
ma võtsin punktide järgi ja väravatevahedega 10 koht
E: teistes võistkondades oli rohkem tiime ja mänge
Comment