Nädalavahetus tartus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #76
    Re: Nädalavahetus tartus.

    leidsin

    Comment

    • olavike
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1269

      #77
      Re: Nädalavahetus tartus.

      Algselt postitas Dogers
      Mängisin täna TÜ kohvikus mingit turkat, seal pidasid tallinna poisid küll ennast väga viisakalt üleval :)
      Peab ütlema, et päris mõnus turna oli :)
      Korraldajatele 5+

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #78
        Re: Nädalavahetus tartus.

        ei olnudki hit'n run kuna keiss ütles mõni käsi tagasi, et davai paar kätt veel.

        aga lihtsalt see kilkamine ja kelkimine oma võidetud poti üle (mis oli tegelt hästi mängitud) ja veel tagant järgi targutamine kui sa oled pmst nutsi kokku tõmmanud. lihtsalt veidi ebaviisakas oli. muud ei midagi. prill on veitsa kergelt ärrituv ka obv.
        Keiss sai 3k potist orgasmi?

        Samas jah veica taunitav on irwitada kui oeld kellegi just tyhjaks teinud. Lõugasaamise täenäosus suureneb oluliselt:P

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #79
          Re: Nädalavahetus tartus.

          Irw.

          Mingit 3k potti ei olnud!!

          Svenza käekirjeldused olid valed. Mardi jutu järgi lasi ta rummi colaga, maybe siis seetõttu ta ei mäleta asju õigesti või lihtsalt vana pea.


          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #80
            Re: Nädalavahetus tartus.

            LOL, huvitav lugemine :D

            Comment

            • lenn17
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 163

              #81
              Re: Nädalavahetus tartus.

              http://foorum.pokkeriprod.com/index....,1899.new.html

              Svensa lasi rummi muidugi. Ma hea mees, tellisin elu eest talle sooda vett. Ära pahaks pane, aga maohapped stressi tekitavad, siis see kiire lahendus. (mainisid, midagi et kõht on imelik vms..)

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #82
                Re: Nädalavahetus tartus.

                Algselt postitas Keiss
                Irw.

                Mingit 3k potti ei olnud!!

                Svenza käekirjeldused olid valed. Mardi jutu järgi lasi ta rummi colaga, maybe siis seetõttu ta ei mäleta asju õigesti või lihtsalt vana pea.


                Tegime tõsise häälega nalju, mis meie arvates oli ülikoom, paraku ilmselt Lõuna-Eestis ei hammustatud lahti.
                Kle. situ verd. Haiget paska ajasite suust välja, mis polnud absoluutselt naljakas. Pigem mingi düstroofiku naljad.

                "Põhiline asi, mis sealse cash game juures häiris oli see, et polnud normaalset buttonit ning iga teine ring vähemalt küsiti nii minu kui Mardi käest mida me mängime kuigi olime selge sõnaga öelnud, et Texut ainult. Kui siis ütlesime, et meil Tallinnas on normaased buttoni nupud solvuti muidugi:P irw"

                Seletatigi ära, et Tartus ainult 2 mängu ongi, Texas ja Omaha. Sellepärast diiler küsibki, mis mängu mängitakse. Regularid ei pea midagi mainima, seda teavad diilerid niigi. Aga uutelt lõustadelt küsitakse üle.
                See "meil Tallinnas" jutt ei käinud mitte ainult diileri buttoni kohta. Pidevalt jorss mainis seda.

                Ja selle "leveldamisega" näitasid ainult milline idikas sa oled. Niikuinii kõik teadsid (kes pidid teadma) kes sa oled selline. Dongi imidžit omale teha kui sa niikuinii donk oled, on mõttetu. Prill on absoluutselt kõige suurem fish seal üldse. Tema rahakoti pealt lastaksegi pmtselt. Teda ei huvita üldse kas sa oskad Omaha boardi lugeda või mitte. Regularide silmis tegid lihtsalt ennast lolliks.
                Ja nagu ma su blogist lugeda võin, üritasite nalja teha. Absoluutselt ei olnud naljakas, sellepärast te rikkusitegi tuju ära ja mõned härrad oleks teile parema meelega lõuksi pannud. Känd endast välja ajada :D :D :D See näitab juba , et kõik korras polnud.
                Lisaks oli külm pastasalat, mis veel kõhu rämedalt valutama pani. See sakkis ikka täie pasaga.
                Kui edaspidi üritad huumorit teha, pange oma padjaklubi kokku ja tehke oma nohikunalju edasi. Meil polnud absoluutselt naljakas. Kuidas see Känd mainiski: Vaataks nagu Valga ja Kuremaa mängu Eesti kossuliigas. Tasuta pilet küll, aga ikkagi on igav.

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #83
                  Re: Nädalavahetus tartus.

                  Jajah, ebaoluline käsi oli see A8vs A9... Nüüd tuleb meelde, sa foldisid AT preflop aga oleks võitnud. NAxer läks Vihmunniga allini seal.

                  Comment

                  • forell
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2009
                    • 350

                    #84
                    Re: Nädalavahetus tartus.

                    tore lugemine mõlema blogist, mulle draama meeldib, suht pohui kummal õigus on mingite käte osas.

                    Aga et nagu lugesin siis tartu cash koosneb põhimõtteliselt regularidest ja maksate kordamööda rake lihtsalt?
                    MEIL SIIN TALLINNAS leidub ikka nädalavahetustel mikisid kes mängu ei jaga kaa!

                    Comment

                    • wedoit
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 458

                      #85
                      Re: Nädalavahetus tartus.

                      kes küsitluse teeb? kellelgi peab õigus ju olema, rahvas otsustab.

                      Comment

                      • dabljuu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 494

                        #86
                        Re: Nädalavahetus tartus.

                        Olete te pokkerimängijad või huumorizhürii?

                        Muidu nii omast kogemusest võin öelda saladuskatte all, et täis peaga tundub endalegi vahest, et olen teatud ajahetkedeil maailma parim nalja - napsu ja naistemees. Jube hea tunne :)

                        Comment

                        • mihkel88
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 140

                          #87
                          Re: Nädalavahetus tartus.

                          tra kui koom lugemine, rikkusite mu ühinguõiguse seminari ära, jätkake :)

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #88
                            Re: Nädalavahetus tartus.

                            Tartu regid tunduvad päris kurjad olevat.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #89
                              Re: Nädalavahetus tartus.

                              kui sama punt see nv uuesti tartus lauda istuks, sõidaksin spets kohale ja tõmbaks mõned aukuostud täie raha eest kokku:)

                              Comment

                              • lenn17
                                Jube Noob
                                • Jul 2009
                                • 163

                                #90
                                Re: Nädalavahetus tartus.

                                Noh, näide huumorist:

                                Svenza x inimesele: "S i t u verd prill" - huumor
                                ------------------------------------------------

                                Keiss x inimesele: "K3o on päris hea flipikäsi"
                                ------------------------------------------------
                                Svensa arvates on, ropendamine huumor. Mind isiklikult see ei köida. Samas muigama ajab küll donki idiot talk. Ehk on küsimus lihtsalt selles, kellele missugune huumor meeldib.

                                Noh nüüd vähemalt tean ka miks regularid prilli elu eest õigustavad ja vihased keissi peale on. Elu donk, kellelt kõik raha said, ei saa olümpsi mõnda aega (äkki sai keelu?), või lihtsalt äkki ei taha enam tulla.

                                Comment

                                Working...