Nädalavahetus tartus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenn17
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 163

    #106
    Re: Nädalavahetus tartus.

    Lol, mingi wifi kaamera on ikka eriti kallis lõbu, et see paigaldada. Tühja see cash, teine laud võiks olla nonstop sit n go vms.

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #107
      Re: Nädalavahetus tartus.

      krdi kahju et veel olümpsi sisse ei saa :D

      Comment

      • SamGold
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2009
        • 302

        #108
        Re: Nädalavahetus tartus.

        Algselt postitas Dogers
        krdi kahju et veel olümpsi sisse ei saa :D
        krdi kahju et ise veel olümpsis sisse anda ei saa? :D

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #109
          Re: Nädalavahetus tartus.

          käte kirjelduse osas pean nõustuma keissiga. eriti see viimane. mäletan, et vaidlesime veel laupäeval svenza ja kuco'ga, et kas prillil ei olnud mitte 93o. svenza ikka arvas, et J oli pihta saanud. ma väga ei tahtnud sõna ka võtta kuna teisest laua otsast võisin tõesti valesti näha.

          aga kakelungi osas tahaks veits keissi parandada küll. noh et kõik ikka korrektne oleks.
          ei olnud uus poiss lauas juba paar kätt mänginud. ta istus lauda kui sina hakkasid ära minema. kuna oli diileri vahetus, siis tal polnud isegi stacki veel ees. tean täpselt, istus minu kõrvale. ta oli ehk max 30 sekki seal istunud kui hakkas kohe prillile moraali lugema. prill läks tema juurde ja ei virutanud koheselt istuvale vennale pikku piilumist. nad seal seisid ikka veidi ninad vastamisi nagu kuked. kuna mõlemad vahetasid repliike "kes sa sihuke oled", siis prill tutvustas ka ennast öeldes oma nime. vastane arvas selle peale prilli sitakotiks kutsuda. ja vot siis käis see pauk ja klaasikillud ja ümber läinud laud jne.

          vot nii... ;D

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #110
            Re: Nädalavahetus tartus.

            Algselt postitas Tarmonator
            istus minu kõrvale. ta oli ehk max 30 sekki seal istunud kui hakkas kohe prillile moraali lugema. prill läks tema juurde ja ei virutanud koheselt istuvale vennale pikku piilumist. nad seal seisid ikka veidi ninad vastamisi nagu kuked. kuna mõlemad vahetasid repliike "kes sa sihuke oled", siis prill tutvustas ka ennast öeldes oma nime. vastane arvas selle peale prilli sitakotiks kutsuda. ja vot siis käis see pauk ja klaasikillud ja ümber läinud laud jne.
            LOL.

            Comment

            • wedoit
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 458

              #111
              Re: Nädalavahetus tartus.

              Algselt postitas vsiu100
              kui sama punt see nv uuesti tartus lauda istuks, sõidaksin spets kohale ja tõmbaks mõned aukuostud täie raha eest kokku:)
              lähme Tartu reedel :) võtad auto peale?

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #112
                Re: Nädalavahetus tartus.

                oot wtf kui seal actioniks l2ks, l2ks see suur pokkeri laud ymber :D? terve maa ala chippe t2is?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #113
                  Re: Nädalavahetus tartus.

                  tõenäoliselt ikka need joogilauad

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #114
                    Re: Nädalavahetus tartus.

                    Mis teema see on? Millest siin räägitakse, kas cashgamest, nohikutest, kaklustest? Mina isiklikult midagi aru ei saanud, aga palju õnne kui teil sellised peod Tartus on:D

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #115
                      Re: Nädalavahetus tartus.

                      Kui saab kakleda tuleks ka sinna cashgame mängima. Rusikad ammu sügelevad:)

                      Comment

                      • dener89
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 625

                        #116
                        Re: Nädalavahetus tartus.

                        Tony keevitas otsa

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #117
                          Re: Nädalavahetus tartus.

                          paar korda mis elus olen seal mänginud siis olen alati nii mudas olnud et sittagi ei saa aru keegi möliseb. Kaine peaga ma kasinni ei satu siis ei taha BJ mängida eriti.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #118
                            Re: Nädalavahetus tartus.

                            Algselt postitas privador
                            Kui saab kakleda tuleks ka sinna cashgame mängima. Rusikad ammu sügelevad:)
                            ex-militaarambaalid pannakse cashis ketiga laua külge ja pähe Hannibal Lecteri mask. for safety purposes.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #119
                              Re: Nädalavahetus tartus.

                              Küsimus kumb on parem peokoht, kas Tartu v Tai?
                              ( varjatud küsimus ka siis, kust kergemini ja odavamalt naisi saab?)

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #120
                                Re: Nädalavahetus tartus.

                                oleneb mis maitse sul on

                                kui tahad maatutti...siis seda saab igalpool hahe

                                Comment

                                Working...