Nädalavahetus tartus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #31
    Re: Nädalavahetus tartus.

    noh olympsi cashilaua taga on ikka aegajalt ühtteist juhtunud 8)

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #32
      Re: Nädalavahetus tartus.

      Thakas tartu klassikusse minna, kas keegi on olnd?

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #33
        Re: Nädalavahetus tartus.

        Algselt postitas Tarmonator
        lisaks veel äärmiselt ebaviisakas viimane käsi mille kaudsel tagajärjel üks poiss jälle pikku nägemist sai. Tartu eri ;D
        Pardon my french aga standard ju

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #34
          Re: Nädalavahetus tartus.

          Lugege mu blogi,panin kirja. Keiss kukkus kilkama nagu eit kui võitis poti. Peale seda tegi kohe veel cashoudi, mille peale Prill läks über tilti ja saatis nad pikalt. Vaene järgmine vend kes lauda istus. Tollel oli sitaauguni Prilli jauramisest, ütles et lõpeta ära ja jää vait. Prillil nokkimistuju ja nii ta läks. Järgmine laks oli, et laud lendas uppi , klaasid katki ja lahtise käega tõmmati näkku, nii et hele laks käis. Siruli maas, aga sõbrad tulid vahele seal ja läks mingiks kammiks. Prill visati välja, turva lendas kohale.
          Ja siis veel see jutt et ": Aga meil Tallinnas"... Võtke teadmiseks, et see on Tartu ja meid tegelt ka ei huvita. Eriti kui olete purjus ja siis lõugate hullemini kui sada venelast. Ma tõesti imestasin et teile juba varem ära ei vajutatud. Vahepeal tundus küll, et isegi Känd kes on muidu rahulik, viskab neid üle parda. Pakkus tonni eest joogikrediiti, et ahvid lihtsalt vait oleks... A noh, mis seal ikka.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #35
            Re: Nädalavahetus tartus.

            :)
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #36
              Re: Nädalavahetus tartus.

              Lõpetasin Olympsis käimise pärast seda, kui mingi jõmm ühele tobukesele täiesti lambist lõuga küttis. Küll pokkerilaua kõrval - kuid ikkagi. Pärast jõi rusikakangelane rahulikult all alksi ja tobuke oli kuskil õues ja piilus nurga tagant välja, vist oli geniaalne kättemaksuplaan peas kuskil haudumas.

              Tore kuulda, et midagi pole muutunud. Pole vaja kahetseda, et pärast toda sündmust seal uuesti käinud pole.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #37
                Re: Nädalavahetus tartus.

                lol... suht sick..

                Comment

                • wedoit
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 458

                  #38
                  Re: Nädalavahetus tartus.

                  Algselt postitas variatsioon
                  lol... suht sick..
                  variatsioon

                  Comment

                  • wedoit
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 458

                    #39
                    Re: Nädalavahetus tartus.

                    Algselt postitas Svenza
                    Keiss kukkus kilkama nagu eit kui võitis poti. Peale seda tegi kohe veel cashoudi, mille peale Prill läks über tilti ja saatis nad pikalt.
                    kes see Keiss on?

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #40
                      Re: Nädalavahetus tartus.

                      http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,192.0.html

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #41
                        Re: Nädalavahetus tartus.

                        huvitav kus tallinna poisid ise on? äkki mõni kommentaar kuidas tartus üldiselt meeldib jne. eile küll istusid telefoniga koguag foorumis ja andsid update siia. ei tea kas prill sai nad ikka koduteel kätte? ;D

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #42
                          Re: Nädalavahetus tartus.

                          Prill helistas just :)
                          Oli kella 12ni all Classicus istund rulli laua taga :D
                          Skillimängud ftw

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #43
                            Re: Nädalavahetus tartus.

                            Mul üks küsimus Svenzale selle hit n runi jutu kohta.

                            23 ajal pandi laud käima, kohal olid Kuco, Keiss, donk , mina. Natuke hiljem liitusid Naxer ja herr Vihamndovich ja Keissi sõber ” Tallinna jorss”.

                            Mina pakuks, et järgnev tekst kirjeldab aega nii 1h peale Keissi lahkumist, kas see oli nii ?

                            Siis tuli veel üks riigikogulane lauda, aga suht väss oli peal ja kell hakkas 7 saama, eriti ei viicind enam jaurata.

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #44
                              Re: Nädalavahetus tartus.

                              Prilli jaoks tundus hit n run, kuna nad mängisid suht vähe käsi omavahel. Prill tuli 4 ajal umbes. Ja esimene suurem pott omavahel ja peale seda tõmbas Keiss kohe nahad. Obv et ta oli terve öö mänginud ja parajalt täis juba, et seda ei saa tegelt kuidagi hitn runiks nimetada.

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #45
                                Re: Nädalavahetus tartus.

                                ei olnudki hit'n run kuna keiss ütles mõni käsi tagasi, et davai paar kätt veel.

                                aga lihtsalt see kilkamine ja kelkimine oma võidetud poti üle (mis oli tegelt hästi mängitud) ja veel tagant järgi targutamine kui sa oled pmst nutsi kokku tõmmanud. lihtsalt veidi ebaviisakas oli. muud ei midagi. prill on veitsa kergelt ärrituv ka obv.

                                Comment

                                Working...