Nädalavahetus tartus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #91
    Re: Nädalavahetus tartus.

    OMG kui palju draamat.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #92
      Re: Nädalavahetus tartus.

      Algselt postitas ok2aa
      OMG kui palju draamat.

      killuke draamat igasse päeva on nuts

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #93
        Re: Nädalavahetus tartus.

        Kle debiilik!
        Kas see on naljakas?
        1) Oh, ma nägin elus Svenzat ( karjub tont üle saali, nii et terves majas on kuulda)
        2) Kle Svenza, hakkame jooma. Ma ostan sulle joogi.
        3) Mis sa istud seal niisama, nii tõsine, joo parem rummi. Ma olen juba kella 6st saadik joonud. Meil Tallinnas küll juuakse.

        4) Kus Coca-cola on?? Ma tahaks Cocat näha, siis ma olen KÕIKI Tartu mängijaid näinud.


        Which part of this was funny?
        Tra, sinusugune värd teeb mul margi täis kasinnis. NAgu tunneksid mind nahui. Känd vaataski mulle nihukese näoga otsa, et mis kuradi sitarataste kunn ma olen. Alati kui keegi uus nägu kasinni tuleb, hakkab ohkima : OH, sina olekdi Svenza. Jube äge. Mina olen MArt

        "Olen cool, olen Mart, ütles part, tõmbas piibu perse alt."

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #94
          Re: Nädalavahetus tartus.

          Tra, ma ei tule Tallinnasse ja ei hakka karjuma, et Õu, Henri! Jumala hea sind näha, hakkame jooma. Tra, kui nüüd veel Müürseppa ja Mardisalu näeks, oleks kõiki Tallinna korüfeesid näinud. Mis sa arvad kaua inimestel närvid vastu peaksid kui vahet pidamata niimoodi lõuata???

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #95
            Re: Nädalavahetus tartus.

            Naer tuleb peale kui seda teemat loen

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #96
              Re: Nädalavahetus tartus.

              Algselt postitas rohelinekonn
              Naer tuleb peale kui seda teemat loen
              Thread of the month imo :D
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #97
                Re: Nädalavahetus tartus.

                Algselt postitas lenn17
                Noh, näide huumorist:

                Svenza x inimesele: "S i t u verd prill" - huumor
                ------------------------------------------------

                Keiss x inimesele: "K3o on päris hea flipikäsi"
                ------------------------------------------------
                Svensa arvates on, ropendamine huumor. Mind isiklikult see ei köida. Samas muigama ajab küll donki idiot talk. Ehk on küsimus lihtsalt selles, kellele missugune huumor meeldib.

                Noh nüüd vähemalt tean ka miks regularid prilli elu eest õigustavad ja vihased keissi peale on. Elu donk, kellelt kõik raha said, ei saa olümpsi mõnda aega (äkki sai keelu?), või lihtsalt äkki ei taha enam tulla.
                lol serious? igasugune käte jutt ja analüüsimine mängu ajal ajab hüdrotilti, eriti kui keegi üritab endaarust nalja teha

                "72o on kõige parem käsi peale ässasid" hahahahahahahahaha fucking naljakas

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #98
                  Re: Nädalavahetus tartus.

                  LOL@jõime henneseyt siin ja seal ja lõpuks veel 2k püssikas konni alla.

                  wannabe gangstad? ;D

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #99
                    Re: Nädalavahetus tartus.

                    Algselt postitas rohelinekonn
                    Naer tuleb peale kui seda teemat loen
                    +1

                    Endal läks ka tuju paremaks, kuigi eriti sitt päev on täna olnud.

                    Comment

                    • wedoit
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 458

                      #100
                      Re: Nädalavahetus tartus.

                      Algselt postitas lenn17
                      Keiss x inimesele: "K3o on päris hea flipikäsi"
                      kuidas see hea huumor on kui x-inimene ei saa aru mis asi see võõrsõna "flip" ongi?

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #101
                        Re: Nädalavahetus tartus.

                        keissi blogist
                        Oli mingi limbitud Omaha käsi, kus nupud läksid sisse kui ma seti sain ja vastasel oli mingi mikrostäkk minust vasakul käel ning ta näitas ainult minu poole K10-t kui flop oli K102 ning turn ja river 10, K. Vaatasin, et antsul maja koos ning viskasin kaardid lahtiselt lauale ja raha lükati vastasele, ma samal ajal rääkisin Mardiga jutt ja jõin ning rohkem ta kaarte enam ei viitsinud vaadata ning pärast öeldi, et tal oli Q10 mitte K10. Maybe tõesti mina eksisin seal aga eriti ei usu. Samas oli pot väga väike ja eriti ei vaevaks pead sellega. Ei viitsinud seal vaielda ka nendega ning seda parem mulle kui nad arvasid, et ma Q10 shove peale foldisin, mida ma ei teinud sest viskasin kaardid lahtiselt lauale.


                        22. “Kaardid räägivad” ehk võidab see mängija, kellel on parim viie kaardi kombinatsioon, ka siis, kui diiler või ka mängija ise on teinud vea kombinatsiooni määramisel.
                        ühesõnaga diiler eksis(+ mängijad ei juhtinud tähelepanu) ja said külma kui sul olid kaardid avatud.


                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #102
                          Re: Nädalavahetus tartus.

                          täielik tildimaandaja

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #103
                            Re: Nädalavahetus tartus.

                            Nuts thread

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #104
                              Re: Nädalavahetus tartus.

                              lol .. a btw miks nad kunagi 2. cashi lauda k2ima ei pane? inimesed ootavad j2rjekorras ja tombavad nahhui, raske on teine diiler tööle panna vms?

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #105
                                Re: Nädalavahetus tartus.

                                kaamerat pole teise laua kohal

                                Comment

                                Working...